Темата е заключена
Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S10 - коментари
#51

Найденов, ти подскачаш като опарен не ние! И много умно си редактираш постовете, като прочетеш мненията след бисери те ти. И каквото и да си говорим Самсунг почти сляха двете серии, ако не е тази писалка всичко е почти идентично. Искам само да ми отговориш какво би ме накарало да дам 1500+лв за новия Ноут, като ще бъде със същият хардуер на S9+. Същият процесор, същата Рам, същият графичен.... Е да displaymate ще напишат, че дисплея на Ноута е с 15% по ярък, измерен със специална апаратура....
[-] 5 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • airbus, Dowper, Marto.g, OliQueenBG, preparatos
Аксесоари
#52

Мен ме привлича по-голямата батерия, ако е вярно.
#53

Публикация в www.kaldata.com 

AllAboutSamsung: „Samsung Galaxy S10 ще има три камери с резолюция 41 МР“

Над силата е само умението да я владеем!
#54

Цитат:"Πpeди няĸoлĸo дни ce пoяви инфopмaция, чe cмapтфoнът Нuаwеі Р20 Рrо cъщo щe имa тpoйнa ĸaмepa c peзoлюция 40 мeгaпиĸceлa. Oчeвиднo тoвa щe ce пpeвъpнe в тpeнд."

На Даниел Десподов (автора на новината в kaldata) му се губят повече от 4 месеца Big Grin Или му се иска Samsung да бяха първи с тройната камера!

По-добре е да се прочете новината в mobilebulgaria


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#55

M, да - забавен финал  Big Grin

Уж на последния конгрес завиха, че няма да имат за цел да са винаги първи на всяка цена, а да предлагат продукти с висока потребителска стойност Smile Може би спазват  "обещанието" си Smile Ще видим, когато  изделието е на пазара Smile

Над силата е само умението да я владеем!
#56

Иначе ако е вярно, това ще е най-добрата комбинация за тройна камера. Очаквам същата и от другите корейци още август-септември тази година.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#57

И накрая Google пак ще ги пердаши с една камера.  Big Grin  Шегата настрана, големият проблем на двете корейски марки си остава това, че са коне с капаци и май такива ще си останат. Google се мъчи да ги дръпне в посока софтуерно развитие... да наблегнат повечко на оптимизация, поддръжка и т.н... обаче хората видяха три камери в Хуауей и айде... Давай. Вместо да сложат един или два наистина добри сензора и да изхарчат маса пари и време да ги оптимизират софтуерно... Ама така няма да може в рекламите да се гърми с три камери.

И за това в темите за новите модели на тези марки ще продължава да се говори само за камери, РАМ, чип и цифри. Дали е повече или по-малко.

В същото време S7 не знам дали получи официален ОТА 8.0 (други компании забравиха и вече са на 8.1 даже). За S6 няма да питам.

Та мисълта ми е, че много залитат по хардуера, а оставят софтуера на заден план. Именно той допринася основно за работата с устройството и това как се усеща. S10 го чака същата съдба, като горните, докато им е такова мисленето на корейците.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
[-] 3 потребители изказват благодарност на e34v8 за това мнение:
  • dani_z25, Marto.g, scorceni
#58

Цитат:Догодина Samsung Galaxy "S" серията въобще не става на 10 години, а на 9. Първия Galaxy S е представен през март 2010 г. и е пуснат в продажба юни същата година.
Wink  Точно 10 са си годините догодина... : 2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017,2018 и 2019 е десетата...
Без значение, колко ще са камерите и другите подробности, пак ще е най-доброто и балансирано устройство за годината с единствен  недостатък... цената...

От опит мога да кажа, че има по-хубави телефони от моя, но това са следващите модели от тази марка...   [Изображение: tummenupp.gif]
#59

(2018-07-09, 23:26:31)SeVdilin написа:  Wink  Точно 10 са си годините догодина... : 2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017,2018 и 2019 е десетата...
Без значение, колко ще са камерите и другите подробности, пак ще е най-доброто и балансирано устройство за годината с единствен  недостатък... цената...

Аз ако съм бил роден през 2010, през 2019 на 10 години ли щях да бъда?

Тук историята е друга. Или ще празнуват десетия Galaxy "S", или броят първия Galaxy GT-I7500 без "S", който е представен на 27 април 2009 г.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#60

Да де ама през 2010та е 1вият S телефон на Самсунг, 2011та 2рият и т.н. а ти ако си роден през 2010-та първата си годинка ще направиш през 2011та, втората 2012та така че .... Няма нужда да задълбаваме, има си хора за тези изчисления Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
#61

Десетия от S серията е юбилеен и 2019 е десетата година в която ще го пуснат...
Всичко е точно така в това отношение. 
А ,че 9-ката няма големи продажби е напълно нормално при тези цени да е така. 
Няма никаква друга причина за масовия потребител, който не е запознат в детайли с хардуера и софтуера на телефона.

От опит мога да кажа, че има по-хубави телефони от моя, но това са следващите модели от тази марка...   [Изображение: tummenupp.gif]
#62

Откакто е излязла S серията, масовият потребител все така не знае какво ползва. Но чете ревюта, повлиява се от реклами, външен вид, общото мнение на ралични гийкове и техблогъри и т. н. А последните модели на корейците са копи-пейст с малки разлики.

Освен това има прилични телефони на половин цена. Фактори много. Не е лесно да държиш високи продажби с претоплена манджа, там има само едно изключение.

Та, ако не представят някаква видима и осезаема промяна, няма как да вдигнат продажбите.

Аз съм пример за това, че скоро няма да си купя флагман. Приоритетите ми се смениха, батерия, която държи един ден не бих ползвал повече. След азФон, самсунгер и ЛъЖъ, сега смятам да карам на среден клас.

Изпратено от моя MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
#63

Масовия потребител, колкото и да чете за телефони ,колкото и да е запознат с материята, ако няма парите или цената му се струва висока няма ,как да си купи флагман точно поради тези 2 причини и заради нищо друго...  
Пазара е наводнен от всякакви модели с добър дизайн, добри характеристики и по-ниски цени.
Мен лично изобщо не ми пука за продажбите на Самсунг, а по-скоро с какво могат да ме изкушат догодина. 
Технологично никой не може да надскочи времето ,което е нужно за иновации ,а и не виждам сериозни минуси за коригиране ...
Отстрани е лесно да се критикува и при положение, че тия хора само с това се занимават ми звучи несериозно да се дават мнения без нужната практическа компетентност.

От опит мога да кажа, че има по-хубави телефони от моя, но това са следващите модели от тази марка...   [Изображение: tummenupp.gif]
[-] 3 потребители изказват благодарност на SeVdilin за това мнение:
  • Dowper, e34v8, OliQueenBG
#64

С 3 камери отзад, за да не е по-назад! Rofl_mini


#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }
#65

(2018-07-10, 19:32:04)airbus написа:  С 3 камери отзад, за да не е по-назад! Rofl_mini


#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }


Кое е лошото в това? Хуауей защо се втурнаха с две тогава, това не е ли копиране? Защо започнаха с моча? Защо потребителският им интерфейс е помия от няколко такива? Да не продължавам... Че и с две камери, Самсунг имат по-добро видео от трите на Хуауей.
[-] 4 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • Marto.g, Nerdy, OliQueenBG, Tsekist
#66

Какъвто и да е пак ще спечели първите 6 месеца на годината като най добър смарт след това другите 6 ги печели Ноут серията ФАКТ
#67

(2018-07-10, 21:21:12)fifth_root написа:  Кое е лошото в това? Хуауей защо се втурнаха с две тогава, това не е ли копиране? Защо започнаха с моча? Защо потребителският им интерфейс е помия от няколко такива? Да не продължавам... Че и с две камери, Самсунг имат по-добро видео от трите на Хуауей.

Като кажеш по-добро видео. Имам едно дърво С7, с което  е по-добре да не правиш видео на тъпно. Бех пускал у темата. Интерфейси секви. Свиква се.
#68

(2018-07-11, 18:14:29)airbus написа:  Като кажеш по-добро видео. Имам едно дърво С7, с което  е по-добре да не правиш видео на тъпно. Бех пускал у темата. Интерфейси секви. Свиква се.

Дори да приема, че е така, то S7 не е S8, нито S9, нито S10. А Хуауей как снимаха по времето на S7? Но и това няма значение - каквото било - било. Ще свикнеш и на Самсунг с три камери.
[-] 2 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • Marto.g, OliQueenBG
#69

Защо трябва човек дори да се опитва да свиква с нещо което е неприятно? Те хората като прекарат и в затвора известно време свикват ама това не го прави по-хубаво място за живеене. Гледа се целият UI когато човек си купува телефон. Един телефон не е само камера или само дисплей или само дизайн и т.н. Един телефон е съвкуптност от всички неща които един телефон предлага. Затова никога няма да си купя Китайска еднодневка. Затова хората ще плащат премиум цена за премиум телефони или малко пари за алтернативни кенефи. Хората купуват и Rolls Royce, купуват и Хюндай. И двете са коли, и двете возят но едното е премиум автомобил, другото боклук.

Стига сте сравнявали марки с марки. Затова са толкова много и има толкога голям избор. За да може всеки вкус да се задоволи. Едни искат премиум телефон и са готови да си платят за това. Други искат евтини и това е ОК, но е ОК докато не започнат казват че еФтините им боклуци са нещо повече от скъпите варианти. Всъщност и затова е целият този хейт към ябълката и Самсунг. Били такива, били онакива ... " вижте как моя 3пъти по-евтин боклук прави нещо си по-добре от твоя айФон или Самсунг.... " Простотии пълни ама оправия няма да има.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
[-] 4 потребители изказват благодарност на CuBG за това мнение:
  • Marto.g, Naidenoff, OliQueenBG, scorceni
#70

(2018-07-11, 18:30:20)CuBG написа:  Защо трябва човек дори да се опитва да свиква с нещо което е неприятно? Те хората като прекарат и в затвора известно време свикват ама това не го прави по-хубаво място за живеене. Гледа се целият UI когато човек си купува телефон. Един телефон не е само камера или само дисплей или само дизайн и т.н. Един телефон е съвкуптност от всички неща които един телефон предлага. Затова никога няма да си купя Китайска еднодневка. Затова хората ще плащат премиум цена за премиум телефони или малко пари за алтернативни кенефи. Хората купуват и Rolls Royce, купуват и Хюндай. И двете са коли, и двете возят но едното е премиум автомобил, другото боклук.
Е, то не пречи да платиш премиум цена и пак да имаш грозен UI..и после да се самоуспокояваш, че ще свикнеш..
[-] 2 потребители изказват благодарност на Nerdy за това мнение:
  • cinizam, doktorra
#71

(2018-07-11, 18:30:20)CuBG написа:  Затова хората ще плащат премиум цена за премиум телефони или малко пари за алтернативни кенефи.

Хората купуват и Rolls Royce, купуват и Хюндай. И двете са коли, и двете возят но едното е премиум автомобил, другото боклук.

А случайно да ти минава през ум, че различните хора имат различни приоритети ?
Да ти минава през ум, че не всеки е склонен да плати абсурдно високите цени на флагманите на различните компании по ред причини ?
И това, че някои са склонни да платят премиум цена за премиум кенеф, не превръща останалите във втора категория хора. 
И хайде да не сравняваме Ролс Ройс с телефон на  Самсунг, че са много далеч едно от друго и не е тук мястото да ги сравняваме.
S10 щял да е с 5 камери общо. Ти да видиш ! 
С количество ли ще борим Pixel 3 ? 
Защото утре Google ще сложат по една камерка и тя пак ще снима по-добре от петте на Самсунг.
Ама нали в кенефа трябва да сложим и биде, че да се чувства някак си по-премиум ? Иначе ползвателите ще се чувстват простосмъртни !
[-] 2 потребители изказват благодарност на elcerebro за това мнение:
  • bodonance, cinizam
#72

От какъв зор Hyundai ще е боклук? Колко такива си сменил , че да знаеш?
Айде сега генерализации...

Premium марка било Samsung. Premium при смартфоните почти няма, освен отделни Porsche Design, Armani със Samsung назад във времето, дори Jil Sander с LG и т.н. Останалото са флагмани, не Premium-и.
Такъв актуален има само Mate RS в момента, или Oppo Find X Lamborghini Edition. Други не виждам.
#73

Явно това е новата тенденция-5 камери с 3 основни.
Вуйчо ми каза,че чака с нетърпение S10 и веднага го взима. Той пък е голям фен на Самсунг.
Съдейки по Huawei, не постигнаха абсолютно никакво подобрение и телефони дори с една камера снимат по-добре.
Тука ,знаейки и колко "добри" камери имат Самсунг, не очаквам нищо по-различно.
#74

http://www.mobilebulgaria.com/news/43712...galaxy-s10
Още информация за тройната камера на Samsung Galaxy S10, както и за другите модели.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#75

(2018-07-17, 20:51:13)hazART написа:  http://www.mobilebulgaria.com/news/43712...galaxy-s10

Тази информация е стара като света, това първо и второ, някак си много удобно споменатото от теб сайтче, чете информацията, както дявола чете евангелието.
В един от цитираните източници, попадаме на доста любопитна информация, която обаче много удобно е пропусната. Говоря за allaboutsamsung. 

Цитирам:

Цитат:Einziger Nachteil: die neue Weitwinkel-Kamera ist aktuell bei allen Beyond-Modellen ohne Autofokus und ohne OIS geplant.

Край на цитата !

Та какво гласи този "изпуснат" от mobilebulgaria цитат ?

"Единственият недостатък: новата широкоъгълна камера е планирана понастоящем за всички модели Beyond без автофокус и без OIS."

Хайде сега експертите по фотография да си кажат мнението. Е ли минус тази липса на автофокус и OIS, или е плюс, когато говорим за модели на Самсунг ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на elcerebro за това мнение:
  • bodonance
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)