Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mediapad M5
#51

(2019-09-30, 16:36:57)borkost написа:  Някои пробвал ли е ъпа от линка, изтеглих го, но не мога да го инсталирам.
Резархивираш, файла UPDATE.APP го слагаш в празна папка с име dload, тази папка я копираш на картата памет, която трябеа да е във формат ExtFat, изключваш таблета и задържаш трите бутона едновременно докато започне инсталацията.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
Аксесоари
#52

При мене все оща няма никакъв ъпдейт, а мина доста време. Някой може ли да каже дали е добавена опция Performance mode/режим ефективност в настройките на батерия?
Цитирай
#53

(2019-09-25, 10:40:44)Ивайло69 написа:  Moже да си го инсталирате, линка е от 4PDA
https://androidhost.ru/1LO2
Инсталирах ъпдейта ръчно през картата памет. Имах снимки на нея, но не пречат. Абсолютно никаква разлика с 9.0.Проблемът с 60fps на  PUBG си стои, явно е от играта. Пуска го много рядко и когато си реши. Всичко си работи нормално. След инсталацията всичко се изтрива от таблета и става като нов. Имайте го предвид.
Вероятно моят скоро ще лети за OLX и ще си поръчвам m6. Таблета го ползвам само за игри PUBG, Clash royale, Филми от Замунда, фейсбук, youtube и браузър(  Chrome)
Хардуерът е стар и новите игри не стават явно. Все нещо ще куца.
Цитирай
#54

Ако някой си търси Протектор имам един излишиен. Бях го поръчвал преди и така си остана.
Цената е 25лв
За София може и лично предаване.

може да го видите тук
Screen Protector For Huawei MediaPad M5 10.8 inch Table PC Tempered Galss 9H Ultra Clear
https://s.click.aliexpress.com/e/CkZUiK2G
Цитирай
#55

Два ъпдейта дойдоха един след друг и са с версия emui 9.1 Smile
Цитирай
#56

Дали ще получим ъп до 10-ка?

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай
#57

Здравейте, как мога да сменям езика на физическата клавиатура на м5 pro? От бутона за смяна на език не ми се получава. Моля за съвет. Поздрави.

BLACKVIEW Bv8000pro
Цитирай
#58

(2020-01-03, 10:52:46)vader11 написа:  Дали ще получим ъп до 10-ка?
Доколкото знам май няма да има 10,което е доста тъпо за таблет от висок клас. На м6 съм вече с 10.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)