Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi band 3 - инсталиране на Български и други езици
#26

Каква грешка изписва, какво точно е правено?

Няма ресет до фабрични..
Може да се сложи в хладилник/фризер или да се изчака да падне батерията, но няма гаранция, че ще се промени нещо
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-08-15, 17:05:01)suffer написа:  Каква грешка изписва, какво точно е правено?

Няма ресет до фабрични..
Може да се сложи в хладилник/фризер или да се изчака да падне батерията, но няма гаранция, че ще се промени нещо
свържете с ми фит и обновете[Изображение: 812dbe35575b50443e463c1de18d63f7.jpg]

Изпратено от моят MI 3W с помощта на Tapatalk

2 дена вече все тая грешка... [Изображение: 878059b64999de278306902b1d083995.jpg]

Изпратено от моят MI 3W с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

Ресурсите са ти стари -затова е така. Това не е точно грешка.

Можеш да пробваш да я разкачиш като блутуут устройство от телефона и после да я търсиш наново


Или:
https://geekdoing.com/threads/russian-fi...1/post-174
Цитирай
#29

Здравейте.При мен от няколко дена не ми показва името и номера като ми звъни някой.Флашвах я и с други езици,но пак е така.Днес я върнах до заводско състояние и почна да показва само номера,името пак го няма.При вас как е?
Цитирай
#30

Аз си го държа със стандартния китайски/английски и нямам такъв проблем.

Sent from my Pixel Experience using Tapatalk
Цитирай
#31

Вече има превод на български на най-новия софтуер 1.5.0.2https://geekdoing.com/threads/bulgarian-...#post-4994
[-] 1 потребител изказва благодарност на didko_tl за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#32

Внимавайте и ползвайте най-новите ресурси, в случая версия 40.


С Mi band master било по-лесно


Прикачени файлове
.zip Fw1.5.0.2+res40.zip Размер: 246.92 KB  Сваляния: 18
Цитирай
#33

Какви езици са налични фабрично?
Цитирай
#34

Аз я флашнах с Notifi&Fitnes
Цитирай
#35

(2018-08-25, 11:17:56)joro73kos написа:  Какви езици са налични фабрично?

Трябва да се отвори стоковия фърмуер, но вероятно са английски, китайски, руски, испански, италиански, френски и още 2-3.. Сменяш езика на телефона и тестваш най-добре
Цитирай
#36

Здравейте колеги, до сега бях с език на телефона английски за да може и гривната да е на такъв а не китайски, флашнах я с български както сте описали и върнах телефона на български... всичко е ок но защо като натисна гривната и плъзгам нагоре надолу нищо не се случва, стои си на часовника с датата и деня? Какво изпускам

Samsung Galaxy S21 FE Graphite + Samsung Galaxy Watch 46 mm Silver
Цитирай
#37

Ресурсите?
Цитирай
#38

(2018-08-31, 17:04:57)insaner написа:  Здравейте колеги, до сега бях с език на телефона английски за да може и гривната да е на такъв а не китайски, флашнах я с български както сте описали и върнах телефона на български... всичко е ок но защо като натисна гривната и плъзгам нагоре надолу нищо не се случва, стои си на часовника с датата и деня? Какво изпускам
Раздвои гривната от Mi fit,рестартирай телефона и после пак я свържи и би трябвало да се оправи.

(2018-08-31, 18:16:25)suffer написа:  Ресурсите?

Ако са ресурсите най-вероятно ще му изписва да я свърже с Mi fit
Цитирай
#39

Оказа се че всичко е наред, мерси и давайте смело Wink

Samsung Galaxy S21 FE Graphite + Samsung Galaxy Watch 46 mm Silver
Цитирай
#40

(2018-08-20, 19:56:26)didko_tl написа:  Здравейте.При мен от няколко дена не ми показва името и номера като ми звъни някой.Флашвах я и с други езици,но пак е така.Днес я върнах до заводско състояние и почна да показва само номера,името пак го няма.При вас как е?

При мен е същото положение, с последния бг фърмуер съм, реши ли този проблем и някой сблъсквал ли се е с него?

Samsung Galaxy S21 FE Graphite + Samsung Galaxy Watch 46 mm Silver
Цитирай
#41

Ако си на български език в менюто на телефона не се показва друга информация
Цитирай
#42

Да, така е сега го пробвах... малко е безмислено да се пишат фърмуери за български език на гривната а в същност телефона да е на английски за да ползваш една от най полезните функции. Както и да е, дано го фикснат това и по натам се оправи и не е така Smile

Samsung Galaxy S21 FE Graphite + Samsung Galaxy Watch 46 mm Silver
Цитирай
#43

(2018-08-31, 18:39:35)insaner написа:  Оказа се че всичко е наред, мерси и давайте смело Wink

Как се справи? Аз все още не мога да си отключа гривната.
Цитирай
#44

Обновен пост 1. Надявам се, че вече инструкцията е по-ясна
Цитирай
#45

Да вметна днес го направих и с 1.5.0.11 версия на I Band Master.
Цитирай
#46

Обаче от mi фитнес иска да направи автоматична актуализация. Какво да направя? След нея пак всичко е на Китайски.
Цитирай
#47

„Който има проблем със смяната на езика от китайски на английски и не му се занимава с къстъм фърмуерите, просто да си качи Mi Bandage от Google Play и от там да зададе езика на гривната да е английски.“

Можете да благодарите на @OliQueenBG


Това не помага ли?
Ако държиш на българското меню винаги можеш да си го флашнеш ръчно с някоя от програмите в първи пост
Цитирай
#48

Аз го флашнах на бг ,но явно трябва да изтиря тази програма mi фитнес. Защото тя прави ъпдейта.. Тя реално не ми трябва нали така?
Цитирай
#49

по принцип точно програмата mi Fit ти трябва, за да си гледаш ежедневните статистики. Има и други програми, разбира се, които могат да се ползват, но тази е официалната. Реално можеш да си флашнеш български с последната версия, но трябва да си я преправиш с по-високо число, за да не я засяга ъпдейта
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...p=74657928
Цитирай
#50

(2018-09-13, 10:28:57)manqka написа:  Обаче от mi фитнес иска да направи автоматична актуализация. Какво да направя? След нея пак всичко е на Китайски.
Махаш оригиналната Mi fit и слагаш модната версия
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)