Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Новата V9.5.10.0 (221MB)
#1

Как ви се вижда на пръв поглед?
При мен дойде току-що.
Цитирай
Аксесоари
#2

И при мен се появи и го инсталирах. Струва ми се, че РАМ паметта се увеличи с около 2 ГБ.
Цитирай
#3

Телефонът си има хардуерно заложена 2 и станаха 4?
Цитирай
#4

Винаги по пътя за работата слушам музика и от 100% падаше на 98%. Дано да е случайност, но днес с новата версия падна на 97%. Ще пробвам и в понеделник, но ако пак е 97, работата е ясна - батерията е сговнена.
Цитирай
#5

Има доста фактори, които могат да изядат въпросния 1%. Няколко пъти повече превключване от 4G към 3G и обратно и ето ти го процента. Отделно, че влияе силата на звука, яркостта - докато включваш песните, все комплексни неща.
Цитирай
#6

Аз за това казах, че се надявам да е случайност. На работа съм понеделник, вторник и сряда. Ще тествам и ще пиша как е положението.
Цитирай
#7

Абе не знам как ви е дошло 221мг ъпдейта е 1.3гб поне при мен е така.батерията е пълно дърво не са я оправили верно има малко по свободна рам
Цитирай
#8

Аз съм от 2 дена. Нямам подобрения нито минуси. Смятам че всичко е наред. Аз от тук нататък не очаквам повече от ъпдейтите, не мисля че може да се иска повече или че е възможно, особено от батерията. Най-много по интерфейса да пипат това онова...

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#9

Ще те изненада 10-та. ако дойде
Цитирай
#10

Нищо по различно от предната версия.Не намирам разлики.Така,че продължавам да твърдя,че няма смисъл да се тегли всеки следващ ъпдейт.Преди да сложа тази версия бях прескочил няколко ъпдейта.

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#11

Xiaomi публикуваха график за пускане на вер.10. За нашите модели 4х и 4А е обявен срок края на месец Юли.
Цитирай
#12

Това е за бета версията. Стабилна... Септември бих казал
Цитирай
#13

Не виждам да пише бета версия.
https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...87675.html

Май ще трябва да се отваря нова тема на MIUI 10.
Цитирай
#14

Tи намери къде да четеш Smile

официалните са тук:
http://en.miui.com/type-123-1043.html

МИУИ 10 ще е бета поне ДВА МЕСЕЦА, в момента стабилен ТЕПЪРВА излиза за MIUI 9 и то 9.5, а трябва да има и 9.6 като финал

MIUI 9 Global Stable ROM V9.5.10.0.NAMMIFD for Redmi 4X Released!
Цитирай
#15

Току-що ми излезе като Pop up прозорче, докато съм на главния екран, че има актуализация за подобрение на производителността, цъкнах ОК и ми изписа, че няма излишен кеш?!

ПС: Всъщност това за кеша, вероятно съм натиснал да го изчистя и от там идва това, но ми е чудно за тоя поп ъп. Нищо не се случи, влязох да проверя за актуализация - няма.
Цитирай
#16

Това прозорче е по-скоро някаква реклама.
Съветвам те да провериш цялостните настройки на приложението security. там има някаква опция за препоръки, която трябва да се спре.
Има я на няколко места. В cleaner-a е едното от тях
Цитирай
#17

(2018-06-30, 10:10:59)dedo1975 написа:  Аз за това казах, че се надявам да е случайност. На работа съм понеделник, вторник и сряда. Ще тествам и ще пиша как е положението.

Няма проблеми с батерията. Пак си е на 98%.
Цитирай
#18

(2018-07-05, 07:42:42)suffer написа:  Това прозорче е по-скоро някаква реклама.
Съветвам те да провериш цялостните настройки на приложението security. там има някаква опция за препоръки, която трябва да се спре.
Има я на няколко места. В cleaner-a е едното от тях

Кое по-точно е това приложение, защото не виждам Security/Сигурност?
Цитирай
#19

Oптимизация Smile
Цитирай
#20

Знам, че темата е за MIUI, но все пак да попитам. Някой срещал ли е нещо писано за Андроид 8. Нали 10-ката ще върви само с него.
Цитирай
#21

Не ,ще е 10-ка с седмица китайска работа
Цитирай
#22

Да обясня както аз го разбирам:

МИУИ 10 не е точно базиран, а вдъхновен от андроид 8 и съответно включва някои от екстрите в него, като нотификациите, например.
Връщам малко назад, когато в Маршмелоу оповестиха permissions и ги имаше под миуи може би за Киткат(лични впечатления от redmi 1s) като минимална os..
просто получавате обвивка на текущия андроид с функции от новия.
Надявам се да съм бил ясен
Цитирай
#23

Демек, китайска му работа...
Цитирай
#24

Ами всъщност на по-нисък андроид получаваш функциите на по-високия, само с ъпдейт на миуи версията, което вероятно е по-лесно за индийците и китайците от ъогрейд на андроида
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Miro2210
Цитирай
#25

здравейте :) има ли начин да си намаля рекламите на телефона по някога много дразнят нямам много приложения и се чудя от къде да ги спра
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)