Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Неработещ,прецакан микрофон
#1

Здравейте колеги,телефона  ми е S7 Edge,беше посъбрал прах и реших да го почистя с въздух под налягане,всичко стана супер,изчисти се,но не съобразих да го изчистя от далеч или с малко налягане,в следствие на което съм си прецекал микрофона.
Сега като говоря с някой отсреща не ме чуват(става ако викам на самия микрофон),обаче ако пусна високоговорител  ме чуват прекрасно,но пък мен ме дразни да говоря на високоговорител.
Има ли как да се направи да работят винаги 2та микрофона когато съм на слушалка или нещо друго.
Склонен съм да го дам на ремонт,зависи каква ще е сумата за ремонт и да съм сигурен,че човека който ще го прави знае какво прави,а не да се учи на него,още повече,че имам и много малка и незабележима пукнатиа на стъклото,притеснява ме ремонта да не го счупи повече или да стане нещо друго...
Благодаря на всички отзовали се!
Лек и успешен ден!
Цитирай
Аксесоари
#2

Телефона се отваря отзад за смяна на микрофон,търси си добър сервиз,ще ти го смент.Най-вероятно ще останеш без защита от вода след процедурата от неоторизиран сервиз.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

За да има защита след отваряне,трябва да се сложи нов заден капак.
Цитирай
#4

Телефон ходил на сервиз - пиши го бегал. Занесох им чисто нов телефон без забележка, върнаха го с надраскан заден капак, със следи от отварянето, както и видимо лепило. Водна защита нулева, постоянно блокира зареждането поради влага.
Цитирай
#5

Пратих го на ремонт във Варна в оторизиран сервиз,оправиха го за 1 ден и без абсолютно никакви следи от отваряне
Цитирай
#6

А като цена какво ти излезе?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#7

(2018-06-22, 11:29:02)deyan_uzunov написа:  Пратих го на ремонт във Варна в оторизиран сервиз,оправиха го за 1 ден и без абсолютно никакви следи от отваряне

Можеш да го продухаш пак с въздух, ако е останал прах след ремонта.
Цитирай
#8

Абсурд,никакъв въздух!
Цитирай
#9

По-скоро кратко потапяне в съд с вода ще изведе праха.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#10

(2018-06-22, 11:44:15)vesoisthebest написа:  А като цена какво ти излезе?

55лв + транспортни услуги за моя сметка,общо около 74лв

(2018-06-22, 12:31:36)ivkos написа:  По-скоро кратко потапяне в съд с вода ще изведе праха.

Спукано ми е стъклото отпред,иначе със сигурност е по-добрия вариант.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)