Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стартиране
#1

Здравейте! искам да попитам защо? моят moto z pley когато го изключа или рестартирам тръгва от fastboot mode,преди си стартираше нормално,сега първо се показва човечето и така.някой  знае ли?
Цитирай
Аксесоари
#2

Има тема за това,но не тук във форума.
Включваш си дебъгин мода на телефона, ако нямаш инсталирани драйвери и ADB си инсталираш.
Включваш телефона към ПС. Отваряш си папката с ADB and fastboot. Отваряш cmd. След това пишеш adb devices, ако всичко е точно трябва да видиш след devices дълга поредица от цифри и букви. Ако не се случи това, започваш на ново
докато cmd не ти разпознае устройството. При успех пишеш fastboot oem fb_mode_crear след това fastboot reboot. И телефона си боотва нормално.
П.П Всичко това го правиш на собсвена отговорност!

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#3

Може ли линк,да направя тази гимнастика ако мога. и как се пуска този дебъгин Мод?
Цитирай
#4

За темата ЦЪК 
А за да си включиш дебъгинга > Settings > About phone > натискаш 7 пъти Build number > (в settings  се появява Developer options >  Влизаш и активираш > Android debugging ! това е ! Cool
П.П Можеш и в тубата да видиш, клипчето е на испански, но е едно и също с темата в XDA

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#5

Нещо ми се вижда много сложно,това ADB програма ли е? Иначе успях да активирам, опции за разработчици.
Цитирай
#6

ADB- (Android Debug Bridge) т.е. инструмент, идващ с SDK и позволяващ на потребителя да контролира интерфейса на устройства с Андроид ОС. За общите нужди се използва за рестарт, влизане в recovery режим, инсталиране на програмки и т.н.
П.П SDK -Software development kit

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#7

Може ли линк за програмата и драйвъри,аз не можах да открия
Цитирай
#8

Това е Minimal ADB and Fastboot ЦЪК 
Драйвери за Moto ЦЪК

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#9

Много ти благодаря
Цитирай
#10

Инсталирах си всичко,но нещо не се получава пробвах със  window 10 и 7 не става
Цитирай
#11

Добре ли прочете темата за инсталирането на ADB and Fastboot от XDA ?
Там пише,че е по-удобно да се инсталира на - Desktop-а.
Когато отвориш папката с вече инсталирания (ADB and Fastboot)
Натискаш едновременно Shift и Десен бутон на мишката
и кликваш на - open command window here!
Това направи ли?
П.П - Много ясно ,че телефона трябва да е свързан с ПС.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)