Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung SM-G935Т няма 4G samo E
#26

А как да оправя този проблем айде всичко е на английски ок но примерно в YouTube клипове на българки пееци дори ми излизат с английското им заглавие и вървят дори субтитри... Както те са си направили клипа за чужденци... Това ако сменя региона на телефона дали ще се смени?

Оправих се в YouTube в настройки има локация! Беше съединени щати ?

А дали ще е добре да сменя локацията на телефона и дали ще пропусна така ъпдейта на андроид

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай
Аксесоари
#27

Няма да помогне смяната на локацията.Прочети темите за отлючване на езика.Не е сложно и не се модифицира нищо.Просто отключва езика.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#28

Ама кои теми където вчера ми казва ли или направо език цялостен

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай
#29

Има много теми във форума.Не е лошо да се поразровиш малко.Тук е обяснено добре .Има още като тази.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=82383

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
[-] 1 потребител изказва благодарност на tishomen за това мнение:
  • ivorosenov
Цитирай
#30

Колега проблем пускам с тази програма 4g но като набера номер да говоря минава отново на 2g и пак трвба да влизам в програмата да пускам 4g?? Някакви идеи

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай
#31

Няма как докато говориш да е на 4G.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#32

Да колега знам... Въпроса е че след края на рвзгова си остава Е интернета не отива на 4г... В сервиз някъде могат ли да го оправят това мисля си защото е нещо заключен за американския пазар... Повече никога нищо от Америка няма да взема те тея са още в 2008 година заключват си телефоните операторите.....

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай
#33

(2018-06-29, 16:24:24)tishomen написа:  Няма как докато говориш да е на 4G.
Има нарича се VoLTE но за сега се предлага само на избрани абонати само на Теленор. И не би трябвало да минава на 2G по време на разговор а на 3G т.е. трябва индикатора от 4G да се сменя на Н или Н+ но не и на Е. Явно е нещо от самия апарат че е за Америка или нещо от настройките.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#34

Volte е само за разговори.Него го интересува за данни а и не вярвам на Виваком да е активен.И е съвсем нормално да минава от 4g на 3g или 2g когато примерно обхвата е по слаб на 4g защото телефона прехвърля на 3g за по добър обхват и сигнал при разговор.След приключване на разговора би трябвало да се върне до няколко секунди обратно на4g.Не мисля че е от това че е от Америка защото моя s8 също е от там и няма проблеми.По скоро е от настройките на данните или сим картата.Убеден съм че със карта на Теленор няма да има проблем.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)