Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Код за отстъпка за Pixel 2
#1

Здравейте, от Google Store UK ми изпратиха код за -15% отстъпка от който и да е вариант на Pixel 2. Ако някой проявява интерес мога да го предоставя. Smile
Отделно в момента Pixel 2 64GB е намален на £579.
Кодът е валиден до 20.7 и според email-а би следвало да може да се комбинира с текущото намаление, но не и с други кодове за отстъпка.

iPhone 14 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Константинов за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз имам за даване код за отстъпка. Пак е 15%. Ако някой го използва, аз ще взема 50 паунда кредит за Google Store. Всички печелят Big Grin
Цитирай
#3

Здравейте , 

Бих се възползвал от някой от кодовете , имам само едно питане как се оправяте с гаранцията ако нещо не е наред с телефона. ИНаче и аз пазарувам много от UK , но все неща които не зависят от гаранция.

Апропо как сe държат  Pixel 2 XL телефоните за тези които вече притежават такъв спрямо дисплея ?

Поздрави 

Новак съм в форума
Аз бих се възползвал от код
Цитирай
#4

Все още, да чукаме на дърво, не ми се е налагало да ползвам гаранция. В тази връзка не мога да гарантирам информацията, която имам. А именно, мой приятел живее в UK и има Pixel 1 XL, закупен от официален retailer. При пътиване до Швейцария телефона проявява дефект и се налага да бъде изпратен в сервиз. При разговор с офисиалния support на Google му предлагат да му изпратят куриер, който да вземете телефона, въпреки, че в момента се намира извън UK. Та тази ситуация ме кара да мисля, че дори и да стане нещо, винаги може да се обясни, че си изпратен командировка за неопределен период от време и да ги помолиш да ти изтратят куриет тък.
Колкото до дисплея, не мога да твърдя, че моя от от първата партида, но е от една от първите и в интерес на истината аз нямам никакви проблеми с него. Не забелязвам така коментирания бърнин ефект, blue shift-а не мога да кажа, че не съществува, но абсолютни никога не ми е направил впечатление по време на нормано ползване на апарата. Така че обобщено мога да кажа, че нямам никакви проблеми нито с дисплея, нито с телефона като цяло.
Адски доволен съм от абсолютно всичко и препоръчвам с 2 ръце. Smile

Колкото до промо кода след малко го имаш на лично.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#5

Константинов благодаря за кода но така стана , че няма да го ползвам , тъй че можеш да го дадеш на друг.
Цитирай
#6

Някой, който е пазарувал Пикселите през shopper или ggbg, би ли споделил дали има някаква разлика в цените за услугата и какви такси са плащат освен сумата на самото устройство?

 
Цитирай
#7

От Google UK през GGBG - цента на устройството към Google и 2лв. на GGBG до склада им в София, ако решиш доставка с куриер добавяш цената на куриера. Това всичко без използване на VIP услуги от страна на GGBG.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#8

От Google UK малкия Пиксел 2 към момента е на цена от £629.00, което по курса на деня излиза малко над 1360.00 лв. Да се вземе оттук май ще излезе даже по-евтино.

 
Цитирай
#9

Аз писах в една друга тема, сега видях,че тази е по-подходяща.
850лв за нов с гаранция 2 години неотварян добра цена ли е (2XL,64gb) :?

LG G4, H-ROM v30 Port v2.2 (v29a) stock kernel.
Цитирай
#10

Естествено!
Цитирай
#11

Да. Добра е цената според мен
Цитирай
#12

Днес е рожденият ден на Google и дават 21% отстъпка с промо код. Някой, ако го иска, да каже. Можете да си вземете Pixel 3a за към 300 паунда. Кода е само за UK магазина.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)