Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте,
Гледам в ревютата на телефона в ютуб, има икона за теми, а на моя телефон я няма. Мернах някъде, че трябва да се смени региона, но не знам дали ако го направя това няма да повреди нещо работата на телефона.
Нека някой ако знае да сподели дали това с региона помага и дали има проблем за телефона ако сме на друг регион?
Също така тук може да коментираме кой каква тема ползва, смятам ще е удобно на хората ползващи телефона.


Цитирай
Аксесоари
#2

Спокойно ,сменяй регион Русия примерно.Аз още преди две години с Note 4x си ги сменях.


Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

(2018-06-20, 19:51:32)tiesto_pld написа:  Спокойно ,сменяй регион Русия примерно.Аз още преди две години с Note 4x си ги сменях.


Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Примерно, искам да си сменя темата,сменям Русия или Индия,слагам си тема и после връщам България!

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • joni81
Цитирай
#3

Да, със смяна на региона се появяват и темите и отключване с лице


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 1 потребител изказва благодарност на sokkoban за това мнение:
  • joni81
Цитирай
#4

Тъй, като тази тема ми се вижда най-близка до въпроса ми, задавам го тук. Версията е глобална, ромът към момента - актуален. Искам да активирам динамичен тапет. Изтеглих си го от Стора, който бях набелязал и никъде не се появява за да се активира/избере. https://play.google.com/store/apps/detai...rwallpaper На ЛДжито ми си върви идеално, но то е с Андроид 7 и едва ли има общо с тази на Ноута. Та ако има запознати... Не видях темата да е коментирана в раздела.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#5

Просто кликни върху иконата на живия тапет и го задай и ще стане


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
[-] 1 потребител изказва благодарност на veso99 за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай
#6

Бедата е там, че приложението не създава икона на работния плот, а само в списъка с приложения. Настройките се осъществяват посредством извикване, като избор от подменю от подгрупа с подобни типове тапети, в случая динамични. А тук такива липсват, като възможност...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#7

(2019-03-07, 20:49:23)alexbg67 написа:  Бедата е там, че приложението не създава икона на работния плот, а само в списъка с приложения. Настройките се осъществяват посредством извикване, като избор от подменю от подгрупа с подобни типове тапети, в случая динамични. А тук такива липсват, като възможност...

Задържаш на празен екран с пръст, долу в ляво тапети и си ти.
Цитирай
#8

(2019-03-07, 20:53:41)plamen_k написа:  Задържаш на празен екран с пръст, долу в ляво тапети и си ти.

И възможностите са: 
Локални снимки
Последно използвани
Преинсталирани

и нито помен от моя Live Wallpaper...  

Смяна на региона също не доведе полза.

По-горе съм дал връзка към въпросния, някой от вас би ли пробвал как се случват нещата. Няма реклами и други боклуци...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#9

При мен си излиза икона за приложение и оттам мога да му задам тапета

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
[-] 1 потребител изказва благодарност на veso99 за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
#10

И аз да изкажа едно мнение за live wallpaper-ите което не е много по темата, но може да бъде полезно на някой. Когато бях с miui 10 (сега съм с pixel experience ROM), намерих порт на живите тапети от pixel 3. Много ми допаднаха и нямаше никакви проблеми. Мога да се разтърся за линка ако има желаещи да опитат

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Ако можеш пусни, няма лошо. Изисква ли руут и TWRP?

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#12

https://www.androidauthority.com/google-...rs-907153/

Това е статията. Няма изисквания като руут и такива подобни.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • veso99
Цитирай
#13

Потвърждавам, че на Глобалния ром без руут приложението нито създава икона, нито има как и откъде да се извика/активира.

И също - задържането с пръст на празен екран не води до нищо, но това може и да е само при мен, защото съм задал на един от бутоните да е "меню" и от там се отварят настройките на екрана. Или с "щипване".

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Global; Global Stable 
Xiaomi Redmi Note 4 MTK 3/64; 
Xiaomi Redmi 3S 2/16: MIUI 8 7.2.9 Beta;
EX: Xiaomi Redmi Note 2 2/16: MIUI 8 6.11.3 Beta; SGS2 2/32: 4.1.2 - I9100XWMS1 (Cro) + PhilZ 5.15.9 - CWM6
Цитирай
#14

Явно трябва да си с някой лаунчър, щот аз съм с Нова и се зареждат нормално. Пробвах и със стоковия, там наивтина не става или си някакъв начин.
На Пиксел 2 повече ми харесват обаче живите тапети.


П.п. Сега прочетох темата от линка, тряжва да се инсталира приложението google wallpaper от магазина и тогава ще заработят. Smile
Цитирай
#15

Е да, без рут права е 5цата... Вчера дръпнах от линка на Номад с безплатните една имитация на АйОС няк'ви мехурчета и тя бачка, както го описвате. Значи тапетът си е куц и не се връзва с новите ОС...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#16

Здравейте ,пиша тук за да не отварям нова тема
Как мога да включа "Сменящи тапети"? Преди беше от заключения екран от ляво пишеше "Сменящи тапети" ,но вече го няма..

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#17

Защо постоянно ми излиза това като отворя тема да я изтегля от Miui Forum-a... В регион Русия съм, пробвах и на Индия пак не става...[Изображение: dc870d21cf60fd6431bc9c20b26d67f9.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#18

(2019-03-22, 12:03:24)Pacogamer написа:  Здравейте ,пиша тук за да не отварям нова тема
Как мога да включа "Сменящи тапети"? Преди беше от заключения екран от ляво пишеше "Сменящи тапети" ,но вече го няма..

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Сега сменящи се тапети работи само в темата по подразбиране. Аз съм на xiaomi.eu и си работи коректно. Доколкото си спомням региона трябва да е Индия.
Цитирай
#19

Някой да е измислил решение как да търси тема като ѝ напише името в search?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#20

(2019-04-28, 18:15:02)BlackBone написа:  Някой да е измислил решение как да търси тема като ѝ напише името в search?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Като смениш региона
Цитирай
#21

Аз приложението за теми го имам, но ако напиша някакво име на тема за да я намеря дава някаква грешка

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#22

(2019-04-28, 18:55:06)BlackBone написа:  Аз приложението за теми го имам, но ако напиша някакво име на тема за да я намеря дава някаква грешка

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Именно, смени региона например на Русия и пробвай
Цитирай
#23

Благодаря. Смених региона на Русия и сега вече мога да търся теми

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)