Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дефектен ли е телефона
#1

Днес закупих s8   от технополис , обаче сега ми прави лошо впечатление че като говоря по него телефона вибрира на гърба, смисъл усеща се говорителя как вибрира при разговор
Цитирай
Аксесоари
#2

Моят не вибрира, при разговор, както и не съм срещала такова оплакване  до сега в този раздел. Но е споделено в чуждоезичните форуми. Ето тук имаше, като че ли най-много предложения и варианти - от какво може да е (докосване на home бутона при разговор, докосване на сензора за пръстови отпечатъци, свързано bluetooth устройство, което се откача и закача, разни настройки за Smart alerts... не  запомних всички ....)

Друга тема - Vibrating while on a call?
Още една - Phone vibrates/shakes during call

Но в тях не видях решения.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#3

(2018-06-15, 21:06:40)divna написа:  Моят не вибрира, при разговор, както и не съм срещала такова оплакване  до сега в този раздел. Но е споделено в чуждоезичните форуми. Ето тук имаше, като че ли най-много предложения и варианти - от какво може да е (докосване на home бутона при разговор, докосване на сензора за пръстови отпечатъци, свързано blueto
oth устройство, което се откача и закача, разни настройки за Smart alerts... не  запомних всички ....)

може би аз не го написах кск тря , като звъннеш на 123 и увеличи до край звука нс разговора и си сложиш пръста нс гърба на телефона усещаш ли как работи
Цитирай
#4

(2018-06-15, 21:10:56)xthor написа:  може би аз не го написах кск тря , като звъннеш на 123 и увеличи до край звука нс разговора и си сложиш пръста нс гърба на телефона усещаш ли как работи

Сега, като питаш така - да усеща се нещо, но не ме е дразнило. Когато говоря по телефона - държа го в долния край. Ръката ми не е горе при говорителя.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • xthor
Цитирай
#5

е телефона ми е дефектен явно, и на майка ми леновото също като говоря по него се усеща на гърба как работи говорителя
едит: не вибрира целия тел а само като сложа пръста по средата на телефона усещам гоеоритрлв
Цитирай
#6

Допълних си малко поста, може би сме писали едновременно - погледни горното мнение.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • xthor
Цитирай
#7

(2018-06-15, 21:22:26)divna написа:  Допълних си малко поста, може би сме писали едновременно - погледни горното мнение.

да то ако сложа пръста на средата го усешам  иначе в ъглите не
Цитирай
#8

А някакъв кейс сложи ли?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#9

стъкло 3,d и силикон отзад.
не ме притеснява това щом не е дефект.
утре ще ъпд софта че е мн стар...
Цитирай
#10

Беше писано някъде, че това се дължи на водо и прахо устойчивостта.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#11

(2018-06-15, 22:29:20)vladi1 написа:  Беше писано някъде, че това се дължи на водо и прахо устойчивостта.

Точно! Мембраната на говорителя за да създаде звук пулсира. Телефона е плътно затворен и тези пулсации създават налягане ,което няма как да излезе (да издиша) бързо. Остават си вътре и резонират. Навремето първите модели на CAT направо кънтяха и дрънчаха като тенджери.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • divna
Цитирай
#12

(2018-06-16, 00:30:59)Bavarche написа:  Точно! Мембраната на говорителя за да създаде звук пулсира. Телефона е плътно затворен и тези пулсации създават налягане ,което няма как да излезе (да издиша) бързо. Остават си вътре и резонират. Навремето първите модели на CAT направо кънтяха и дрънчаха като тенджери.


и при теб ли е так?
Цитирай
#13

При мен е така както го описваш.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#14

И моя вивбрира. Имам и Sony xperia z5 premium и той вибрира при разговор горе в средата към говоритела отзад. Хайде не се вманиачавайте.
Цитирай
#15

Много ясно, че ще вибрира. Това е говорител. Тонколона нали сте виждали? Е тука е същото, ама по-малко. Колкото е по-силен звука, толкова повече ще вибрира.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на arrogant за това мнение:
  • ivkos
Цитирай
#16

20 мин ползване 5% паднаха, дали трябваше да изчакам първото зсреждане 12ч че го заредих само 6
Цитирай
#17

Не е необходимо да бъде в зарядното, след като вече се е заредил. Нов ти е - нужно му малко време да се оптимизира. Преди да го заредиш пак - виж каква е консумацията по процеси.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • xthor
Цитирай
#18

@xthor за какво толкова се притесняваш, като нищо не е станало, преди това не си ли имал smartphone, или си имал с копчета. Big Grin Не е нужно да се зарежда батерията толкова време, за 1 път, 3, 4 часа, след това 2, може и малко повече според телефона.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#19

пичове сега ще ме обидите, но по дефектен телефон от айфон няма,
купих iphone 6 Trchnopolis , разхопа се а беше пазен като злато
купих iphone 6s, имаше изгоряли точки, замениха го в креатив и новия имаше пак точки+ приблем с гоеорителя при говорене.
скъсах си нервите от сервизи а телефоните нови.
Взехи си вчера ,samsung s8 ,и се родих.
Цитирай
#20

Това, че си попаднал на дефектни бройки, не означава, че всички са така. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#21

Да точно имал съм почти всички. Бях им як фен пращах приятели в чужбина да се редят по опашките в началото. Нямал съм никакви проблеми с айфоните. В този ред на мисли вече 2 пъти вече ми се прецаква дисплея на самсунга ама не казвам че са смотани и дефектни. Не може да слагаш всичко под 1 знаменател.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#22

Като взех чисто новия ейпъл ит техниполис и след стартирането му видях проблемите, тоя в технополис управителя каза, за вс други телефони ги заменяме веднага с нови или връщаме пари, айфон не! Червата ми се обърнаха и новия тел оъиде на сервиз 20дни, е гадно е.

Сори за грешките, не съм свикнал още да пиша.
Цитирай
#23

Първо - глупости. Заменят ги евентуално на добра воля 1-2 дни след като е купен. Разбира се ако е купен онлайн имаш 14 дни, но това се отнася за всяка стока.
Второ - кога ще се научите, че се казва Епъл, не Ейпъл?
Такава дума в английския език няма...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#24

То и "Епъл" няма в английския. Smile
Цитирай
#25

Предлагам да затворим ябълковата тема. Или да се премести на подходящо място.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)