Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Време за нова батерия ;)
#1

Здравейте!

Този епичен за мен апарат има нужда от нова батерия. Предишната и текуща си я взех от Сръчков сервиз в Гео Милев, София. Беше чудесна, но започна да заминава с времето. Проверката за оригинал премина и след сканирането на QR кода отзад, а се доказа с времето. Въпросът е, че през това време всичко там е било на склад и може вече да не е същото. Някой взимал наскоро и доволен може ли да сподели за място, цена, замервания ако е правил? Благодаря Smile

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Предишната я взех от Citytel и бях доволен усетих разликата със старата ,след година реших пак да я сменя и взех пак от там и сега нещо тази не ми харесва не знам проблема дали е в батерията или телефона не работи оптимизирано но едвам прави 2 часа екран.Вече се чудя дали ако взема нова няма да хвърля едни 40 лв на вятъра .
пс. На жена ми тел е А5 2016 и след година и половина батерията замина и телефона се наду и отлепи гърба ,явно батериите не са им силната страна.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай
#3

А5 са боклуци просто. Рискът с батериите на нашите е да не са заседяли много в сервиза. Тогава казват, че „заспиват“ и дори оригинални и нови вече не са същите. Затова разпитвам, защото мина доста време от последната. На Ноут 4 не съм чул на някой да му се е издула фабричната батерия. Не може да става и дума за сравнение с евтините А5 Smile

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#4

Не е до евтини или скъпи телефони батерия винаги може да се издуе. Навремето скъпия Галакси С4 също имаше проблемна серия батерии които се издуваха още на втория месец.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#5

Аз още го имам S4 и ми е резервен на Note 4 Smile За щастие ничии батерии не са се издували. Може би и зависи как се ползва апарата с игри. Преди време на плажа ми изписа, че не може да стартира камерата, защото температурата на батерията е прекалено висока... Когато го сложих на сянка се оправи. Може би има дефектиращи... Реших да търся нова след морето, защото ако е от Сръчков сервиз, имам 1 месец гаранция да я гърча.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#6

(2018-06-22, 20:06:29)Diego Armando написа:  Аз още го имам S4 и ми е резервен на Note 4 Smile За щастие ничии батерии не са се издували. Може би и зависи как се ползва апарата с игри. Преди време на плажа ми изписа, че не може да стартира камерата, защото температурата на батерията е прекалено висока... Когато го сложих на сянка се оправи. Може би има дефектиращи... Реших да търся нова след морето, защото ако е от Сръчков сервиз, имам 1 месец гаранция да я гърча.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Ако ти се пазарува Online тук Гаранцията на батерията е по голяма
https://www.cyberport.at/smartphone-und-...0-mah.html

Можеш да върнеш стоката безпрецедентно без да се обясняваш и каквото и да било до 30 дена без транспортни разходи.
https://www.cyberport.at/service/rueckse...recht.html

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • aladin
Цитирай
#7

Благодаря, ще разгледам. Ти поръчвал ли си от там?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#8

Поръчвал съм доста ,но не и батерия ако имаш в предвид.
Преди щях да си купувам батерия от там и ако не се лъжа ми дадоха 2гд. гаранция но се отказах защото си взех Note 8.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#9

Сподели нещо за Ноут 8? Мен не ме кефи дизайнът и андроида, а и липсата на инфрареда и други благинки, които редовно ползвам на четворката, която все още е на ниво за мен. Нещо, което да ти липсва? И някоя новост, която е фрапиращо добра, че да прескочиш на него? Как се държи батерията? Ако имаш време, разбира да споделиш на две, на три Smile Фактът, че все още мога да снимам и видео с брутално качество ме дърпа от осмицата, а и мога да сменям батерии Smile Благодаря.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#10

Единствено камерата дето ми допада че прави снимки по от близо, иначе от към батерия е зле .
Не си заслужава парите дори и в момента ,моя ми излезе на 400€ на изплащане преди няколко месеца и те са му много.
Не е някакъв максимално ъпграден хардверно и софтверно телефон на Ноте 4.
Това си мое лично мнение все пак не искам да те дърпам напред и на зад.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#11

Напълно съм съгласен Smile

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#12

Днес си взех нова оригинална батерия,произведена 07.2018
Ако всичко е наред с нея ,ще ви кажа от къде съм я взел
P.s.С гаранция 6 месеца
Батерията е супер,направих 4 часа СОТ
Който иска инфо да ми пише на ЛС
Цитирай
#13

Батерията я взех от telefon4e.com
Цитирай
#14

Не вярвам да дават 6 месеца и да са зле батериите от където и да било .
Аз съм още с оригиналната Smile прави час, 2 и трябва да се зарежда . Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#15

Аз на моя нот 4 съм с батерия на Duracell, която издържа горе доло година и нещо при зареждане средно 2 пъти на ден. Сега мисля да скоча на нот 9 утре, живот и здраве.
Цитирай
#16

Още като си я взел е не ставала за нищо
Два пъти на ден да я зареждаш.......
Цитирай
#17

То зависи колко я ползваш. Аз като заиграя някоя игра и аз я свалям бързо. Имам един въпрос от приятел към вас. Възможно ли е от менте китайска батерия апаратът адски често да рестартира?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#18

На мен се е случвало и то не веднъж
Имах златна ? при нея ми се случваше много често.Просто губи за момент ток и телефона се рестартира,не успява да го захрани при натоварване
Цитирай
#19

(2018-08-27, 17:37:41)lost in написа:  Още като си я взел е не ставала за нищо
Два пъти на ден да я зареждаш.......

Ползвам го много  поне 3ч филми докато пътувам за работа. В Лондон не съм имал телефон който да издържи 17-18 часа без дозареждане
Цитирай
#20

Оказа се, че не от батерията... Идеи?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#21

И на ме ми се е случвало преди, с връщане на фабрични настройки се оправи.
Цитирай
#22

Telefon4e.com  ме измами с батерия за 30 лв за стария s5 mini  която държи наполувина на старата на 10 год.Ментета като вси4ко в България .
Цитирай
#23

(2019-05-04, 10:37:50)dredlocko@abv.bg написа:  Telefon4e.com  ме измами с батерия за 30 лв за стария s5 mini  която държи наполувина на старата на 10 год.Ментета като вси4ко в България .
В крайна сметка грешката е при мен .При изклю4ен wifi трябва да се спре допълнително автомати4ното търсене на гугъл за wifi.Доволен съм и се отнесоха супер коректно .
Цитирай
#24

Не си мислете че със Note 4 ще изкарате 1 ден със 1 зареждане, имам два S9+ в нас и правят по 2 3 часа екран и на приятел Note 9 държи 4 - 5 часа

Новия андроид ги скапа. А на старите телефони не държат толкова батериите дори и нови да са защото технологията е стара

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#25

(2019-05-05, 14:55:48)dredlocko@abv.bg написа:  В крайна сметка грешката е при мен .При изклю4ен wifi трябва да се спре допълнително автомати4ното търсене на гугъл за wifi.Доволен съм и се отнесоха супер коректно .
Как го изключваш?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)