Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi 6 Pro - представяне на 25.06.2018
#1

Поредния телефон, не знам кой под ред, скоро се очертава да бъде представен... Bu   Visslar    Undecided

http://www.mobilebulgaria.com/news/43581...edmi-6-pro

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
[-] 1 потребител изказва благодарност на MapTo_D за това мнение:
  • suffer
Цитирай
Аксесоари
#2

Да. Не съм чел статията на МобилБългария, но датата е 25ти юни.
Очертава се да пуснат още: Ми Пад 4 и Ми Макс 3.
Най-разочароващото е, че вероятно в Редми 6 про ще видим снапдрагон 625.
Но пък Ноч феновете може да бъдат задоволени от ниската цена (около 150$ се спряга на места).
Ще видим след 3 дни

допълнителна информация: http://sintetiki.net/news/xiaomi-redmi-6...l-renders/
Цитирай
#3

Малко снимки.

                 

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#4

ноч,сд625...прекалено много минуси че да не се взима
Цитирай
#5

Тоя телефон ще е в два варианта. С MediaTek процесор и с дракончето. Мисля че Redmi 6 е с MediaTek, Pro версията ще е SD 625

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#6

надали ще е само в два варианта.мтк видяхме вече,сега този с сд,после със сигурност ще има Х,S... и се надявам там някъде да има нещо с по актуален процесор,ноча някакси май се замаскирва
Цитирай
#7

mtk-то мисля че е само за китай.
Някой спомена, че имат забрана да внасят Медиатек в Индия, защото Сони ги били осъдили.
Вероятно глобалната версия ще си е само Снап 625
Цитирай
#8

Да де ,то това ще е глобалната версия,но се надявам(иска ми се Smile) да има например като при редми 4 -X,prime,s....
Цитирай
#9

Май не остават много неясноти около този модел:

5.84 "19: 9 FHD +
⚙ Snapdragon 625, Adreno 506
4000 mAh battery
Front camera of 5 MP and double rear camera of 12 + 5 MP (both with AI)
- Double SIM + slot for microSD

3/32GB (999 ¥ or 132 €)
4/64GB (1299 ¥ or 171 €).


Датата от постера е Вторник 26.06.2018


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#10

Вече е обявен официално. Цени - $153, $185, $200 съответно за - 3/32GB, 4/32GB и 4/64GB. Пре-ордерите са активни, реални продажби от утре.

https://www.gsmarena.com/notchtotting_xi...-31839.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#11

Ънбокс: http://en.miui.com/thread-2963974-1-1.html
Цитирай
#12

Здравейте, смятам да сменя настоящия си Redmi Note 4x с Redmi 6 Pro. 
Предишния го купувах от OLX и не съм наясно с търговците от Aliexpress. Пазарувал съм доста неща от там, но не и по-скъпи, за които се плаща на митница и т.н.. 
Въпроса ми е , има ли място откъдето може да се поръча и да се избегнат допълнителните такси ? Ако може да ми препоръчате търговец, било то с такси. Благодаря предварително Smile
Цитирай
#13

Ali expres, Но съветът ми е да се изчака
1. за глобален ром
2. да се нормализира цената
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • valdimi
Цитирай
#14

(2018-06-25, 14:05:42)dimo1882 написа:  Здравейте, смятам да сменя настоящия си Redmi Note 4x с Redmi 6 Pro. 
Предишния го купувах от OLX и не съм наясно с търговците от Aliexpress. Пазарувал съм доста неща от там, но не и по-скъпи, за които се плаща на митница и т.н.. 
Въпроса ми е , има ли място откъдето може да се поръча и да се избегнат допълнителните такси ? Ако може да ми препоръчате търговец, било то с такси. Благодаря предварително Smile

Взе ми си Redmi 5 или Redmi 5 Plus. С този модел не получаваш нищо повече, освен вежда. Иначе ако твърдо си решил, като поръчваш от Ali, гледай да има банер с DHL. Плащаш около 25-30 долара, но телефона ти го носят до вратата. Без да се занимаваш с митници и да се разкарваш. Ето ти линк, но обезателно избираш като доставка DHL. Но изчакай месец поне. Тогава и цената ще е друга и ще ти го доставят за седмица. цък

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#15

(2018-06-25, 14:07:38)suffer написа:  Ali expres, Но съветът ми е да се изчака
1. за глобален ром
2. да се нормализира цената

Към тези съвети бих добавил да погледнеш Редми Ноте 5. Редми 6 Про не ти дава нищо повече от Ноте 4- същия процесор, камера- най вероятно на същото ниво. Ноте 5 е истинския ъпдейт- много по-добър процесор, доста по-добра камера с 4К видео.


Цитирай
#16

По-компактен размер и дизайн като на айфонЯ
Цитирай
#17

Във алито вече го има на $170

Samsung Galaxy Ace onyx black 2.3.6 Stock

LG L Bello Gold Edition
Цитирай
#18

Както ги има ги пращат след 3 седмици от поръчката
Цитирай
#19

Благодаря за отговорите и съветите. Относно Redmi 5 Plus или Redmi Note 5 - не ми допадат, понеже са прекалено големи за мен. Redmi 6 Pro има физическите размери на Redmi Note 4x, затова и се спирам на него. Процесорът в комбинация с батерията ме устройват напълно и тук вече идва по-добрата камера, по-интересния дизайн, 4/64 - така че мисля е достатъчен ъпгрейд. Също така силно се надявам да няма проблеми с Proximity сензора  Bu
Цитирай
#20

Аз също го загледах този телефон, излиза 360 лв. с DHL, а това за митото и ДДС - то сигурно ли е? Някъде бях чел, че и тези с DHL не е сигурно, че подминават митница? А с ДДС-то как стои въпроса? Да знам ако отделя 360 лв. дали няма да имам други изненади?
Цитирай
#21

Мито няма, евентуално ДДС. На 360 е 72 лв.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#22

зависи откъде точно поръчваш.
ДХЛ винаги минава митница, просто схемата на търговеца/търговците от али е да минава през 2 точки и реално нас не ни интересува дали го спират на митница и дали се плаща ддс, при нас идва от частно лице и от ЕУ (засега).

Ако викнеш директно до тук с дхл от Китай определено ще имаш грижи и допълнителни разходи
Цитирай
#23

Обикновената доставка с DHL винаги отива на митница! Поръчвай само от търговец, който има банер и е отбелязал опцията- "DHL express- No custom duty for EU by DHL". Винаги можеш да му пишеш съобщение преди самата поръчка.

За пример ето ти обява, забележи големия надпис- "No custom duty for EU by DHL":
https://www.aliexpress.com/store/product...36135.html


Цитирай
#24

Мога да кажа, че и до Израел пристигат с опцията DHL до врата без стотинка данъци.
Израел не е в европейският съюз, а на тема данъци и доене на гражданите са номер 1 в света, но е факт, че телефоните от Mi Global и тук пристигат до вратата без данъци.
Как Китайците го правят - не знам...
Поръчах вчера МИ8, днес сутринта вече е пратен...обмисляме вариант в семейството основно на минем на Шиаоми продукти и покупки само от Китай, цената в сравнение с тукашните магазини е направо смешна.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • milenvn, ronnie72
Цитирай
#25

Смяяятай,а ти беше върл фен на айшит и твърдо против китайщината...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)