Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Две сим карти на С8
#1

Някой поузвал ли е С8 с две сим карти?Да сподели как е и доволен ли е ..благодаря пр.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз го ползвам доста време и до сега никакви проблеми не ми е създал. Моя е бройка от Обединените Арабски Емирства ако е от значение.
Цитирай
#3

Не става въпрос не дуал а С8 просто да си му сложил две сим смятам да му сложа на моя,че служебния не ми се разнася
Цитирай
#4

Е как ще му сложиш две сим карти да работят едновременно, ако модела не е 'Duos'?
Интересно как ще стане. Rolleyes
Цитирай
#5

Как на мястото на карта паметта как нали това питам не е написано С8 дуал а С8
Цитирай
#6

Ти майтапиш ли се? Като няма втори ГСМ модул, който да я прочете тая СИМ карта как ще работи. Мисли малко преди да задаваш глупави въпроси.

Samsung Galaxy S8 Dual Sim Orchid Grey
Цитирай
#7

Колега я се успокой ясно
Цитирай
#8

Аз моя го ползвам с 3 сим карти пък. Третата съм я сложил на мястото на батерията Big Grin Big Grin

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#9

Не, не се майтапете с човека. Наистина има такъв мод и на мястото на картата памет се слагаше сим карта. Или по-скоро се отлепваше чипа на сим картата с топъл въздух и се залепваше върху гръбчето на картата памет. В крайна сметка всичко работи, двете сим карти и картата памет едновременно.
Лошото е, че само в чужбина съм виждал да го практикуват и то на други модели Самсунг. У нас никой не се е похвалил с такъв мод все още или поне аз не съм срещал подобен случай.

А към автора бих казал, че не е уточнил още в началото на темата какво точно мисли да прави. Ако беше написал още две-три изречения за пояснения нямаше да се стигне до тук, да колекционира подигравки.  Wink
Цитирай
#10

О не само в чужбина и тук се прави. Аз го ползвам, но на другия ми апарат. Не е самсунг а хуавей. Става на всички апарати които са двусимови, а второто гнездо е хибридно.

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)