Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG V40 - слухове и спецификации
#51

Ако го има и при операторите, няма да е зле.
Цитирай
Аксесоари
#52

G7 може да се каже, че го няма, поне в Асеновград го няма в нито един от трите офиса на Теленор, та не вярвам и V40 да го има.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#53

И да не е от оператор-няма никакъв проблем.
V30 например го видях в поне 5 магазина из нета с 2 години гаранция ,както и в поне още 3-4 обяви с по 2 години гаранция.
Цитирай
#54

(2018-07-29, 18:26:16)vargala81 написа:  G7 може да се каже, че го няма, поне в Асеновград го няма в нито един от трите офиса на Теленор, та не вярвам и V40 да го има.

Поне ако искаш да (пре)подпишеш и да купиш този модел няма ли да ти го докарат отнякъде? Иначе е доста тъпо: предлагат го, ама го нямат. Поне все някой оператор предлага официално G7. Но G-серията винаги е била и по-комерсиална, не знам защо така, като V е най-висока като клас.
Цитирай
#55

С LG винаги е било трудно в Асеновград още от 4XHD. Тогава подписах с Виваком защото само те го предлагаха и беше последна бройка. С G3 уж го поръчах, казаха, че след 2-3 дни ще дойде и ме излъгаха. Ядосан се обадих на 123 и след 10 мин. ми върнаха обаждане с информация в кои офиси в Пловдив го има. До сега само LG Optimus L5 е купуван от Теленор (Глобул) и G3, но от Пловдив.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#56

(2018-07-27, 19:41:40)greensmoke7777 написа:  Бяха на печалба, но явно пак са на загуба за това тримесечие, което изобщо не е фатално. Никак даже.
Колкото повече трупат загуби, толкова повече телефони бълват.
Кой от кой по-добър. През последните години два или 3 пъти бяха на печалба, не са само на загуба през цялото време!
Иначе самата компания натрупа за миналата година 15% повече печалба или 15 млрд долара. Горе-долу LG продават и по 15 млн смартфона на тримесечие.
Тия загуби на мобилното им подразделение въобще не ги гледайте!

Хич не ги мислете, LG трупат от другите си продукти исторически печалби и ще прави смартфони още поне 1000 години.
Ще измислят хубави хапчета за удължаване на живота , ще поживеем ,ще видите как 2118-та ще си пишем тука за невероятния LG V 1140 със 140 камери с резолюция 140 гигапиксела, докато конкуренцията от Samsung S 110 ще предлага едва 100 камери с едва 50 гигапиксела.
Виж, Huawei P 1120 ще е друга бира-ще предлага 200 камери с общо 1 хипергигапиксел, но пак няма да може да снима по-добре от ръчния, но вече телепатично управляващ се чрез мислите ни режим в LG V1140  Tooth Tooth

За взелите се насериозно-коментарът ми е на 95% ироничен, толкова ли човек не може да пусне по някое по-майтапчийско мнение...
Абе брат от къде си вземаш цигарите?

Иначе няма кво да добавя, колегата го е казал много ясно:
"как може след G4/V10 във всеки следващ флагман да слагат все  по-малък сензор... И сега с този бомбокС говорител се хвалят, че използвали празното пространство в телефона за да подобрят звука, вместо да бяха сложили стерео говорители и празното пространство да го ползват за по-голяма батерия"
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#57

LG безидейно затъват в последните години. Телефоните не са лоши, ама и не изпъкват с нищо, сливат се с масата. Нямат характерен дизайн, нито нещо във софтуерно отношение, да не говорим за някаква иновация. Към това може да се прибави и изключително тъпата им политика, все едно някой техен конкурент я е правил.

Жалко, много ги харесвах, вкъщи все още съм с монитор и телевизор LG, а G3 го дадох на майка ми, макар да се появи малко жълто петно.

Скоро не бих се върнал на тях, ако продължават в тоя дух.

Изпратено от моя MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#58

Откъм иновативност все още са пред другите (доколкото на този етап вече се измисля нещо: някои вървят по стъпките на Епъл - премахват и ти се води като нещо модерно) и само Oppo и Vivo са реално новатори в момента, но моделите на корейците наистина не блестят в момента на появата им, ами даже са и малко закъснели хардуерно. Откъм софтуер вече какво толкова трябва да имат - въпрос на предпочитание. Аз съм доволен от LG UI, но пък не и от политиката им "тука има, тука няма" - наистина не е правилна. Та дизайнът да им е недостатък, може би е по-добре, че се променя, но не и че започва да прилича на всички останали.
Цитирай
#59

(2018-07-30, 09:21:22)eksoldier написа:  Абе брат от къде си вземаш цигарите?

Иначе няма кво да добавя, колегата го е казал много ясно:
"как може след G4/V10 във всеки следващ флагман да слагат все  по-малък сензор... И сега с този бомбокС говорител се хвалят, че използвали празното пространство в телефона за да подобрят звука, вместо да бяха сложили стерео говорители и празното пространство да го ползват за по-голяма батерия"

Брааат, цигари не пуша, цигарите са атрибут на низшите раси, отмъщението на низшите раси, които имат за цел да унищожат избраната арийска раса!
Само пури от време на време палвам, брааат-примерно в седмицата веднъж.

Пореден много успешен и УНИКАЛЕН ход, имащ за цел да матира всички останали аматьорски марки!

LG патентова марката V90

"LG запази марката V90 в Мексико. Заявлението е било подадено в местното патентно ведомство на 13 юли и за момента не е много ясно каква е точната идея на корейците. Към момента актуалният модел е V30, а очакванията са неговият наследник да е с име V40 и едва ли LG ще скочат чак на цифрата 90. Единият вариант е компанията да има дългосрочни планове за своята V серия и отсега да запазва имената на бъдещи нейни представители. Друг вариант е да става дума за устройство, което не е смартфон. Марката е регистрирана за клас 9, който покрива още телевизори, аудиотехника, слушалки, батерии и редица други продукти."

Източник: Let's Go Digital

Смятай, браааат, LG направо убива, пръска!
Аз като говоря,че тия ще са на пазара и до LG V 10 000 ,че и след това, тука някои не вярват.
Хилядолетният райх за LG настъпва, пак ви казвам-ще измислят хапчета и за удължаване на живота (наред с прекрасните, силни хапчета за психично здраве, които редовно ползвам) и пак тука ще си пишем 2198-ма година за единствените смартфони на пазара-LG, докато всички останали няма да ги има.
Днес V90, утре V 9000, няма кой да спре корейската машина!
BOW DOWN !!!
Светът е техен!
Ей така ще целуват ръцете на LG и ще им се кланят...

Цитирай
#60


Едни и същи телефони видях от лг с различни имена за последните 2 години. Е, сложиха и възможно най грозната иновация - изрязан дисплей. Не убиват, а се самоубиват.
Цитирай
#61

Тази тема наистина ми става все по забавна. Дано представител на компанията прочете какви нереални представи и очаквания имат за тях някои от бързо изчезващата им фенска маса... Ще се радвам да представят хубав модел, който да спечели отново доверието на потребителите.Надявам се идиотската им политика при разпространението да се промени. Няма нищо лошо на пазара да има още един солиден играч. Само че лично аз се съмнявам това да се случи. Не очаквам чудеса от Lg и смятам, че V40 ще бъде пореден модел без голям успех.


Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#62

Той, че ще бъде, ще бъде, но това не значи, че ще е лош телефон. LG нямат достатъчно производствени мощности за ОЛЕД дисплеи, пък както се говори, че ще продават и на Apple, направо не ми се мисли. Нищо чудно въобще да не достигне до Европа.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#63

(2018-07-30, 17:53:04)greensmoke7777 написа:  ...LG запази марката V90 в Мексико. .... и пак тука ще си пишем 2198-ма година ...
Днес V90, утре V 9000, ...

До преди няколко години V90 беше запазено за моторола още от 2000г. (ако помня добре), когато пуснаха тяхната V серия ... Мисля патента е изтекъл, та вече може да се ползва, но въпросът е защо само в Мексико ...Мексико не е целия свят и пак недоразумения и фрагментиране на пазарите ...тука има тука няма ...V90  само ако си мексиканец...няма се учудя ако Българите си останем с V10 официално продаван в страната ... V9000 е запазено на IBM та да трябва да си почакат до 2198г. ако искат същото име ... ама то тогава ще вграждат чипове директно в главата и единствените телефони може да са техните та верно ще са единствените смартфони на пазара-LG, докато всички останали няма да ги има. Въпросът е кой ще ги ползва, като си има вграден в мозИка?
Цитирай
#64

Вчера се заиграх със слоу моушъна на моя G6, но 120фпс не са много. При V30 са 240, надявам се тук да са 480, което би било супер.
Цитирай
#65

Първи рендъри на lg V40 think са се появили.

Телефона ще е с двойна селфи камера и 3 задни. Почти със сигурност ще е със snapdragon 845

http://www.mobilebulgaria.com/news/44096...-v40-thinq

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#66

И очаквайте дефекти с дисплея,нищо ново.А трите камери са маркетингов трик.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#67

^ Кое точно е трика? И трите ще са за съвсем различни неща - Нормален, широкоъгълен и телеобектив. Не като някои, които слагат втора камера само за боке.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 3 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • divna, Dowper, eksoldier
Цитирай
#68

Широкоъгълен!Я питай някой фотограф има ли нужда от широкоъгълен!
(2018-08-25, 14:41:03)vargala81 написа:  ^ Кое точно е трика? И трите ще са за съвсем различни неща - Нормален, широкоъгълен и телеобектив. Не като някои, които слагат втора камера само за боке.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#69

Да бе, понеже нито един телефон няма дефекти в началото.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#70

Все едно гледам S8+
Цитирай
#71

(2018-08-25, 14:43:31)tiesto_pld написа:  Широкоъгълен!Я питай някой фотограф има ли нужда от широкоъгълен!
Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk


Не знаех, че фотографите снимат с телефони и в повечето случаи качват в социалните мрежи без редакция на снимките. Те нямат нужда и от втора камера само за боке ефекта, но някои китайци я слагат.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • Dowper, Marto.g
Цитирай
#72

Широкоъгълната камера е голямо предимство, веднъж като я ползваш трудно ще се разделиш с нея.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай
#73

LG V40 ще бъде с 6.3 инча POLED дисплей и размери 158,8 х 75,8 х 7,8 мм. LG V30/V35 бяха с 6.0 инча POLED
151,7 х 75,4 х 7,3 мм.  [Изображение: New-LG-V40-renders.jpg]
[Изображение: New-LG-V40-renders.jpg]
[Изображение: New-LG-V40-renders.jpg]
https://www.phonearena.com/news/LG-V40-d...st+News%29


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#74

(2018-08-25, 16:08:24)ivanov_km написа:  Все едно гледам S8+

И на мен така ми изглежда, с малко фотошоп.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#75

На IFA , след няколко дни ли ще го видим ? Дано пуснат и от Huawei Поне Lite и нормалния... Pro може и по - натам.. Big Grin

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)