Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIUI 10 с Андроид 8.1
#26

Вчера публикуваха следното: "Global beta rom for mi note 3 was suspended for android 8.1 development. Stay tuned. It will release soon. " Самото съобщение само по себе си си противоречи и за това има дискусия по него, не знам на вас как ви звучи?
Цитирай
Аксесоари
#27

Звучи ми като - слагайте китайския xiaomi.eu и си свиркайте
За 8.1 седмичен, за Нуга - стабилен


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • krasimir.boychev.5
Цитирай
#28

@suffer,
какво ще препоръчаш с MIUI 10, да чакаме оригинален ром или нещо друго.
Цитирай
#29

По принцип препоръчвам China dev, ама не успях да го издържа повече от месец, въпреки наклонностите ми към кирайския език, та... Xiaomi.eu или miui pro,ако държите на повече настройки
Цитирай
#30

China dev нали имаше и английски ? Или не е преведен на 100 %.
Цитирай
#31

Преведен е, ама може и Еу ром да сложиш вече. Има си 8.8.9 даже
Цитирай
#32

Пуснах 8.8.9 на Xiaomi.eu. Дано не същалявам Smile

p.s. След около 24 часа ползване на 8.8.9 на Xiaomi.eu първоначално добри впечатления.
Цитирай
#33

руснаците се хвалят, че им идва ОТА OREO GLOBAL STABLE


Прикачени файлове
.png 15066483.png Размер: 42.17 KB  Сваляния: 25
Цитирай
#34

И при мене дойде ъпа, ако има значение със на регион Русия


Xiaomi mi note 3 6/64    

Oneplus 8T 8/128 Silver
[-] 1 потребител изказва благодарност на steve_07 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#35

http://bigota.d.miui.com/V10.2.2.0.OCHMI...eb_8.1.zip - ако някой бърза
Цитирай
#36

След ъпдейта на limitless темата отново се появи бял фон на някои икони. Някой знае ли с коя тема да се премахне този фон ?
Цитирай
#37

Някой да има проблем с VoLTE след последният ъпдейт global stable 10.2.2? От известно време забелязвам понижено качество на разговорите и сега видях, че е изчезнала иконката за volte, която си я имаше в предишният фърмуер. Пусках и спирах, пренаписах кода за carrier check и си е disabled, мрежата си е 4G+, картата е Теленор и не иска да се пусне и това е. Някой борил ли го е това?

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#38

Същата работа и при мен, само че качеството на разговори е ОК - теленор. Оправия няма, чакаме следващият ъпдейт
Цитирай
#39

Да, качеството е ОК наистина, просто се усеща даунгрейда спрямо VoLTE и по това го хванах, че не бачка Smile. Дано го фикснат скоро.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#40

Преди Орео ъпдейта имах волте - след ъпдейта иконката изчезна, но качеството на разговорите се запази, за това не съм го пипал
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)