Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте,виждам че в нета има ревюта на Asphalt 9,и даже я играят.Някой пробвал ли е да я намери от някъде?В маркета не е налична.

Милан
Цитирай
Аксесоари
#2

Към момента е налична само за iOs и то само във Филипините мисля. Работи се скоро да се пусне навсякъде за iOs и после ще облажим и ние... Предполагам това ще се случи след 3-4 месеца.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx 
Цитирай
#3

Защо ми пише в google play че не е съвместима с устройството ми?

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#4

https://asphaltlegends.com/

Защото не е пусната официално.
Цитирай
#5

Аз я играя от вчера , играта е супер... Малко повече се чака като ти зарежда горивото ама иначе е екстра .

Galaxy Note 5

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#6

А, то има някакви начини там да го зарежда и по-бързо, ама е свързано със злато, пари.. Big Grin Big Grin
Колите с blueprints и такива...

Затова отдавна не се занимавам с такива игри, NFS No Limits е типичен пример за игра, която откъде я пипнеш, от там иска пари. И тая ще е такава. Asphalt 8 е някак по-добре, ама явно се се полакомили и тия вече си играят на "бензин". Затова не съм геймър, какво да играя, като тя тая игра няма цена, то всичкото е скъпо...

Аз съм съгласен да я купя за 20-30 лв. примерно, па да я играя неограничено (купувал съм GTA III за 11 лв. примерно), ама това на всяко мърдане да ти иска злата, които са скъпи и прескъпи...

Ми аз имам реална кола. 20 лв. газ да и сложа и да я карам реално е в пъти по-добре. Затова и не играя Big Grin
/пък и ми е икономична, за тия 20 лв. бая каране вижда, пък и аз шофирам икономично и не съм по ненормалните скорости, то с тия пътища.../.
Цитирай
#7

Е да де, ама програмистие искат заплати.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#8

Е да де, ама това е прекаляване. Не знам играл ли си NFS No Limits, а там вярно е no limits - плащаш, хвърляш и пак се иска.
Аз затова казвам - да има фиксирана цена, ще я купя. Проблем няма. 20-30 лв. ще дам. Както съм купил GTA III и Liberty City Stories примерно по около 11 лв., както съм си купил навигацията и всичко друго - не обчиам кракнати работи, всичко си го тегля от PStore и ако иска заплащане на функция, която ми трябва - плащам.

Ама такива бездънни ями като тия игри с тия малоумни blueprints, fuel и не знам си какво - ей там вече безлимитно хвърляне.
Просят си да си я изтеглиш с хак и да си я играеш така, пък било то и без multiplayer (аз и без това не го обичам). Просто вече си го просят. Да има една цена, да си я платиш па да знаеш, че всичко ти е 6. Ама йок. Просто има игри/приложения, които си просят да ги изпиратсваш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на alisali1234 за това мнение:
  • Герчев
Цитирай
#9

Изтеглих я от линка по горе. Инсталирах я но ми казва че нямам лиценз и ме пренасочва към маркета, има ли начин или ...
Цитирай
#10

Виждам, че ползваш Note 8. Пробва ли да я потърсиш в Google Play? Няма как да не е налична за Note 8.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • Kraichev
Цитирай
#11

Да вече го направих благодаря
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)