Темата е заключена
Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S10 - коментари

(2018-09-17, 16:10:35)remixa92 написа:  Тотален фейк. Камерата е прекалено малка.
Не е фейк. Просто не е S10 ! Bu
Аксесоари

Някой знае ли на каква цена ще се продава!?

Телефона още не е обявен официално, така, че още е прекалено рано да се говори за цена Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • Dowper

Ако ще и целият дизайн  да е съставен изцяло само от камери, никога няма да излезе достатъчно добър модел, който да може да заснеме пръстените на Сатурн или дори Луната.

Зависи колко близо си до тези небесни тела. Скоро ще има екскурзии до Луната.

Изпратено от моя MI MAX 2

Cognosce te ipsum!

(2018-09-26, 19:23:26)Blue_Hulk написа:  Ако ще и целият дизайн  да е съставен изцяло само от камери, никога няма да излезе достатъчно добър модел, който да може да заснеме пръстените на Сатурн или дори Луната.
Стига бе, верно ли? А толкова се надявах.
Иначе Самсунг доста трябва да се напънат с този модел. Очакванията са големи и ако изкарат нещо много добро ще се позиционират добре на фона на все по-голямата и добра конкуренция.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Някой знае ли колко ампера ще е батерията!?

Догодина се очакват много интересни новости от Самсунг.
https://www.techspot.com/amp/news/77020-...lease.html78

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
[-] 1 потребител изказва благодарност на venes за това мнение:
  • divna

(2018-10-20, 19:10:38)venes написа:  Догодина се очакват много интересни новости от Самсунг.
https://www.techspot.com/amp/news/77020-...lease.html78

Да и аз го видях това, но имам някакво усещане, че С10 няма да получи тези неща (по голямата част от тях). Типично по корейски.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Големи промени има и в софтуера. Видно от бетата в ноут 9 и S9.
Типично по корейски ъпдейтът ще бъде пуснат около представянето на новия им флагман.

Като за юбилеен модел след дълъг "застой" - може би ще открехнат малко повече "кутията" с иновациите. Но няма да се изхвърлят с всичко на куп - ще оставят нещичко и за Note и за догодина Smile

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • Dowper

Гледам ,че са започнали продажбите на  новите   хуауей mate 20 и 20 про с четворни камери на цени от над 2000 лв насвободно а със план около 1800лв.Мисля че за хуауей телефон повече от 600лв е ненормално.!Та си правя изводи колко ще струва S10.

S10 едва ли ще има толкова голяма разлика в цената спрямо предния модел от линията, за разлика от тази на Huawei.
Скъпи са ноутовете.
Пък ддз, нали новия им е хибрид между Самсунг и Айфон. Може заради това Big Grin

Около 2000 лв. очаквам да е.

Huawei дърпат напред и технологично и ценово. При оператор с план слизат до 1300 лв, но да не разводняваме темата.

Над силата е само умението да я владеем!

(2018-10-22, 13:54:23)divna написа:  Като за юбилеен модел след дълъг "застой" - може би ще открехнат малко повече "кутията" с иновациите. Но няма да се изхвърлят с всичко на куп - ще оставят нещичко и за Note и за догодина Smile

И аз съм с такава "надежда", но като ги знам как обичат да се цепят вече не очаквам много. Иначе мисля, че ще си запазят ценовата политика и ще го качат със 100-на лв над С9, както до сега правеха. Но всичко ще стане ясно след 6 месеца. Иначе вчера видях статия (на китайски Big Grin), че Хуавей са анонсирали семпъли с екран без отвори и вежда.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Ноут 9 изобщо не е скъп според мен.
За С10 ако догодина вкарат иновациите, които се тръбят предполагам ще вдигнат цената доста. Видяха, че на Ейпъл им върви.... Та около 2000лв. "на свободно" за БГ е доста възможно и според мен.

Нещо странно което забелязвам ....цената за ноут9 128гб и XS 64гб е еднаква в USA например(1000$), а тук е доста различна(в ТП 1900лв. срещу 2330лв.). Ако се погледне при оператор на 25лв. такса е почти същата ситуацията 1460лв. срещу 1870лв. Явно като кажат от Самсунг 1000$ то означава, че и у нас ще е около 1000$ ....

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8

Очаква се базовият модел на Galaxy S10 да има 64GB вградена памет: https://www.sammobile.com/2018/10/23/exc...10-storage

 

Батерията!! Батерията е също важен елемент за предстоящия модел,че няма развитие от 2г насам в тази насока.

Е как да няма?Ноут 9 с 4К батерия и си ти човека,освен ако не държиш да е S серията.Освен това,S8+,S9+ докарват по около 6 часа SoT,какво повече искаш?Естествено,всичко над това е добре дошло,но все пак..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesoisthebest за това мнение:
  • OliQueenBG

То това с батерията да беше само при Samsung. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

(2018-10-23, 16:16:57)vesoisthebest написа:  Е как да няма?Ноут 9 с 4К батерия и си ти човека,освен ако не държиш да е S серията.Освен това,S8+,S9+ докарват по около 6 часа SoT,какво повече искаш?Естествено,всичко над това е добре дошло,но все пак..

Естествено ,че държа на S серията за нея имам предвид

Споменава се ,че s10 ще има графенова батерия, която е нова стъпка в осъвършенстването на батерии!

Тия батерии се говореше много отдавна за тях. То и за сензора за отпечатъци в дисплея също, ама самсунг точно не пусна такова устройство. Не знам дали е споменавано че предната камера ще е под дисплея, по точно в него. Няма да има моч, коч и ще бъде може би доста безрамково устройство.

И мукавеена да е батерията, важно е колко време ще държи. Да докарат една седмица, пък после да се хвалят. За момента повечето се радват 2 дни...

Cognosce te ipsum!

За момента повечето държат половин ден. 2 дни при всякакви условия минимум ще е доста напред пред сегашните.

Sent from my LM-G710
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)