Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia XZ проблем с дисплей
#1

Здравейте колеги искам да попитам за този проблем който се появи след вкарване на AUX на който му  бяха обърнати каналите.Интересува ме дали е изгоряло дъното или дисплея изписва само Sony и потъмнява без да се включва.Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарен
[Изображение: DSC_0023JPGLIxGaokeZJqtEAhaTfIz1530086913_sredna.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

Под обърнати канали разбирам да са разменени левия с десният канал, което от своя страна не мисля, че би довело до подобен проблем.
Нещо друго се е случило вероятно.
На снимката логото на Сони е със доста дълга сянка, както и целия дисплей е на странни линии, което иначе не би трябвало да е визуализирано по този начин при нормално работещ дисплей, докато описаното от теб е за лого и гаснещ в последствие дисплей.
Ако ситуацията до момента е същата и само на снимката е некоректна, зареди телефона при изключено положение и опитай след това преинсталиране на софтуера.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

Като го включа да се зарежда направо изписва Sony индикатора светва и това е премигва дисплея и след 1 минута горе долу става черен а Sony логото лилаво пробвах да преинсталирам софтуера стига до половината и дава грешка
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)