Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi Max 3 - новини, спецификации и предстояща премиера

Понеже не съм много наясно с ROM-овете, ако си закупя телефон Mi Max 3, който е с неофициален глобален ROM 9.6.6 и глобална версия самия телефон, но няма излезнал официален глобален ROM, когато излезне дали ще може да се постави на телефона ?
Аксесоари

Моя грешка имах в предвид China Stable.

Здравейте,
От скоро съм собственик на mi max 3 (Technopolis-599лв). Бихте ли препоръчали добри акресоари (гръб и протектор).
https://www.xiaomishop.bg/aksesoari#/%D0...C/limit=20
Тези сигурно са добри, но са ми малко скъпички.
Благодаря!

Същите от али-то ще ти излезнат около 30 лв

Мамка им chinks.596 h. to unlock.

Има ли начин да направя иконите 5/6 на ред или повече на началните екрани. Сега са само по 4. Много ме дразни това. Иначе адски ми харесва телефона. Разликата с ми макс 1 е никаква в размера.

Поръчах го миналата сряда от алито, за точно 7 дена дойде с Глобъл стейбъл. Пътува с ДХЛ експрес и е 4/64 версия. За две години не успях да напълня дори и 30 гб на макс 1 (който е 4/128) и веднъж не ми е забил, затова реших да не се хвърлям на 6/128.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

друг launcher Или Xiaomi.eu

Приложи темата "Android P" и трябва да ти се появи възможност за пет икони на ред.

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • milstan

Смених региона на Индия, свалих темата, ама тя е ужасна. Ще свиквам така както е.

Благодаря за помоща!

Сега се мъча с тези виртуални бутони, голямо мацане по екрана докато уцеля каквото искам.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

10 страници обща тема е прекално много, колеги.
Ще ви помоля за всяко ново питане, информация и прочие да се пуска нова тема. Така ще се увеличат и шансовете за евентуално създаване на раздел!!!
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)