Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте приятели,доста често си гледам филми на смарт телевизора вкъщи чрез mirrorshare. Днес си купих блутут колонка и въпроса ми е как да разделя аудиото от видеото тоест на телевизора да върви филма от 20pro-то а звука да го праща на колонката? Като го пусна и аудиото е към тв?!

Още един въпрос има ли начин да се подкарат субтитри на вградения плеър на p20 pro понеже не виждам абсолютно никакви настройки а качеството на звука през него е 5 пъти по добро и силно от vlc player?

LG g2 > Huawei p9 lite > Huawei p10 > Huawei p20 pro > Xiaomi 11t pro
Цитирай
Аксесоари
#2

P20 не поддържа dual audio.
Цитирай
#3

Пробвай MX Player за субтитрите. Иначе ми стана интересно от какъв зор ще предпочетеш безжичната колона пред вградените в телевизора?
Цитирай
#4

Да аз с другите плеъри се оправям с суб-а въпроса е, че вградения вади най добро качество и на звук и на картина самоче има още един недостатък освен, че няма субтитри няма абсолютно никакви настройки.. Има само плъзгач за яркост и за волумето. При мирършер реже картината от левия край на телевизора може би заради ноча..

Искам да слушам от безжичната колонка понеже е басова а телевизора е нисък клас и от към говорители не ми харесва.

LG g2 > Huawei p9 lite > Huawei p10 > Huawei p20 pro > Xiaomi 11t pro
Цитирай
#5

А няма ли 3.5 жак за слушалки и да вържеш колоната. MX има кодек за dts аудио... Не знам как е безжично.
Цитирай
#6

С жак става лесно имам и 5.1 система и 2.1 ама пак трябва да ги вързвам за телефона защото телевизора няма аукс хахах има само оптичен изход а системите нямат оптика Smile))

LG g2 > Huawei p9 lite > Huawei p10 > Huawei p20 pro > Xiaomi 11t pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)