Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

huawei y6 2018
#1

Първия телефон от тази марка  добри впечатления за три дена . Ако някой колега го има нека да пише как се справя при него.
Цитирай
Аксесоари
#2

От 29.5.2018 съм с него,получих два ъпдейта и телефона се бъгна яко.Едвам зарежда ,страници или избиране на контакт.Започна да работи много бавно и ме изнервя.Ако ти дойде ъпдеит колега откажи го за да си спестиш мойте проблеми.А аз сега ще пробвам да го възтановя.
Цитирай
#3

Не съм инсталирал нищо за сега
Цитирай
#4

Аз инсталирах всичко до тук и засега няма проблеми. При мен проблема е друг. Примерно не мога да регистрирам epay моб.приложение  и не мога да пиша от него във форуми дава ми някаква грешка. Със старото леново с 4ка андроид няма проблем. Иначе тлф е добро камерата доста добра скоростта също. Засега и батерията издържа много.В началото го изтормозих много издържа цял ден прехвърляници барабар с един ъпдейт още първия ден
Абе дотук добре е Smile

А да и при мене при повикване бавно отваря контакта и звъни някъде на 6-7та секунда
Цитирай
#5

Някой от Вас има ли подобен проблем

Интересно в тоя форум мога да пускам мнение а в друг един не мога и това е откакто си смених тлф Bu
Цитирай
#6

Вече реших тези проблеми и все повече установява че за тези пари е един прекрасен тлф
Цитирай
#7

Как реши проблемите колега? След упдейта аз има проблем с мобилният Интернет. Заспива.
Цитирай
#8

Значи първо установих че трябва да използвам само вградената клавиатура/аз му бях ръгнал една по бдс а тя си я има и в тлф/ оттам нищо не ми вървеше и ме ядосваше  Bu А за интернета един път забравих да пусна моб данни и се чудих защо ми го няма извън wifi Мобилния интернет и на вива и на ментел скочи много заради 4Gто и от тогава не съм имал проблем  Пак казвам за тия пари е отличен Smile

Забравих да кажа че действително се бави 5-8 секунди при позвъняване ама това не е болка за умиране Smile
Цитирай
#9

Нова кампания на Huawei предлага отстъпка за смяна на дисплей. На 26 юни се предлага до 50% отстъпка за извънгаранционна смяна на дисплей на модела Y6 2018. Промоцията важи при посещение на Центъра за обслужване на клиенти на Huawei в София на ул. "Леге" 6 или пък при ползване на услугата "От врата до врата", с която на тел. 080018818 може да се поръча куриер за сметка на компанията, а след това ремонтираното устройство ще бъде върнато обратно на избран адрес. Повече за промоцията - тук

 
Цитирай
#10

От днес до 14 септември е в ход нова сервизна кампания на Huawei, която ще позволи на потребителите на избрани модели смартфони да подменят повреден дисплей с отстъпка до 50% (включва и цената на труда): https://consumer.huawei.com/bg/support/s...placement/

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)