Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi подаряват на 20 верни фена пътуване до Испания!
#1

Xiaomi са организирали една изключително приятна игра, в която подаряват на 20 човека билет до Испания и престой в хотела. Датата е 24.07.2018 г. Попълва се една анкета за продукти на Xiaomi.  Успех и ако спечелите, да се похвалите  Storstark

Линк, изисква Mi акаунт: http://event.mi.com/en/miexplorerinspain/


[Изображение: mi_spain.jpg]


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
Аксесоари
#2

Направих 12 от 20 отговора и не ми дава да продължа...явно трябва всичко да познаеш?
А после ги пуска разбъркано отново...доста досадно...

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#3

3 пъти на ден. Утре е последния срок.

Според мен ги дава и трите пъти едни и същи, така че си запиши първите и виж къде си объркал
Цитирай
#4

Има доста въпроси. Не са само 20 и да ги върти. Трябва да си в света на Шаоми, както казва един юзер тук, че да минеш без да те скъсат хаха Wink

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#5

Да. Повече от 20 са. Но като ги минеш веднъж и започват да се повтарят. Даже един път в 20те имаше 2 , които се повтаряха по два пъти
Цитирай
#6

18 верни отговора трябва да дадеш от 20 въпроса. Нормално е все пак да имаш някакви познания за света на Xiaomi. Подаръка е предназначен  за фенове нa Xiaomi и притежатели на техен телефон, а не просто за всеки случаен смартфон юзер  Smile

П.П. На мен ми се сториха доста лесни въпросите, очаквах по-трудни  Storstark


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#7

Ти на 20 от 20, отговори от воле нали? Tongue
Цитирай
#8

Ето моя резултат  Smile


[Изображение: mi_spain2.jpg]


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#9

Излязоха избраните да пътуват до Испания. За съжаление няма българин след тях. Пълния списък с имената: https://c.mi.com/thread-1352236-1-0.html

Интересното е, че за 4 дни Xiaomi са получили над 20 000 заявки от 70 страни по света! Компанията все повече  се превръща в истински глобален играч на смартфон сцената!


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • suffer, Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)