Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Custom ROMs за Redmi 5 Plus
#1

Добър ден на всички! Пускам тази тема да видя дали има някой с къстъм ром и какво му е впечатлението. Така, аз съм оърви. В момента съм с Crdroid с Android 8.1 Oreo. Доста съм доволен от всичко, включително и батерията. Има мнооого къстъмизаци и глезотийки и единствено нещо което ми липсва са жестовете на MIUI. Инсталирал съм си и Гугъл камера, която няма нищо общо в тази в MIUI. Ако имате някакви въпроси питайте, може да направя и урок да се слага къстъм ром. Моля, ако има някой друг да си изкаже мнението! Благодаря!
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedko1999 за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай
Аксесоари
#2

Знам, че въпросът е тъп, но какво са "жестовете на MIUI"?

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#3

Като жестовете на Iphone X:
В настройките трябва да има опция за скриване на софтуерните бутони. Там се активират жестовете
Цитирай
#4

(2018-06-19, 11:45:57)IoPetrov написа:  Знам, че въпросът е тъп, но какво са "жестовете на MIUI"?

Нямаш софтуерни бутони. Затваряне(връщане назад) на приложение, home бутона и т.н се осъществяват с жестове по екрана. По-точно, с плъзгане на пръста, по определен начин. Както каза suffer, взаимствано е от Айсиктир X.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#5

(2018-06-19, 11:07:24)nedko1999 написа:  Добър ден на всички! Пускам тази тема да видя дали има някой с къстъм ром и какво му е впечатлението. Така, аз съм оърви. В момента съм с Crdroid с Android 8.1 Oreo. Доста съм доволен от всичко, включително и батерията. Има мнооого къстъмизаци и глезотийки и единствено нещо което ми липсва са жестовете на MIUI. Инсталирал съм си и Гугъл камера, която няма нищо общо в тази в MIUI. Ако имате някакви въпроси питайте, може да направя и урок да се слага къстъм ром. Моля, ако има някой друг да си изкаже мнението! Благодаря!

Привет, в частност ме интересува гугълската камера как работи. и най-вече с видеото как се справя. Автофокуса продължава ли да "играе" и има ли възможност за запис 1080 на 60 fps?

Google Pixel 6a
Цитирай
#6

(2018-06-19, 11:07:24)nedko1999 написа:  Добър ден на всички! Пускам тази тема да видя дали има някой с къстъм ром и какво му е впечатлението. Така, аз съм оърви. В момента съм с Crdroid с Android 8.1 Oreo. Доста съм доволен от всичко, включително и батерията. Има мнооого къстъмизаци и глезотийки и единствено нещо което ми липсва са жестовете на MIUI. Инсталирал съм си и Гугъл камера, която няма нищо общо в тази в MIUI. Ако имате някакви въпроси питайте, може да направя и урок да се слага къстъм ром. Моля, ако има някой друг да си изкаже мнението! Благодаря!

Колега няколко скрийна на рома ще пуснеш ли тук ?

Galaxy Gio\\Galaxy Grand Duos\\LG D-855\\Xiaomi Redmi 5+ \\ Xiaomi Redmi 6 note pro \\ Redmi Note 7\\Galaxy A52s 5G....
Цитирай
#7

Разбира се!

https://drive.google.com/folderview?id=1...h0cYmvfzvt
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)