Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi 6 Pro - представяне на 25.06.2018
#26

Все още съм върл фен, просто искам да видя дали си заслужават вниманието и това дето се приказва, че били много добри колкото "големите" е верно- това е.
Аз докато не пипна и не видя, отрицателно мнение няма как да дам.
Силно се надявам и вярвам, че Mi8 ще е много качествен, бърз, приятен за работа и забавление смартфон- щом Редми 5 плюс беше толкова добър, а е нисък клас (само екрана му не харесах) , значи високият им клас Mi смартфони трябва да е много много добър, но нека да дойде- ще видим.

И да не съм оффтопик за темата, ще кажа, че Редми 6 Про много ме кефи и мен особено в червено.
Напомня ми на Айфон х който е същите размери като него.
Ще пасне перфектно в ръката тези 5.8 инча.
Цитирай
Аксесоари
#27

Идеи кога ще има global rom, телефончето е много добро за бюджетен апарат. От 2 дни го разглеждам Smile
Цитирай
#28

Вероятно ако го купиш като А2 lite ще е международната версия, но с чист Андроид
Цитирай
#29

А дали след отключване ще може да са флашне с MIUI евентуално?
Цитирай
#30

То се губи целия смисъл на телефона. Ако искаш MIUI , купи си телефон с MIUI. В случай , че се притеснявате от липсата на език при Redmi 6 Pro - винаги може да се флашне ром от xiaomi.eu
Цитирай
#31

Да знам за xiaomi.eu. Въпроса ми беше дали става "стоков" Miui на А2. Също така и обратно Android one на Redmi 6 pro. А смисъла за всеки е различен. Благодаря все пак.
Цитирай
#32

Не, не става.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • vlado05
Цитирай
#33

Значи купуваш с чист андроид и се мъчиш да го оакаш с миуи,докато го има същия апарат с миуи(даже ще е по евтин)?!?!
Цитирай
#34

Aко се повтаря историята с 5х - най-добрия вариант да имаш редми 6 про е да го поръчаш в запечатана кутия, за да не го окъкат търговците.
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • vlado05, Климент Моев
Цитирай
#35

(2018-07-23, 19:29:20)anatol06 написа:  Не, не става.

Да, става

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#36

(2018-07-24, 07:48:40)suffer написа:  Aко се повтаря историята с 5х - най-добрия вариант да имаш редми 6 про е да го поръчаш в запечатана кутия, за да не го окъкат търговците.

Аз така направих и съм много доволен. Инсталирах си Google услугите, махнах китайските боклуци и готово. Веднага се появиха две обновления на MIUI. Засега толкоз!
Цитирай
#37

Xiaomi Mi A2 Lite и Redmi 6 Pro са идентични нали? Разликата между тях е единствено в платформата която използват. Mi A2 Lite е с чист Android One от Google, а Redmi 6 Pro е с MIUI на Xiaomi.
Ето и нещо забавно (сори за препратката)

Redmi 6 чупи орехи

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#38

Еднакви откъм хардуерът, да!
Цитирай
#39

Предвиждам МНОООГО строшени дисплей след този клип Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Цитирай
#40

Здравейте!

Имам един проблем с едно чисто ново Redmi 6 pro!

Миналия петък (7.9.2018) дойде OTA ъпдейт до 9.6.4.0. Телефона дойде от Китай (Алиекпрес) с 9.6.2.0. Пуснах го да се ъпдейтва и след ребуута телефона стига само до Mi Recovery 3.0 и край. Мога да го рестартирам в Fastboot. Дадох го в един сервиз, те се мъчиха цяла седмица (включително го отвориха и правих "директно писане в точките"), но не могат да му отключат буутлоадера за да го оправят. Мога ли да се направи нещо или си имам една тухла?

Redmi NOTE 2 Prime MIUI 8 Dev ----> Redmi Note 5 AI 4/64 Black MIUI 9 ----> Mi11 8/256 MIUI 13 ----> Redmi Note 5 AI 4/64 MIUI 12
Цитирай
#41

ако иска оторизиран акаунт за едл можеш да опиташ да си поискаш от руснаците или да си платиш на виетнамците.
По принцип щом влиза в рекавъри може да се тества с програмата MiFlashPro да се поправи, или с Mi Pc Suite
Цитирай
#42

(2018-09-14, 13:26:39)suffer написа:  ако иска оторизиран акаунт за едл можеш да опиташ да си поискаш от руснаците или да си платиш на виетнамците.
По принцип щом влиза в рекавъри може да се тества с програмата MiFlashPro да се поправи, или с Mi Pc Suite

Къде да поискам от руснаците?

Redmi NOTE 2 Prime MIUI 8 Dev ----> Redmi Note 5 AI 4/64 Black MIUI 9 ----> Mi11 8/256 MIUI 13 ----> Redmi Note 5 AI 4/64 MIUI 12
Цитирай
#43

AКо до там са опрели нещата:

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1501666
Цитирай
#44

Чети в темите за Mi8, там в 2 теми съм дал линкове.
Може да питаш и morfei1, дето съветва всички да си ползват китайските телефони с Глобален ром.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1502590

П.П. Руснаците:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1501982
Цитирай
#45

(2018-09-14, 13:37:35)suffer написа:  AКо до там са опрели нещата:

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1501666

Но в техния сайт пише че пак ще трябва да се отваря!

Redmi NOTE 2 Prime MIUI 8 Dev ----> Redmi Note 5 AI 4/64 Black MIUI 9 ----> Mi11 8/256 MIUI 13 ----> Redmi Note 5 AI 4/64 MIUI 12
Цитирай
#46

да. ЕДЛ оторизация изисква отваряне.
Рекавърви флашването - не изисква
ако в сервиза не са знаели какво да правят можеш да направиш каквото аз казах:
MiFlashPro или с Mi Pc Suite(китайския)
Цитирай
#47

Това е т.н. в руските форуми Ром Виетнамка ли е индийка ли незнам. 9.6.2.0.ODMMIFD скалъпен от незнайно кой продавач. После искача някъв ъпдейт 9.6.4.0 и.....брик.

Внимание! Не обновляйтесь на v 9.6.4.0.ODMMIFD

Тук някакви братушки са предлагали помощ чрез TeamViewer.
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...p=76433624

Най-добре прочети темата "Xiaomi Redmi 6 Pro - Прошивки MIUI" във въпросния форум.
Цитирай
#48

От днес вече с MIUI 10. Оригиналният китайски РОМ без никакви притеснения. Телефончето лети. Добре че изгледах и изчетох всичко преди да си го взема и не дадох на китайците да ми зашият някой многоезичен РОМ и да си го бия после в главата!!!
Цитирай
#49

(2018-07-24, 07:48:40)suffer написа:  Aко се повтаря историята с 5х - най-добрия вариант да имаш редми 6 про е да го поръчаш в запечатана кутия, за да не го окъкат търговците.

Аз добре, че послушах suffer.
Благодаря.

Аз съм с xiaomi.eu 10 stable
Цитирай
#50

Ама кажи повече информация, че ми е интересен казуса
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)