Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Good Lock 2018
#1

Не знам дали някой е пробвал тази програма на Самсунг за персонализиране на вашето устройство, но аз съм много доволен от нея.
Ето линк за сваляне Goodlock
И описание какво може да се персонализира с програмата.статия от Sammobile

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Samsung Galaxy S10 Plus,Prism White
Samsung Gear S2 Sport Watch
Huawei P20 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Да, имаше кратка дискусия в темата за "Персонализиране". Аз го сложих, заради една добавка за повече часовници за АоD, но за да ги ползвам ... екранът трябва да е чист (без изображение) и за сега съм "пас"  Big Grin

[Изображение: 22250476.jpg]

[Изображение: 22250477.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#3

На мен ми харесва как можеш да слагаш различни таскс/задачи...примерно включи WiFi когато се прибера в къщи

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Samsung Galaxy S10 Plus,Prism White
Samsung Gear S2 Sport Watch
Huawei P20 Pro
Цитирай
#4

Здравейте, сшед инсталиране на програмата ми  показва тази грешка, при вас имате ли я?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#5

(2018-06-26, 14:59:12)cvetanbg написа:  Здравейте, сшед инсталиране на програмата ми  показва тази грешка, при вас имате ли я?
И при мен същата грешка

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#6

Disconnect Pro for Samsung имате ли?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#7

От тук пробвайте. Ако Ви даде грешка на линка за zip файла - ето го.

Да напиша още няколко приказки. В zip файла има няколко - мисля 9 файла - всеки един се инсталира един по един. Това са приложенията. Мисля, че стоковият експлорер не отваря архиви (не съм сигурна) - аз ползвах друго приложение. Та, файловете - могат да се инсталират от архива - един по един или да се отворят в папка и от там. Изглежда така:

[Изображение: 22260109.jpg] [Изображение: 22260112.jpg]

Когато се инсталират - някои от приложенията се виждат в списъка с приложенията, но не всички. При мен оградените в жълто се виждат.Task Changer-ът не е сред тях.

[Изображение: 22260176.jpg]

За да се покажат всички - трябва да се добави друго приложение или да се ползва Nova Launcher. Аз пробвах 2 приложения - виждат се на горния скриншот - Activity Manager и Quick Shortcut Maker. Първото прави икона на последната страница от началния екран - обаче - от нея не успях да подкарам приложението (task changer). Второто - през него успях да го включа и активирам - по маймунския метод - цъкане насам натам с нервен тремор (на мъжете сигурно им е по-лесно  Tongue  ).

И да няма изненадани - good lock приложението отваря бял екран. То било, като муле, да се инсталират останалите. Така казаха в едн клипче - аз папагалски повтарям и показвам при мен какво се вижда.

[Изображение: 22260110.jpg]

От sammobile  и при мен дава грешката, показана по-горе.

Видеото - ако някой желае да го изгледа:


Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#8

(2018-06-26, 17:34:48)felipe написа:  Disconnect Pro for Samsung имате ли?
Да, но аз и като го изключих...Пак същата грешка??!!

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#9

Пробвай от линка, който съм дала Smile Не е сложно.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#10

Снощи имах известие, че са добавени бутони за достъп през панела в щората Smile

[Изображение: 22277352.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#11

(2018-06-28, 13:27:54)divna написа:  Снощи имах известие, че са добавени бутони за достъп през панела в щората Smile

[Изображение: 22277352.jpg]

Не знам по каква причина, ама аз го имам това от поне 2 седмици. Нямам идея с кой точно ъпдейт се е появило, ама със сигурност не е от ъпдейта на Андроида.
Цитирай
#12

Имах предвид трите бутона за добавяне - "Докосване до края", "Routines" и "One hand operations +". Приложенията се инсталираха с Good Lock Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#13

Аз го мъчих това , ама изтеглен архива от XDA. Първият път тръгнаха всички. После махнах някой и сега не мога да подкарам нищо. Има пак в XDA няква тяхна версия на мулето кръстена Bad Lock. Направили са я точно щото оригиналната май е региинално ограничена и на малко хора им тръгва. Към момента не съм я пробвал.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#14

Ако е същото, което гледах и аз - Badlock e launcher за Good Lock app-а за 2018г.

Иначе стоплих защо някои от приложенията нямат икони - не се стартират самостоятелно, a интегрирани във вече съществуващи функционалности. Въпреки това, ако им се изкара икона на началния екран - могат да се подкарат и от там. Например Task Changer-а тръгва от nav bar-a  Smile ...

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#15

С Bad Lock ги подкарах и даже си ги виждам всичките в самия Bad Lock. Ама всъщност на мен ми допада само Таск мениджъра щото е по удобен и красив.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)