Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi Max 3 - новини, спецификации и предстояща премиера

Аз съм с Mi Max 3 от Goldway и DHL, телефонът дойде през Англия и ми го донесоха вкъщи директно, без да ме занимават с Митници. Легна ми на 470 лв. с доставкат за около 14 дена. Телефонът дойде с някакъв гаражен ром Miui Global 9.9 Stable 9.9.9.(0). Бутлоадерът беше отключен, флашнах му China Dev 8.8.9 , TWRP и после xiaomi.eu rom 8.8.9 , по-новите версии имат някаква Anti-Rolback защита и руут с Magisk. Нямам оплаквания от бъгове до момента. Телефонът е доста добър, батерията му е уникална - в момента съм 4 часа на екран - 1 час на мобилни данни и 3 часа на Wifi -браузване,фейсбук и youtube и батерията ми е на 75 % . На умерено ползване 3-4 дена изкарва без зареждане.
[-] 1 потребител изказва благодарност на borntorace за това мнение:
  • suffer
Аксесоари

Пускай нови теми при въпроси и проблеми

Mi max 3 Global stable 9.6.4.0:

http://bigota.d.miui.com/V9.6.4.0.OEDMIF...94_8.1.zip
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • logmax, MMJ, ronnie72

Ето това вече е добра новина. Smile

Как го флашвате

Зависи какво искаш да му сложиш.
Призовавам да пускате Нови теми за Новите въпроси. Имаме вече 6 страници мнения, темата скоро ще бъде заключена!

Искам да сложа глобалната защото съм с чайна но нещо не се получава някой ако може да ме светне

1. Отключваш буутлоудъра - en.miui.com/unlock
2. Проверяваш ARB състоянието - fastboot getvar anti
3. Флашваш подходящ глобален ром, без да заключваш буутлоудъра - тъй като не виждам линкове за глобален ром препоръчвам същия с който си но от Xiaomi
Eu, така би трябвало да отпадне стъпка 2

Когато го включвам и гледам че пише unlock и катината е вдигнат означавс ли че ми е пристигнал отключен

Вероятно да

Поръчах го и аз, от ми глобал сторе с dhl до бг.Ужкем няма да има митнически такси,ще видим живи и здрави като пристигне с какво ще е..
Ще има въпроси предполагам Smile

Honor Magic 5 pro Black

Някой вече пробва ли я global stable 9.6.4.0 да изрази мнение

(2018-09-07, 12:06:29)suffer написа:  Mi max 3 Global stable 9.6.4.0:

http://bigota.d.miui.com/V9.6.4.0.OEDMIF...94_8.1.zip

Дойде ми машинката и се чудя какво да слагам. Това официален глобален ли е и как се слага( през Фастбут или през рековъри). Благодаря

Щом е зип се слага през рекавъри.

Ако си с китайски ром е най-добре да отключиш буутлоудъра инда сложиш XIAOMI.EU

Той си дойде отключен и с някакъв уж глобален.Аз обаче не им вярвам мн. и искам да си сложа официален ром. Версията на телефона е китайска че да видим какво ще стане.

Ако е глобален и си минават ъпдейтите не го пипай по-добре
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Victormihov

(2018-08-28, 09:20:43)nevidim написа:  Вече има глобална версия, писах си с представител на магазина и твърди, че го имат и ще го шипнат 2-3 дни след плащането. https://www.aliexpress.com/store/product...29302.html
Цената е много добра и за подарък дават ми банд 3 и кейс, вчера поръчах да видим кога ще дойде Smile

дойде телефона, реално го пратиха на 14.09, за 6 дни е при мен...това ми е рекорд и то при условие, че ups го забавиха с ден към англия заради лошо време.
Официална глобална версия в запечатана кутия към него има ми банд 3, кейс и протектор.
За сега ми харесва, големичък си е Smile

Mi Max 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на nevidim за това мнение:
  • suffer

Телефона беше китайска версия и затова си му сложих едно XIAOMI EU което му заспа( това не е моя телефон) моя трябва да е официална глобалка ама да идим какво ще прати китаеца Smile . Между другото има само един проблем засича че има нова версия натискам бутона да се свали и ми изписва че вече съм с последна и до там. Амам това не е болка за умиране де Wink

Понякога така се бъгва и трябва да се свали ръчно

Здравейте, искам да поръчам телефона от Mi Global, искам да попитам Global Version или Global Rom да поръчам, по принцип какви са разликите?
Не съм за 10-тте долара, просто чета, че има проблеми тук таме с телефоните и не ми се занимава с флашвания и отключвания, че въобще не съм в час в това?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra

Global version.
За хората, които не искат да се Занимават с отключване, руутване, флашване и т.н
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Victormihov

Значи идва с отключен боотлоадер и глобална версия и зарядното е европейско, правилно ли разбирам?
Телефона е предназначен за Европа така ли?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra

Идва със заключен буутлоудър, европейско зарядно и глобален РОМ
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Victormihov

Този Max скрийн има ли стъкло от Gorilla Glass защото никъде не пише да е???

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 

(2018-09-22, 15:33:46)logmax написа:  Телефона беше китайска версия и затова си му сложих едно XIAOMI EU което му заспа( това не е моя телефон) моя трябва да е официална глобалка ама да идим какво ще прати китаеца Smile . Между другото има само един проблем засича че има нова версия натискам бутона да се свали и ми изписва че вече съм с последна и до там. Амам това не е болка за умиране де Wink

   Или опитай да го заредишна 100% и пак пробвай
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)