Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не получавам известия по мейла.
#1

Здравейте, не получавам визуална и звукова сигнализация при входяща ел.поща.
Смених няколко приложения, но без успех.
Пощата ми е в абв, но трябва да отворя приложението( ползвам на абв от гугъл магазина) за да видя има, или няма писмо.
Не индикира, по никакъв начин. Разрешил съм сигнализации от всевъзможни опции, поне тези, които знам.
Някакви идеи?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз ползвам мобилното приложение на abv-то - известява ме със звук, активирала съм и крайна светкавица. Ето настройките на известията.

Дай да видим при теб как е?

[Изображение: 22079650.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#3

Извинявай, не виждам настройките.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Не знам от колко време го ползваш, но това приложение отдавна права тези проблеми.
Ден-два се излага и не известява, но после се оправя от самосебе си. 
Точно затова аз съм си настроил вграденото приложение Email, пак да проверява Абв пощата ми, един вид да дублира функциите му.
Вярно, известява през 20 мин., но и това е нещо. Поне не пропускам писма, защото са ми важни да ги прочитам възможно по-бързо и да отреагирам на момента.
Та, пробвай с Email. Аз съм пробвал куп други приложения, хвалени и прехвалени. Всичките вършат подобна работа и никое не блести с някакви особени предимства, сравнено с вградения имейл клиент.
Цитирай
#5

Вграденото приложение ползвах до днес, когато, стана 3-и ден, от както спря да сигнализира и го замених с това на abv. Отново, без успех.


Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

(2018-06-11, 21:01:00)Legal76 написа:  Извинявай, не виждам настройките.

Скрийншот с настройките съм качила в предния си пост - ако не се вижда - ето го, като линк. Качи и ти да видим какво си задал.



(2018-06-11, 21:07:03)hollyshit написа:  Не знам от колко време го ползваш, но това приложение отдавна права тези проблеми.
Ден-два се излага и не известява, но после се оправя от самосебе си. 
Точно затова аз съм си настроил вграденото приложение Email, пак да проверява Абв пощата ми, един вид да дублира функциите му.
Вярно, известява през 20 мин., но и това е нещо. Поне не пропускам писма, защото са ми важни да ги прочитам възможно по-бързо и да отреагирам на момента.
Та, пробвай с Email. Аз съм пробвал куп други приложения, хвалени и прехвалени. Всичките вършат подобна работа и никое не блести с някакви особени предимства, сравнено с вградения имейл клиент.

Странно - дали прави конфликт с някое друго приложение? При мен работи безотказно, откакто имам телефона, но не съм ползвала друго приложение.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#7

Абсолютно същите са и моите.[Изображение: 0721020d48949ebc44f835c139a4e54e.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Изчисти кеша - "wipe cache partiton" и пробвай пак =>


Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#9

Пак няма ефект.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

А на "заключен екран и защита" - известията включени ли са?

[Изображение: 22079888.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#11

Включени.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Не знам каква е причината, но в Google play Store всички могат да прочетат мненията за Abv приложението - пълно е с негативни мнения и недоволни потребители. Едно от оплакванията е точно пуш нотификацията. Без никаква причина спира да уведомява за получени мейли и това си е, след време пък се оправя и работи с месеци безпроблемно. Ходи го разбери.
Аз имам чувството, че самите Нетинфо си имат проблеми с някои от сървърите и оттам идват всичките тези проблеми. Хората се ядосват, че Abv приложението се излага, инсталират друг имейл клиент от маркета и .... пак не получават известия.
Все си мисля, че Нетинфо имат някакви проблеми, макар да отричат непрекъснато.
Цитирай
#13

(2018-06-11, 21:27:40)Legal76 написа:  Включени.

Друго, което се сещам е, че съм задала приложението да е винаги будно. Сещаш се къде се прави Smile



(2018-06-11, 21:29:39)hollyshit написа:  Не знам каква е причината, но в Google play Store всички могат да прочетат мненията за Abv приложението - пълно е с негативни мнения и недоволни потребители. Едно от оплакванията е точно пуш нотификацията. Без никаква причина спира да уведомява за получени мейли и това си е, след време пък се оправя и работи с месеци безпроблемно. Ходи го разбери.
Аз имам чувството, че самите Нетинфо си имат проблеми с някои от сървърите и оттам идват всичките тези проблеми. Хората се ядосват, че Abv приложението се излага, инсталират друг имейл клиент от маркета и .... пак не получават известия.
Все си мисля, че Нетинфо имат някакви проблеми, макар да отричат непрекъснато.

Хм, възможно е, макар, че до сега не съм имала проблеми Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#14

И моето е така.
Инсталирах, отново Email и сега сигнализира.
Но, все ми се искаше съм с abv.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#15

Пробвай тези дни пак ABV приложението и ще видиш, че работи.
Просто през известно време не сигнализира, въпреки че нищо не си пипал по системата за известяване.
Минават няколко дни и се самооправя.
При мен прави ядове на два-три месеца веднъж и то без причина и точен период на проблема.
Точно по тази причина вече винаги две приложения непрекъснато ми чекват Абв-то. Даже и това не е гаранция, защото се е случвало и двете дружно да мълчат при получен нов мейл. Точно затова виня Нетинфо и вероятно с право. Съмнява ме настройките на две независими една от друга програми изведнъж дружно да се скапят или пък опер. система на телефона да е спряла известията и на двете заедно.

(2018-06-11, 21:35:43)divna написа:  Хм, възможно е, макар, че до сега не съм имала проблеми Smile

Може пощата да ти е на някой от безпроблемните им сървъри. Късметлийка!  Wink
Цитирай
#16

Потвърждавам напълно, горното мнение. Днес приложението на abv, работи отлично.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#17

пробвай приложението gmail.
Аз с него чета 3 пощи и съм доволен.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#18

Аз на email с abv никога съм нямал проблем с известия. Говоря за фабричното приложение.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#19

(2018-06-12, 09:26:53)seemore написа:  пробвай приложението gmail.
Аз с него чета 3 пощи и съм доволен.
Навремето, като имах проблеми с АБВ-приложението го пробвах и gmail клиента, настроен на АБВ.
Щом е включена пуш нотификейшън функцията, разбирай известяването се оказа, че харчи батерия доста повече от другите.
Веднага му спрях синхронизацията и поначало спрях да ползвам приложението.
Само отвреме-навреме го синхронизирам и проверявам ръчно, дали имам получени мейли на gmail пощата.

(2018-06-12, 09:16:30)Legal76 написа:  Потвърждавам напълно, горното мнение. Днес приложението на abv, работи отлично.

То и вчера си работеше, ПРИ МЕН! Вчера имах няколко мейла и ме уведомяваше своевременно.
При теб обаче е давало ядове.
Точно затова си мисля, че сме на различни сървъри и ти вчера си бил точно на смотания.
Днеска са го рестартирали и проблеми няма.
Цитирай
#20

Аз имам решение. Проблемът се появява при Power Saving Mode. Трябва да зададеш този режим да не влияе на приложението. Settings > търсиш "apps" > 3-те точки горе избираш "Special access" > "optimize battery usage" > където пише "apps not optimized" избираш "all apps" > тук избираш приложенията, които да не се влиаят от Power Saving Mode.

Samsung Galaxy S3 i747 at&t 4G + StockMOD ROM /Galaxy Note 3 look/ 4.3 UCUEMJB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)