Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Noikia 7 plus
#1

Нека в тази тема коментираме батерията на телефона и да показваме скрийншотове.
Скрийншот от моята батерия:

[Изображение: Screenshot_20180627-231351.png]
Цитирай
Аксесоари
#2

Е то с 2 часа ползване и 10 дена ще мине. На мен 2 дена спокойно си изкарва без да се съобразявам кога къде какво ползвам. Е основно интернет. Ами за тва съм си взел фон на 6 инча . У дома на Уай-Фай тва ясно ама на работа и до там и обратно през оператора. Мачовете от световното следя та доста нет ползвам. Е от руските сайтове. Щото нашето БНТ 1 и хд с андроид не работят.
Цитирай
#3

Бива, не се оплаквам:

[Изображение: Screenshot_20180628-082451.png]

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#4

[Изображение: Screenshot_20180703-215233.png]
Доживях 2 пълни дни със средно ползване... Такова нещо не съм виждал от началото на 2013 година, когато замених нокиа е5-цата ми с  htc ONE m7... Lol

Edit: Току що си включих е5-цата да се зарежда... Smile Да видим колко ще издържи в "stand by" режим.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#5

Много доволна работа[Изображение: 6398454a7ca27e43d6b8ce1b9eafc923.jpg]

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk

Motorola Edge 30 Ultra
POCO X3 NFC
Nokia 7 plus (TA-1055)
Samsung Galaxy Tab A 9.7 (SM-T555)
Samsung Galaxy NOTE II stock (GT-N7100)
LG Optimus L7 Slimbean
Цитирай
#6

Бива,а Wink


Прикачени файлове Миниатюри
   

::Google Pixel 3a White::
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivo777 за това мнение:
  • Crio
Цитирай
#7

(2018-07-29, 22:49:53)ivo777 написа:  Бива,а Wink
Батерията на този телефон е страхотна

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk

Motorola Edge 30 Ultra
POCO X3 NFC
Nokia 7 plus (TA-1055)
Samsung Galaxy Tab A 9.7 (SM-T555)
Samsung Galaxy NOTE II stock (GT-N7100)
LG Optimus L7 Slimbean
Цитирай
#8

Чак страхотна не е. Да, ако не товариш много телефона, издържа доволно, но почнеш ли с клипове, изобщо да не споменавам игри, пада доста бързо. Да кажем - около ден и нещо не е проблем, батерията е добра, но още ѝ трябва за страхотна.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#9

(2018-07-29, 23:13:00)Moro написа:  Чак страхотна не е. Да, ако не товариш много телефона, издържа доволно, но почнеш ли с клипове, изобщо да не споменавам игри, пада доста бързо. Да кажем - около ден и нещо не е проблем, батерията е добра, но още ѝ трябва за страхотна.
Баш си е добре, скрииншота ми е на ежедневно ползване, с гледане на клипове в ютуб около 80 Мин - от и до работа, фб, Месинджър, Инстаграм и сякви такива, + 1-2 игри непостоянно но и не малко пускани, така че по това съдя че е добра батерията, за мид рейндж телефон. Естествено има и моменти в които пада и в рамките на ден, но тогава не ми слиза от ръцете телефона.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk

Motorola Edge 30 Ultra
POCO X3 NFC
Nokia 7 plus (TA-1055)
Samsung Galaxy Tab A 9.7 (SM-T555)
Samsung Galaxy NOTE II stock (GT-N7100)
LG Optimus L7 Slimbean
Цитирай
#10

Да попитам, първото зареждане на телефона как го направихте? Изтощихте го до 5% и го заредихте до 100% без да държите зарядното насила в контакта и после стандартно ползване на телефона?
Цитирай
#11

На wifi.
Вчера обаче на мобилни данни, на 3 часа бях с 20%.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#12

Ето едно не лошо постижение от днес . Всичко е включено - Wi-Fi, мобилни данни, GPS, не ги изключвам .Само блутуут е изключен - не го ползвам за нищо. За времето на ползване два пъти съм играл на War Robots, около 15 снимки, четене на книга, доста браузване, двайсетина минути клипчета, един час слушане на музика горе-долу. Всекидневното ми ползване.

   

LG G4
Nokia 7 Plus
Huawei Nova 5T
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#13

мойта батерия доста бързо пада :/ всяка двечер го зареждам и до другата вечер е под 15% ... ползвам го за около 1 час по реисовете за игри или клипчета или фейс бук, на рбота 8 часа не се ползва никак. и в свободното време да го ползвам още 1-2 часа дда ровя нещо .... не знам проблема дали  е в моята батерия и дали мога да я "замеря" дали работи нормално, но нещо не смятам че издържа много ....
Цитирай
#14

Не е каквото очаквах, но не мога да се оплача. Загрява се при зареждане обаче.

LG G5, Nokia 7 plus
Цитирай
#15

Е какво да кажа :/

   
Цитирай
#16

Ами нещо ти харчи ток . Разгледай поне надолу на твоя скрийншот консумацията по приложения .
Ето положението на моя в момента:


Прикачени файлове Миниатюри
           

LG G4
Nokia 7 Plus
Huawei Nova 5T
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#17

Като за начало - 33 приложения работят във фонов режим Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • lo6o
Цитирай
#18

(2018-10-03, 22:52:21)lo6o написа:  Е какво да кажа :/
Колега, това R до мобилните данни, какво е? И за да съм по темата, след преминаване на Андроид 9 мисля, че батерията ми държи една идея повече
[Изображение: 8f24ac71a68eaacc307888837f442099.jpg]
[Изображение: c84e2413a92e4c394641d3e9821b657c.jpg]
[Изображение: c00ad69bacf6ea600afebc5e4122bf5c.jpg]

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

(2018-10-04, 10:16:18)karas написа:  Колега, това R до мобилните данни, какво е?  

R e Роуминг :Smile ползвам 2 сим карти Норвежка и Българска. Сигурно и заради това пада бързо батерията. пуснах блокирането на приложения в фонов режим, остана само 1 приложение което да работи и ще видим как ще е с батерията за следващата седмица, а аз още нямам актуализация до по нов андроид :/
Цитирай
#20

Точно това си помислих, че е роуминг. Предполагам заради това ти пада по-бързо батерията.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#21

И какво общо може да има роуминга с по-бързото падне на батерията ? Това си е съвсем нормален разговор през местната мобилна мрежа. Да не би телефонът да се напъва да се свърже директно с оператора в България ? "R" на екрана седи , само за да напомня, че говорите в роуминг.

LG G4
Nokia 7 Plus
Huawei Nova 5T
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#22

Да се похваля и аз Smile


Прикачени файлове Миниатюри
           

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай
#23

При мен от самото начало ли се яде батерията бързо. Един ден макс. Постоянно е включен мобилния нет, на wi-fi ползвам TV Go, игри не играя само youtube, фейса и хром. То си пише се. Чудя се дали да не го дам за сервиране нещо диагностика...


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#24

Ето и от мен


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#25

Това с Пай.
Не съм правил ресет засега, защото нямам бъгове/проблеми. Подобрили са потреблението на батерия. Изкарах 5 часа и 30 мин в гледане на клипове, около 1 час и 30 мин Фейсбук, 40 мин в браузъра и други кратки задачи, които се виждат на снимките.
Общото време е 8 часа и 53 мин, спрямо това с Орео от преди няколко дни е с 1 час и 23 мин. Приложенията, които съм използвал са същите като с Орео. Няма какво да кажа друго, браво. Чакането си струва! Smile


Прикачени файлове Миниатюри
           

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)