Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Приложения за камерата на Nokia 7 Plus
#51

Има.има......

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на dido.ivanov за това мнение:
  • bobi_1217
Цитирай
Аксесоари
#52

Все още се намираме

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#53

Лично аз съм много доволен от телефона - няма забавяне в работата му откакто е закупен преди 2 години. Единствено ме дразнят по-малкото СОТ след ъпдейта до 10 (но може да се дължи и на скъсяване живота на батерията с времето), инцидентното рестартиране на телефона през определен период от време (рядко става) и липсата на постоянно работещ GCam (засега). Като цяло е много добър телефонът и приятелите винаги цъкат с език при показването на снимки с телефона и все се съмняват да не снимам с друг телефон Big Grin

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#54

Така е. След 1 г. и 8 месеца и аз съм много доволен от телефона. И аз като колегата имам същите проблеми, но СОТ по-скоро е от живота на батерията. Рестарта го няма при мен.
Досега телефоните ги ползвам 2 г. и ги предавам към родителите си, но този ако задържи така ще си го ползвам до другия черен петък.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#55

Аз моя засега го пазя резервен, тъй като наскоро го смених, но съм много доволен като цяло особено от камерата. Единствен проблем е, че usb портът леко даде фира и зарежда само като кабелът е под определен ъгъл. Четох, че имали дефект с усб порта тези телефони с времето.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)