Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Interface For All Samsung Phones /Android P 9.0
#1

Намерих , много интересно приложение , за всички телефони на самсунг , пробвах го работи много добре. https://youtu.be/0ijZoNLsCRs
   
 Ето от къде може да го свалите !!
https://www.google.com/amp/s/www.xda-dev...-oreo/amp/

  iPhone 13 pro 256GB , Samsung Note 20 Ultra ,Samsung Note 10 +, Samsung S10+,Samsung S9 + ,Samsung Note 5,Samsung Galaxy note 2 ,Note 3, Note 4/Samsung Galaxy S2, S4, S5, S6/ Samsung Galaxy A3 2016/ Samsung Galaxy J5 2015, 2106/Htc desire X , One X,  One M7 ,Desire 816/ Sony Xperia Tipo , Z, Z1/ Zte Blade 2/ Lg G2 , G3, G3s Leon/.



Цитирай
Аксесоари
#2

Благодарско, работи и при мен и при двата телефона чудесно. Само един съвет, да не се актуализира Task Changer-a от Samsung App store защото спира да работи докато не се изтрие и инсталира наново с файла от архиваSmile.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#3

Само , 1 човек ли го е пробвал

  iPhone 13 pro 256GB , Samsung Note 20 Ultra ,Samsung Note 10 +, Samsung S10+,Samsung S9 + ,Samsung Note 5,Samsung Galaxy note 2 ,Note 3, Note 4/Samsung Galaxy S2, S4, S5, S6/ Samsung Galaxy A3 2016/ Samsung Galaxy J5 2015, 2106/Htc desire X , One X,  One M7 ,Desire 816/ Sony Xperia Tipo , Z, Z1/ Zte Blade 2/ Lg G2 , G3, G3s Leon/.



Цитирай
#4

Аз си го ползвам още от S8.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

И аз си го ползвам от доста време

Phone : Xiaomi Mi 9T Pro 128GB Red Flame
Цитирай
#6

Аз от днес изтрих всичко свързано с Good Lock. Тъй като живея в страна където има официална подръжка си го актуализирам редовно директно от Galaxy Apps но от два дена телефона ми буквално откачи. Както си правя нещо започвах да получавам съобщения че важни системни приложения принудително се затварят. Общо взето всички системни приложения крашнаха едновременно и телефона блокираше изцяло. Днес в рамките на 1 час четири пъти ми блокира телефона със всички крашове и се принудих да го изтрия изцяло. Харесва ми много, промените които си направих много ми харесваха но нещо нестабилно има все още така че ще изчакам да минат няколко актуализации и ще му дам втори шанс.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)