Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wi-Fi+ Huwey P 10
#1

Здравейте,при включен wi-fi +трябва ли да ми се включва wi fi-то автоматично когато е в обхвата на позната мрежа(у дома например)или не?Имам чувството че преди го правеше,но след като му занулих настройките за мрежата вече не го прави.Каква може да е причината?
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако не е пуснато Wi-Fi перманентно, няма да се включи автоматично.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#3

При мен, само че на P20 Pro, дори и Wi-Fi на телефона да е спрян, когато съм около позната мрежа - вкъщи или офиса, автоматично се свързва към него.
Не знам дали при P10 има такова меню в настройките, но би трябвало да им, ако не същото, то поне подобно. При мен е в Настройки>Безжични и други мрежи>Wi-Fi>Wi-Fi+ е включено.


Цитирай
#4

Да,точно затова става въпрос.Преди се връзваше,сега не ще,спря след като му нулирах настройките за мрежата.Според мен единственото обяснение е да е заради новата актуализация.Ще бъдъ благодарен ако някой със със същия модел сподели как се държи неговия телефон при изключен Wi-Fi и включен Wi-Fi+ телефона връзва ли се автоматично когато е в зоната на позната Wi-Fi мрежа.
Цитирай
#5

И при мен е така. Ако не е пуснат wifi не се свързва с познати мрежи автоматично. Но при мен винаги си е било така.
[-] 1 потребител изказва благодарност на skiman за това мнение:
  • hunter_75
Цитирай
#6

(2018-06-30, 18:28:22)skiman написа:  И при мен е така. Ако не е пуснат wifi не се свързва с познати мрежи автоматично. Но при мен винаги си е било така.

А при изключен wi fi и включен wi fi +?
Цитирай
#7

Същото. Ако не е включен wifi, а е включен wifi+не се свързва автоматично. Трябва да съм пуснал wifi то, за да се свърже.
Цитирай
#8

Не знам,за какво тогава е това wi-fi + ?И без него когато апарата е в обхвата на позната мрежа и при включено wi-fi той ще се свърже със нея.Според мен проблема е от последната актуализация
Цитирай
#9

Когато WiFi е изключен WiFi+ сканира през определени интервали за познати мрежи и ако открие някоя такава включва WiFi и се връзва.

Huawei P10+ 9.0 - stock / Mi 10 stock
Цитирай
#10

А постоянно сканиране за Wi-Fi от настройките за местоположение трябва ли да е пуснато за да работи Wi-Fi+?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#11

При мен на P10 lite си работи и със, и без вкл. WiFi. Дори да го изключа, като попадна в обсега на позната мрежа го включва. Трябва да са пуснати background scanning-а и location-а да е на "висока точност" за да работи коректно. Не си играя да включвам и изключвам - само го прави.
[-] 1 потребител изказва благодарност на alisali1234 за това мнение:
  • hunter_75
Цитирай
#12

(2018-07-02, 14:54:06)alisali1234 написа:  При мен на P10 lite си работи и със, и без вкл. WiFi. Дори да го изключа, като попадна в обсега на позната мрежа го включва. Трябва да са пуснати background scanning-а и location-а да е на "висока точност" за да работи коректно. Не си играя да включвам и изключвам - само го прави.

на български как изглеждат тези подменюта,къде да ги търся?
Цитирай
#13

Настройки>WiFi>WiFi+ и трябва да е включено. То си е такова подразбиране. Също location трябва да ти е включено.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)