Темата е заключена
Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S10 - коментари

Смятам, че и с тези модели ще се случи същото каквото и с телефоните с ночове. В началото всеки ги плюе, но в последствие повечето хора, които познавам ги харесват или просто вече толкова са свикнали с тях, че не обръщат внимание. Аз лично нямам проблем с това отпред, повече ме дразни гърбът на телефона. И може би това е максималното при телефоните за този момент.

- Иначе и аз както един колега по-горе, ще се радвам много на червен телефон!

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Аксесоари

Някои казват ,че е бъдещето. Аз си мисля, поне се надявам ,че е поредната мода която до 1-2 години ще отшуми. Дизайна на S9 си ми допада.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • Ironbutt85

(2019-02-17, 10:37:10)mefistoreyon написа:  Някои казват ,че е бъдещето. Аз си мисля, поне се надявам ,че е поредната мода която до 1-2 години ще отшуми. Дизайна на S9 си ми допада.
И на мен ми допада много. Дисплея ми е достатъчен, камерата отзад е достатъчна и удобна, а пръстовият под нея е на перфектното място.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Iordannenov за това мнение:
  • Ironbutt85

При някои потребители като мен, дупката и след години ще си е все така неприемлива както и ноча. Мразя неща, които са лишени от всякаква логика.
И докато има телефони без дупки и ночове, аз лично ще избирам тях.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
[-] 4 потребители изказват благодарност на arrogant за това мнение:
  • markonenws, milss, Smaug, vesoisthebest

Нито логика, нито естетика. Много добър дисплей, може би най-добрия, а отгоре едно л..о.

1916 

Но пропагандата върви с пълна сила да ни убеждават че е дупката е иновация .

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+

Big Grin  Не виждам голяма драма с тези камери отпред. Преди години беше немислимо да се носят и дънки с дупки по тях, но сега е "много модерно "... Колкото по съдрани ,толкова по-фешън... Big Grin
Търсено е практично и просто решение и затова е така.  Голяма работа, че има такива "дупки" в някой от ъглите дисплея . Не е нещо, което да не може да се игнорира... 
Въпрос на време е да се свикне.

От опит мога да кажа, че има по-хубави телефони от моя, но това са следващите модели от тази марка...   [Изображение: tummenupp.gif]
[-] 1 потребител изказва благодарност на SeVdilin за това мнение:
  • divna

Vivo вече има телефон без разни дупки и бутони, ако не знаете. Не е до практичност, а до липса на време, защото трябва да се бълват нови модели постоянно.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

@SeVdilin, сега е модерно и да си гей   Facepalm1  , но аз ще си остана старомоден. Не ми стиска да съм в крак с модата. Storstark

1916 

Модерно е и всяка тема да се осира от хора с розови очила, които не приемат други мнения. Keep calm

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Iordannenov за това мнение:
  • Ironbutt85

Ти май не приемаш други мнения. Ясно си казал в пост # 1376,а и не само там. Щом ти харесва - купувай го. Някой да е тръгнал да те разубеждава? Но да ми казваш на мен и други потребители, че осираме темите, само защото не сме съгласни с теб си е голяма глупост.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • arrogant

Ти май не разбираш какво искам да кажа с осирането? Когато започнат да се пишат простотии, хората да се обиждат и мненията не съдържат нищо свързано с темата, то това е осиране. Ако някой човек иска да види нещо важно, трудно ще го открие сред стотиците безсмислени коментари ( включително и моя сега, но го пиша, за да ме разбереш правилно ) . И с моите мнения по-горе изобщо не искам да карам хората да мислят като мен, явно имаш различни разбирания на прочетеното. Ако имаше по-малко заяждания и повече смислени коментари, всичко щеше да е супер. Smile

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Iordannenov за това мнение:
  • divna

@Iordannenov, не съм искал да обидя никого. Исках малко да разведря обстановката. Извинявам се ако съм те обидил. Купиш ли си S 10 със здраве да си го ползваш, но това не е моя телефон. Дупката ми е по грозна от ноча, който поне може да се скрие софтуерно.

1916 

Те просто се опитват да са различни, а и да не правят нещо, което е недосмислено, защото ще им падне репутацията. Нямат ноч и това е похвално, да серията за Китай и другите пазари е различна, но там гонят Xiaomi. А това  до колко ще е ефективно да дупка не е ясно, защото скрива това което не трябва, а ночовете са отгоре и няма такъв проблем.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

(2019-02-17, 16:48:13)milss написа:  @Iordannenov, не съм искал да обидя никого. Исках малко да разведря обстановката. Извинявам се ако съм те обидил. Купиш ли си S 10 със здраве да си го ползваш, но това не е моя телефон. Дупката ми е по грозна от ноча, който поне може да се скрие софтуерно.

Там е работата, че няма да го купя. Имам чисто нов с9 и си го харесвам много като дизайн. Мисълта ми беше, че когато видях телефон с ноч за първи път и ми се стори ужасно, но като поразцъках малко и спрях да го забелязвам, че даже и накрая изпитах симпатии към това нещо. Сега с тези дупки, надявам се някой познат да си го купи и ще разцъкам, за да видя дали наистина е ужасно или ще се окаже, че ми допада. Smile)) И просто за момента дизайна на С9 ми харесва най-много от всички марки и техните телефони.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Да де, разбрахме много добре. Ти си свикнал и не ти пречи. Много други не са свикнали и им пречи. Кое не е ясно и защо трябва някой да ме убеждава как дупка в екрана не ми пречи, при положение, че един изгорял пиксел да имам все в него гледам. Ама щом е by design и 2 дупки да има не трябва да му обръщам внимание. Ми хубаво ама няма как да се получи.
Може да се каже, че съм фен на смартфоните на Самсунг и от S2 насам само веднъж съм сменял марката. Но, което смятам за тъпо не мога да го приема.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
[-] 5 потребители изказват благодарност на arrogant за това мнение:
  • doktorra, foxhd, Ironbutt85, milss, Smaug

Аз ли се бъркам или наистина някъде съм написал, че всеки задължително трябва да свикне с тези дупки или ночове???? Написах, че след използване на телефон с ноч за малко, не обръщах внимание..въпреки че в началото ми беше грозно и сигурно бих свикнал с него, ако имам дълго използване на такъв модел. Същото казвам и за дупките: може би човек би свикнал с тях след продължително използване!? Да, има и такива хора, които няма да свикнат, но според мен преди да плюеш нещо, трябва да си имал допир с него?!? Едно е да гледаш снимки, друго е да вземеш телефона и да го използваш и да видиш как стоят нещата с тези дупки. Нищо не се знае и много често такива където отсичат и казват: никога еди какво си, рано или късно се сдобиват с това, което преди време са мразили. Живи и здрави.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Iordannenov за това мнение:
  • martoo

Видео: https://twitter.com/i/status/1097357908105342976

Над силата е само умението да я владеем!

Брех колко логици и естетици сме имали ... Похвално ... но с пропуски, понеже се гледа само от към естетика (дизайн) и не се вниква с логиката, понеже е по лесно да се каже, че я няма... Логиката от прагматична гледна точка е, че всяко място на предната страна на телефона което не е екран, камера, сензор или подобно, независимо каква естетика и красота създава е загубено пространство ... Идеалния вариант би бил 100% екран, но все още няма работещо решение с камерите и сензорите ... Та има и логика защо да няма лайсни покрай комаерите за да се запази визията ала s9 ...

И на мен ми грознеят и ноча и дупките, но пък ми дават още едни 0,25 -0,4 инча екран в повече, което си е не малък плюс и тук нещата опират до с кое сме склонни да направим компромис ... по малък екран с повече лайсни или обратното ...
Нещата са 100% субективни и за всеки са различни, та не виждам за какво спорите ...
[-] 2 потребители изказват благодарност на bodonance за това мнение:
  • divna, naruto993

(2019-02-18, 09:15:14)bodonance написа:  Брех колко логици и естетици сме имали ... Похвално ... но с пропуски, понеже се гледа само от към естетика (дизайн) и не се вниква с логиката, понеже е по лесно да се каже, че я няма... Логиката от прагматична гледна точка е, че всяко място на предната страна на телефона което не е екран, камера, сензор или подобно, независимо каква естетика и красота създава е загубено пространство ... Идеалния вариант би бил 100% екран, но все още няма работещо решение с камерите и сензорите ... Та има и логика защо да няма лайсни покрай комаерите за да се запази визията ала s9 ...

И на мен ми грознеят и ноча и дупките, но пък ми дават още едни 0,25 -0,4 инча екран в повече, което си е не малък плюс и тук нещата опират до с кое сме склонни да направим компромис ... по малък екран с повече лайсни или обратното ...
Нещата са 100% субективни и за всеки са различни, та не виждам за какво спорите ...
Ами грознеят си и двете решения и то не малко...за това няколко милиметра пълни със сензори и камери за избягване на грозни дизайнерски решения не виждам на кого пречат..Някой беше споменал за Vivo,че имали прекрасно решение..имат..но не виждам да е сложен IP68 рейтинг,който за мен лично е от важно значение..неволното намокряне на телефон с Ip68 може да ти спести куп главоболия,но това е моя гледна точка,някак по-важно ми е от 0,25-0.4 инча в повече екран или изкачаща камера,лично мнение..Нека видим все пак след като ги обяват какво са направили и със софтуера,че С10 прилича на току що завърнал се от война прострелян войник..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro

Софтуера всяка година го обновяват и става по-зле, та незнам какво толкова очаквате от софтуера ? Като искате софтуер в Samsung определено няма да го откриете.

Според рушняците: две от  камерите ще са оптично стабилизирани.

12 МП, f2.4, телефото (45 градусов), оптическая стабилизация, автофокус + 12 МП, f1.5, широкоугольная (77 градусов), Dual Pixel оптическая стабилизация, Dual Aperture + 16 МП, f2.2, ультраширокая (123 градуса), фиксированный фокус

(2019-02-18, 10:01:58)don_gori написа:  Софтуера всяка година го обновяват и става по-зле, та незнам какво толкова очаквате от софтуера ? Като искате софтуер в Samsung определено няма да го откриете.
Въобще не съм съгласен с това. А къде да открием софтуера, ако не е тайна?

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Опитват се да замаскират дупката с по тъмен тапет  .

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+

Тапети от S10 с високо качество
 https://www.setaswall.com/samsung-galaxy...allpapers/
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)