Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на тема
#1

Колеги, как в този телефон се променят темите, тъп въпрос ама нещо ми се губи

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

@dzivko, темите вече не са налични за нашият регион поради определени изисквания на Европейският Съюз. Това може да се избегне с избор на друг регион на телефона - Русия, Индия и т.н.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#3

има, икона (теми) та от там
Цитирай
#4

(2018-06-18, 15:10:27)moro4321 написа:  има, икона (теми) та от там
Да видях го, ама си мислех, че като при другите телефони, от настройки

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

На хубавите телефони си е отделно :-P

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#6

(2018-06-18, 13:48:25)ronnie72 написа:  @dzivko, темите вече не са налични за нашият регион поради определени изисквания на Европейският Съюз. Това може да се избегне с избор на друг регион на телефона - Русия, Индия и т.н.

Колега нещо си се объркал много, темите са си достъпни и сега, няма никакъв проблем свързан с изисквания на Европейския съюз. Задал съм на моя Хубавец страна БГ и регион Европа и си свалям теми свободно от наличните.
Цитирай
#7

(2018-06-20, 19:28:48)xelibry написа:  Колега нещо си се объркал много, темите са си достъпни и сега, няма никакъв проблем свързан с изисквания на Европейския съюз. Задал съм на моя Хубавец страна БГ и регион Европа и си свалям теми свободно от наличните.

Колегата се е объркал с Xiaomi, при тях го има този проблем със темите.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB
(Samsung Galaxy Watch6 classic 47мм)
Цитирай
#8

Колегата изобщо не се е объркал. Има проблем с ОПРЕДЕЛЕНИ теми, които вече не се визуализират за нашия регион. Защо не знам. Ама нали вече има банани.
Цитирай
#9

Значи наистина е доста изнервящо!
Има иконка "Теми".
Каквото и да сложа като тема, 3D Live Wallpaper или нещо друго, при натискане на централен бутон с кръгчето, веднага ми излиза пак смотаната стокова тема, която е зададена в папката Теми.
Пробвах с CM Launcher Pro, ръчках всякакви настройки-нищо не става.
Go Launcher Pro-нищо.
Други лаунчери-не става.
Най-тъпото беше ,че телефонът очевидно ставаше бавничък при товарене и действаше доста неадекватно при настройки на лаунчърите-нещо, което при дъртото ми LG G4 никога съм нямал и беше много учудващо при мен.

Та, след 2 часа проби и настройки и всякакви тъпотии, най-накрая намерих лаунчер, с който си смених темата и забраних да се показва стоковите тъпи теми.
Приложението е доста известно-Nova Launcher.
В настройките така го настроих,че не просто забраних да ми се показват стоковите теми когато си искат, а и смених и скрийсейвъра при заключен екран,махнах ненужните екрани, смених и иконките с далеч по-готини и с различни по желание форми, сянка и други ефекти, както и фонът на менюто,че накрая дори сложих и 3D Wallpaper и телефончето ми стана изчистено и перфектно. С други лаунчери не успях.

Значи да кажа нещо важно-не че не може да си сложите каквато си искате тема, аз смених сигурно 10, става, но просто при връщане на начален екран моментално ми се включва пак стоковата с разхвърляни наоколо икони ,менюта и екрани и не можех дори да сложа темата/лаунчера да ми е по default, очевидно ми даваше и някаква грешка при редакция-не можех например да премахвам ненужните екрани и икони ,разхвърляни по екрана ,наистина голяма простотия!
Цитирай
#10

От иконката теми всички работят отлично c432 съм

LG g2 > Huawei p9 lite > Huawei p10 > Huawei p20 pro > Xiaomi 11t pro
Цитирай
#11

Колеги, от къде си теглите wallpaper? Обаче искам с оригинален размер, че като го сложа на тапет за начален екран и ги маже малко Smile
Цитирай
#12

(2018-06-18, 13:48:25)ronnie72 написа:  @dzivko, темите вече не са налични за нашият регион поради определени изисквания на Европейският Съюз. Това може да се избегне с избор на друг регион на телефона - Русия, Индия и т.н.

Този номер се прави при XIAOMI телефоните.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#13

(2019-02-07, 16:52:28)Диан написа:  Колеги, от къде си теглите wallpaper?
https://play.google.com/store/apps/detai...ge.android

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#14

(2019-02-07, 16:52:28)Диан написа:  Колеги, от къде си теглите wallpaper?...
Избери си оттук: цък

 
Цитирай
#15

Не съм имал проблем с смяна на теми и икони,
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)