Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дефектен ли е телефона
#26

Извинявам се, просто мнго хора изпатиха с ябалката по край мен.
Много дълго време бях на ios и има много минуси за БГ, няма да коментирам повече.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-06-17, 08:05:55)galaxyhopper написа:  То и "Епъл" няма в английския. Smile
Няма, ама ако го кажеш на някой англоговорящ поне ще те разбере, няма да се чуди за какво му говориш.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#28

Не отричам как се произнася, отричам, че има такава дума в английския.
Хумор, не всички го имат.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • xthor
Цитирай
#29

Сетих се да ви питам нещо, защо в самдунг не махнат тов Hard Reset със бутоните, то се обезмисля всичко с него, дори и да имш пръстов,лицева защита и прола, с 3 бутона форматираш устройството.
Това е единдтвения плус н Iphone че няма форматиране без да ти зная паса.
Цитирай
#30

После иска гугъл акаунта последния въведен май беше. Ако го нямаш нищо не става.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#31

Има една програма google baypss
Цитирай
#32

(2018-06-19, 18:36:30)vladi1 написа:  После иска гугъл акаунта последния въведен май беше. Ако го нямаш нищо не става.

FRP Lock, който го премахвам точно за 1 минута Big Grin
Цитирай
#33

Спокойно,и моят вибрира,дори като набера усещам с показалеца с който го придържам на гърба кога дава свободно.
Цитирай
#34

Струва ми се, че прекалено е разглезено днешното младо поколение.
Като давало свободно усещал лека вибрация по пръста си. Хайде стига глупости де!
Млади сте и не помните как едно време си купувахме безбожно скъпи телефони, които приличаха на тухла и тежаха, като тухла. Плащахме луди месечни сметки, а да хванеш обхват за разговор си беше цяло премеждие, даже в центъра на София. Такива екстри, като вибрация, смс, клип и т.н. дойдоха чак по-късно и им се радвахме, като малки деца.
А сега телефони бол, каквито си ги нарисуваш. Екстри, операционни системи, купища програми, удобства, ум да ти зайде. Онлайн пазаруване, гейминг, банкиране, офис работа, всичко може в кревата , направо изместиха компютрите.
И в крайна сметка цялото това изобилие ни разглези тотално. Взехме да обръщаме внимание на най-малките според нас 'дефекти'. Усещало се леко вибриране по пръста, заради говорителчето. Е хайде стига де! Излагаме се вече.  Lol

Да ти покажа ли едно време какви телефони сме ползвали? Даже единия го продавам от колекцията си. Мога да ти постна обявата само да разгледаш снимките. Той със сигурност няма да ти вибрира на пръстите и даже помага при ръкопашен бой.  Big Grin
Гледай за какво става на въпрос:  Bu
https://www.alo.bg/5574119#highlight=mot...ernational

Да ти го дам да го ползваш една седмица, пък да видим после как ще ти се стори Самсунга. Wink
Цитирай
#35

Ще отговоря,тъй-като се чувствам засегнат.Първият ми мобилен телефон беше Бенефон ако нещо ти говори.Не се оплаквам от вибрацията,дори не я бях забелязал,докато не пита колегата,просто исках да го успокоя,че телефона му е здрав.
Цитирай
#36

(2018-06-21, 16:17:01)zagoraboy написа:  Първият ми мобилен телефон беше Бенефон ако нещо ти говори.

Говори ми нещо, щото всичките им модели са минали през ръцете ми, до един!
Даже, като бях с Делта имах и пълния пакет инсталиран в колата, барабар с усилвател, антена и вързан към радиото. Това ми струваше по спомени към 2 хил. долара на времето. Луда работа, ама ми трябваше, че пътувах доста и ми трябваше връзка.
Цитирай
#37

Премерихте ли чурките вече или още ще има?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на arrogant за това мнение:
  • seemore
Цитирай
#38

Няма кво да ги мерим, резултата е ясен.  Wink
А ти щом виждаш в постовете ми мерене на чурки означава, че пак не съм бил разбран.
А това е понятно, защото на вас младите само пари, чалги и газария ви е в главата.
Момчетата се дуят с анаболи и се татуират, като папуаси. Момичетата пък силиконени принцеси с джуки, дето приличат да не казвам на какво. Хайде да не почвам, че няма свършване. Явно този форум не е за такива, като мен. Явно ще мина пак на режим рийд онли. А вие си ги мерете, щом ви влече.
Цитирай
#39

Мерси, но не съм от най-младите за съжаление.
И ти като стар и мъдър трябва да знаеш, че последните ти три поста са излишни.
Извинявай, ама кой го интересува че си дал 2000 долара за нещо си?
Или че телефонът ти преди 20 години бил 6 кила?
С каква цел го казваш ако не е за мерене?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#40

Казвам го с цел да ви кажа, че на времето се радвахме на вибрация и смс. Това бяха топ екстри тогава.
Един вид сме се радвали на малкото, което имаме. А вие сега сте разглезени и за най-малкото нещо се дразните и ревете.
Разглезеност и лигня, щото не сте виждали 2, а само 200.
Това ми е посланието. 
Как може да се дразниш, че вибрирал говорителя на телефона и се усещало на пръстите? Това, ако не е изсмукване от пръстите не знам кое е. Чудите се какви 'важни проблеми' да измислите, та да мрънкате.
Разбра ли ми идеята или да продължавам?
Цитирай
#41

За двето хиляди долара не я разбрах.
Защо се цитира числото?

И доста тъжно да говориш за хора, които не познаваш. Вярно е, че знам и 200, но знам не само 2, а и 1 и половинка даже.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#42

(2018-06-21, 20:29:48)arrogant написа:  За двето хиляди долара не я разбрах.
Защо се цитира числото?

За да покажа, че навремето сме плащали много, получавали сме изключително малко и пак не сме ревали. Даже сме се радвали. Просто сме различно възпитавани, да се държим по-мъжки и да оценяваме даже и малкото, което имаме. Да се търсят непрекъснато проблеми и да се мрънка не ни е в природата на по-дъртите.
Цитирай
#43

Ок, разбрахме се, темата е за ключ ми се струва.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#44

Предвид факта, че предаването на звука все пак е физическо явление, свързано с трептене на звуковата вълна, е нормално да се усеща някаква вибрация около говорителя...

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#45

(2018-06-21, 23:01:25)Lupita написа:  Предвид факта, че предаването на звука все пак е физическо явление, свързано с трептене на звуковата вълна, е нормално да се усеща някаква вибрация около говорителя...
Точно така. Говорителя работи, като бутало. И при условие, че е затворен в херметична среда тези вълни си остават вътре в кутията. Съответно рефлектират в корпуса и оттам усещането за вибрации.
Цитирай
#46

Вие ще изкарате проблем това че камерата издава звук като се пуска...... Или като си разклатите телефона камерата да трака и да си мислите че има нещо вътре (Имаше такъв случей и то не 1)
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=88842
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=75217
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=80256
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=78289

И още мога да изреда Smile

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)