Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за анкети
#51

(2021-06-10, 18:16:00)hazART написа:  Каква анкета искате или и трите да ги правя на етапи.
Определя ли социалния статус автомобилът
Ще гласувате ли на новите парламентарни избори
Инвестирате ли в крипто
Използвате ли linkedin
На първата отговорите ще са същите като тази за телефона, ако ви е интересно, дали ще има промяна в гласовете.
Не пускай нови анкети.
Че чучумишев ще ги заключи заради пушека.
Единия дразни и провокира другите.
А пък втория като му се жалват двама и бърза да заключи темата. Как де се включим и ние да коментираме?
Бачкаме по цял ден, докато се приберем вкъщи и темата вече е заключена.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
Аксесоари
#52

(2021-06-11, 11:27:33)oxuboxu написа:  Не пускай нови анкети.

Се едно му казА "не дишай!"... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 2 потребители изказват благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • oxuboxu, Victormihov
Цитирай
#53

Като, че ли са нужни някому тия анкети?
Мерене на п**ки, аз имам повече, не бачкам и всичко знам.
Голямата работа, като някой имал имал и имал, всеки път като се върна в България ми се скъсват да ми се хвалят, веднъж им казах като толкова много имаш: иди до банката и ми донеси 2 бона кеш ей тука ги сложи на масата, повече и дума не обели.

Ако ще пускате анкети поне да е свързано със смартфони, а не глупости, работиш ли, пушиш и колко бмвете си карал през живота си.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#54

Аз се шегувах. Със малко сарказъм.
Пускай анкети. Има смисъл донякъде. И е интересно.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#55

(2021-06-10, 21:01:17)hazART написа:  Много мразя да избирам картинки за коли, защото не мога да избера.
Голф 2 - класика
Цитирай
#56

Давайте идеи за анкети, може да измислим нещо, че моите идеи след 7 страници започват да се изчерпват, а и не са излизали наскоро телефони, освен iPhone или пък някакви скандали като с Huawei да завъртя една.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#57

От България ли купувате допълнителни аксесоари за телефона/таблета или от чужбина?
кейсове, слушалки, зарядни/бързи безжични/, предпазни стъкла ...

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#58

Гледам и чета в Общата тема, че някои хора се опитват с трици маймуни да ловят или преведено на анкетен език, с евтин рутер да подсигурят найсе устройства в екранираната панелка... Та това, мисля си е повод за една анкетка, колко бихме се ръснали , да подсигурим заветната безжичка...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#59

pepy може така
Само от България
Само от чужбина
И от България, и от чужбина
Предложи, ако си я представяш по друг начин.

alex не съм много навътре с рутерите, но предлагам
0лв. - 100лв.
100лв. - 200лв.
200лв. - 300лв.
Над 300лв.
Другият вариант е от 0лв - 50лв. и така с по 50лв.
Може и ти да предложиш, ако тези варианти не ти харесват.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#60

По-малкия марж мисля е по-удачен, но като чета какво се случва и с по левче може да се "наддава" Smile Ти си решаваш, то ще си покаже, дали има интерес запитването. Предполагам ще има, темата е винаги актуална.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#61

Наскоро търсеха рутер за 30 лв.мисля че е добре да е до 50лв и после през 50 лв.И на мен ми е интересно кой какво смята.

Huawei P30
Цитирай
#62

По аналогия на последната тема с "Коя версия на Андроид сте сега" - предлагам тема - "Коя е първата версия на Андроид която използвахте?  Cool

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#63

Мисля че ще е интересно

Huawei P30
Цитирай
#64

Копирано от XDA - Какво очаквате с нетърпение повече -  Android 12 или Windows 11?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#65

Давайте предложения за анкети, може и за в общи приказки.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#66

Какви Андроид APP-ве (програми) ползвате?

Може някой да съобщи за някой интересна програмка в раздела.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#67

Или какви приложения,заместители на стоковите ползвате.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • milss
Цитирай
#68

compare това по-скоро е за тема в общи приказки, защото не е конкретно насочена. Ако трябва да стане на анкета, може да се раздели на какви видове приложения ползвате, но пък тогава няма смисъл.
doryany предполагам, че имаш предвид Google Maps, че го заменяш с Petel Maps, но пак е много общо и за анкета трябва по-конкретно, да може да се формулират отговори.
За Украйна ако искате
Или гледате ли кратки видео от тип TikTok, YouTube Shorts, Reels, Facebook Reels. 
Предлагайте и други или пък ако ви се стори интересна някоя анкета отпреди може да я up-нете.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#69

Не,нямам това в предвид само.Например аз ползвам,друг дайлер-,true phone dialer,допълнително приложение за камера-snap camera,има по-добри файлови мениджъри,прогноза за времето,или фото галерия.Общо взето има приложения които са по-добри от стоковите.

Huawei P30
Цитирай
#70

Защо спадна рязко посещаемостта на форума?
минах на друга ОС
не ме кефят потребителите
няма интересни теми
в темите има повече спам, отколкото отговори
вече нямам време
друго

който е по анкетите да я пуска Smile

времето е като парите - никога не стига
[-] 2 потребители изказват благодарност на pepy1 за това мнение:
  • milss, sapiora
Цитирай
#71

Още един отговор предлагам "Хоум офисът свърши и вече трябва да се работи"
[-] 1 потребител изказва благодарност на zarere за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#72

(2022-04-21, 06:07:03)zarere написа:  Още един отговор предлагам "Хоум офисът свърши и вече  трябва да се работи"

Чи къф тий проблема?
В офиса - ку ни ръчкам на тилифоня - ша заспЪ бре!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#73

(2022-04-21, 19:07:09)jhoro написа:  Чи къф тий проблема?
В офиса - ку ни ръчкам на тилифоня - ша заспЪ бре!
Никакъв, но явно не всички са като теб ;-)
Цитирай
#74

Предложение за Анкета - Кое Streaming приложение изпозлвате? Отговори - YouTube, Spotify, Last.fm, Soundcloud, Deezer, Mixcloud, друго.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
#75

То малко общо така, да ги разделим на аудио и видео, както и да включим български в анкетата. Или пък пусни повече платформи, пък ще се види от избора какво предпочитат съфорумците. Ще е добре да има и повече от 1 отговор.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)