Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mediapad M5
#1

Здравейте! От скоро се сдобих със този модел М5. Като цяло съм доволен работи страхотно, но някой има ли идея как да изключа сензора за пръстовия отпечатък. При всяко леко допиране случайно на дланта ми минимизира всичко отворено което е досадно. Благодаря! Ако има желаещи може и да коментираме някои неща относно този модел.

Huawei Mate 20

Huawei Mediapad М5
Цитирай
Аксесоари
#2

Ей от тук трябва да е, моят е М3, но предполагам е същото управлението със сензора както на повечето хуавеи.[Изображение: a69e0b047c1245921e05e1697ef73a5d.jpg]

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#3

Някой знае ли на mediapad m8 8.4 може ли да се провеждат разговори
Цитирай
#4

На М5 10,8 може, затова би трябвало и на по-малкия да може Smile Има ли инсталирана програма ,,Набиране" ?
Цитирай
#5

Може, затова не взех IPad а Вуйвея
Цитирай
#6

От два дни съм с таблета е е уникален! Лети при работа, страхотен звук и дисплей. Дизайна е много добър, но това мене не ме интересува много. PUBG лети на 60fps.
Цитирай
#7

за неволното натискане на Home бутона при игри, понеже и мене ме дразнеше. Има си решение, свалете си Game suite и в долния десен ъгъл има опция ,, предпазване от случайно докосване'' Активирате го и всичко е готово.

Ако го нямамте го сваляте ръчно
https://www.apkmirror.com/apk/huawei/game-suite/


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#8

От няколко дни е започнало разпространението на Android 9 OTA
https://mynexttablet.com/huawei-mediapad-m5-android-9/
Цитирай
#9

Здравейте. Имам mediapad m5 10.8 LTE. При пускане на видео мх плеъра не може да пусне хардуерен декодер и хд+. На какво се дължи това? Моля помогнете!

Нима искате да кажете, че аз дишам когато спя е едно и също с аз спя когато дишам?Защо гарванът прилича на писалищната маса?
Цитирай
#10

При мене проблеми няма. Явно е от самия филм нещо. Аз ползвам про версията, която си я свалих ръчно.
Цитирай
#11

(2019-04-25, 21:05:16)1124 написа:  При мене проблеми няма. Явно е от самия филм нещо. Аз ползвам про версията, която си я свалих ръчно.

Уф, чувствам се тъпо. Точно от филма е. Всичко си работи прекрасно. Какъв детайл вади само...

Нима искате да кажете, че аз дишам когато спя е едно и също с аз спя когато дишам?Защо гарванът прилича на писалищната маса?
Цитирай
#12

Колеги, снощи таблета се ъпдейтна до 9.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#13

Да, актуализацията е започнала, но при мен още я няма. Чакаме...
Цитирай
#14

През ноща е дошъл още един ъпдейт - 9.0.1.182

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


[-] 1 потребител изказва благодарност на Ивайло69 за това мнение:
  • 1124
Цитирай
#15

Аз получих 2 ъпдейта за 2 дни- първо Андроид 9(май беше .162) и вчера .182. Моя е 4G 10,8. Работи си добре, няма оплаквания освен че не е оправена резолюцията при прожектиране на екрана на ТВ...
Цитирай
#16

Колеги, който иска опцията за запис на разговор свалете това приложение и го инсталирайте - рестарт, не трябва рут!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#17

Колеги, заслужава ли си таблета сега през 2019г? Мисля да го използвам единствено за гледане на филми и четене на форуми и такива неща. Няма да има натоварване от игри. Ще го взимам от Виваком, защото мисля да преподписвам.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай
#18

За мене лично си заслужава много таблета. Много бърз, хубав дисплей и уникален звук за таблет. А звукът и дисплея са важни за филмите. Няма да съжаляваш със сигурност.
Цитирай
#19

Зависи кой модел вземеш, те са 3или 4 - Стандартен, Про, lite и май подобрен lite има вече. Аз съм страшно доволен от моя, като основно го ползвам за изброеното от теб и разни други неща, нямам игри. Работи супер, няма да съжаляваш. Не ти препоръчвам lite модела.
Цитирай
#20

Доколкото знам във виваком се предлага единствено Huawei mediapad m5 10.8 LTE 4G.Моят е същия и доколко съм запознат единствена разлика с Про версията е, че липсва писалка и процесорът се води Kirin 960s, а не чист960 като на про версията. Разликата е май само в честотата на работните херци. Тоест 960 е малко по клокнат в сравнение с 960s, нo разликата е толкова минимална, че едва ли ще се уcети. Видео картите са еднакви Mali g71.

Цитирай
#21

(2019-05-11, 17:08:00)Ивайло69 написа:  Колеги, който иска опцията за запис на разговор свалете това приложение и го инсталирайте - рестарт, не трябва рут!
Препраща към някакви линкове и няма сваляне, моля оправи линка!

Send from my Huawei P30 Pro using Tapatalk Pro
Цитирай
#22

На мен идеята ми е следната: не искам лаптоп, защото няма какво да го правя освен да свалям филми на него, а сега гледам често на телефона и се кьора в този малък дисплей.. Това ще ми е първи таблет и не знам какви са им поддръжките, но съм сигурен, че телефона няма да го използвам вече за филми.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай
#23

(2019-05-14, 12:20:34)jmelche написа:  Препраща към някакви линкове и няма сваляне, моля оправи линка!

Send from my Huawei P30 Pro using Tapatalk Pro

Току що го проверих, всичко си е наред, проблема е при теб нещо.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#24

На мен идеята ми е следната: не искам лаптоп, защото няма какво да го правя освен да свалям филми на него, а сега гледам често на телефона и се кьора в този малък дисплей.. Това ще ми е първи таблет и не знам какви са им поддръжките, но съм сигурен, че телефона няма да го използвам вече за филми.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk 

[/quote]
[quote pid='1561371' dateline='1557831856']
За филми е перфектен. Батерията кара доста. Аз гледам много филми на него, но и цъкам игри, като Clash Royale, PUBG. Свалям си филми от Замунда с Flash torrent.  Аз лично главно ползвам таблета вече. Само навън телефона. Смея да твърдя, че е по-бърз от Галакси С8
[/quote]
Цитирай
#25

(2019-05-14, 14:34:48)1124 написа:  На мен идеята ми е следната: не искам лаптоп, защото няма какво да го правя освен да свалям филми на него, а сега гледам често на телефона и се кьора в този малък дисплей.. Това ще ми е първи таблет и не знам какви са им поддръжките, но съм сигурен, че телефона няма да го използвам вече за филми.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk 
[quote pid='1561371' dateline='1557831856']
За филми е перфектен. Батерията кара доста. Аз гледам много филми на него, но и цъкам игри, като Clash Royale, PUBG. Свалям си филми от Замунда с Flash torrent.  Аз лично главно ползвам таблета вече. Само навън телефона. Смея да твърдя, че е по-бърз от Галакси С8
[/quote]
[/quote]Значи ще ми свърши перфектна работа. Тъкмо и телефона да му държи малко повече батерията

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)