Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

(2018-07-12, 11:53:03)vargala81 написа:  Ако си на теленор, звъниш на 123 и ще ти кажат къде го има.

Обадих се на 123 и ми казаха, че няма как да проверят къде го има изложен телефона. Явно си е на късмет малко и в по-големите магазини на Теленор има шанс да се види някъде. 

(2018-07-12, 12:02:40)stenlius написа:  В The Mall на Цариградско го имаше миналата седмица - доста е приятен в ръката и се усеща като по-малък телефон.

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

В The Mall в магазин на Telenor ли си ги видял телефона?

LG G7 ThinQ Black
Samsung Galaxy S7 Edge Coral, Sony™ Xperia Z3 Black D6603, LG G2 32GB WhiteGalaxy Nexus; HTC Desire HD;
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-07-12, 12:51:51)Windowmaker написа:  Обадих се на 123 и ми казаха, че няма как да проверят къде го има изложен телефона. Явно си е на късмет малко и в по-големите магазини на Теленор има шанс да се види някъде. 

Странно, преди време точно така взех LG G3. В Асеновград го поръчах, казаха ми, че ще дойде след 2-3 дни. На третия ден отидох и ми казаха, че са забравили да го поръчат. Ядосах се, звъннах на 123 и ги попитах къде го има в Пловдив. Казаха ми, че след 10 мин. ще ми се обадят, даже ме попитаха в кой квартал ми е най-удобно. След 5-10 мин. ми звъннаха и ми дадоха адресите на 2 теленор (тогава глобул) офиса в кв. Тракия. Само, че аз питах къде го има наличен, а не къде е изложен.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#28

(2018-07-12, 12:51:51)Windowmaker написа:  Обадих се на 123 и ми казаха, че няма как да проверят къде го има изложен телефона. Явно си е на късмет малко и в по-големите магазини на Теленор има шанс да се види някъде. 


В The Mall в магазин на Telenor ли си ги видял телефона?

Да, разпечатаха ми един да го видя.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#29

Знаете ли, че G6 е стартирал продажбите в Теленор на цена 889,99 лв с план Нонстоп 60,99, а G7 на цена 879,99 лв. с план Тотал 44,99. И като се има предвид, че G6 не беше с актуалния процесор за 2017 год. и в България липсваше безжично зареждане и HI-FI Quad DAC а на G7 нищо не му липсва, направо е похвално, че цената е паднала дори. Сега гледам, че цената на Nokia 8 Sirocco е по-висока дори, а е с миналогодишен чипсет.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • Dowper, fifth_root
Цитирай
#30

(2018-07-15, 06:14:48)vargala81 написа:  Знаете ли, че G6 е стартирал продажбите в Теленор на цена 889,99 лв с план Нонстоп 60,99, а G7 на цена 879,99 лв. с план Тотал 44,99. И като се има предвид, че G6 не беше с актуалния процесор за 2017 год. и в България липсваше безжично зареждане и HI-FI Quad DAC а на G7 нищо не му липсва, направо е похвално, че цената е паднала дори. Сега гледам, че цената на Nokia 8 Sirocco е по-висока дори, а е с миналогодишен чипсет.

Nokia 8 Sirocco ми се види, че малко се изхвърля. Нокиа бързо си повярваха май, че са тези, които бяха преди.

Интерсно е дали операторите ни разбраха, че потребителите се усетихме, че последните две-три години топ моделите взеха да стават все по-скъпи до момент, в който прекрачиха всякаква оправдана граница. За тази цена, G7 и с този абонаментен план е приемливо вече, оосбено ако искаш да инвестираш в телефон, който ще ти е верен поне две години.
Цитирай
#31

Камерата за съжаление на този етап си е зле, направо не мога да повярвам, че има такива резултати:

https://cloud.mail.ru/public/EEdT/8XGhktdpg

Явно не са направили фърмуера още или някъде някой е объркал много нещата със софтуер/оптика/сензор.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#32

Приличат на пипани тези снимки. Скоро ще разберем как е моделът, то да се изложи един производител е доказано възможно и то по най-добър начин.
Цитирай
#33

Не са, софта ги маже така а и руснака снима най-често в широкоекранен формат, ма то е просто кроп. Ето и още, софта е куц и рисува:

https://3dnews.ru/assets/external/illust...rmal_1.jpg
https://3dnews.ru/assets/external/illust...wide_1.jpg
https://3dnews.ru/assets/external/illust...rmal_2.jpg
https://3dnews.ru/assets/external/illust...wide_2.jpg

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#34

Тия са по-добре, ама ако не зуумнеш. Предните и без зуум са малко прекалени. Ами жалко ако така са се изложили, а се очакваше този модел да е доста сериозно изпълнение. Явно само V30 и да видим V35, който е подобреният G7 как е. Но все ми се струва, че този някак нарочно е осакатил така качеството, защото е прекалено несериозно - снимките са като на телефон отпреди четири години поне.

От друга страна, гледал съм ревюта със страхотни снимки, където се справя по-добре и от прехваления Пиксел 2 (https://www.youtube.com/watch?v=ko3PcncXyOA). Както винаги - явно само времето и потребителите ще покажат и пак: някои телефони кривят цветовете, което се харесва повече и хората забравят, че може би е по-важно сниманото да е по-близо до реалното.
Цитирай
#35


S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#36

Хм, малко приказва вповече този тип, не е като за първи път, но ако приемем, че няма грам пипане и youtube е посмачкал еднакво качеството, то G6 не отстъпва много на G7 до степен, че е срамота какво предлага по-новия модел, без да е лош, особено откъм снимане на тъмно и предна камера.
Цитирай
#37



Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#38

Абе то и G6 уж снимаше лошо, пък аз съм много доволен от камерата.
Цитирай
#39

(2018-07-22, 15:15:54)Dowper написа:  Абе то и G6 уж снимаше лошо, пък аз съм много доволен от камерата.

Аз също. Малко е по-непостоянна спрямо предшествениците си в отношение, че може малко шум да изкара.
Цитирай
#40

http://www.telenor.bg/bg/news/%D1%82%D0%...018-%D0%B3

Не можах да намеря в  настойките на телефона да има нещо за VoLTE. Дали се включва автоматично при наличите на такава мрежа? В hidden menu-то на телефона успех да намеря това като опции, но не се включват:

[Изображение: Screenshot_2018_07_26_15_00_30.png]

LG G7 ThinQ Black
Samsung Galaxy S7 Edge Coral, Sony™ Xperia Z3 Black D6603, LG G2 32GB WhiteGalaxy Nexus; HTC Desire HD;
Цитирай
#41

Имам телефона от 4 дни. Поръчах го от ebay за £540 преди 2 седмици (сега вече £518 от същият търговец), защото тук не намерих версията с 6GB. Точният модел на телефона е G710EAW.

Идвайки от G2, с който карах близо 5 години, защото ми вършеше работа до сега, G7-цата ми се вижда просто супер. За сега, няма от какво да се оплача. Притесняваше ме преди да го взема, че повечето ревюта говореха за батерията колко била слаба. Реално, с моята употреба, G7 ми кара колкото G2, когато беше нов, което за мен ОК.

В други ревюта мрънкат, как не му бил толкова хубав дисплея. Само ще кажа, че за LCD дисплей е направо бомба.

Звука е супер, от колонката, от 3.5 изход за слушалки, от Bluetooth-a. На слушалки, ти доставя направо удоволствие да слушаш музика, пък била и тя с качество на streaming service.

Все още не съм тествал подробно камерата, но широкоъгълната камера кефи.

Всъщност единственото, което отсъства за момента е невъзможността за отключване на boot loader-a за конкретният модел, но сигурно и това ще стане в последствие.

Мога да кажа само едно, страхотен телефон, достоен заместник на верният ми G2.
[-] 5 потребители изказват благодарност на bobi1024 за това мнение:
  • Dowper, ganchev, mrjackal, vargala81, zdravko959
Цитирай
#42

Рано или късно LG ще предоставят възможност за отключване.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • bobi1024
Цитирай
#43

Много красив телефон, искам да си взема такъв. Постоянно чета ревюта, статии, мнения за него. Само че и на мен ми се иска да имам 6GB версия, все пак, за какво се дават една чанта пари. След G4 се бях отказал вече от LG, с всичките проблематични bootloop-ове, както и при Nexus 5X, както и това че изостанаха малко с G6 откъм чипсет, но тук при G7 смятам, че ще е перфектно балансиран и всичко ще е топ ноч както се казва. В канала на Jerry-то ми направи силно впечатление bend теста, ако разбира се не преиграва, но мисля че е достоверно, не се огъна хич това G7, което на мен лично ми говори за солидна, качествена сглобка. Доста от другите конкуренти в класа се огъват много, някои от тях даже направо се чупят. Поствайте кой от къде го е купил и на каква цена.
Цитирай
#44

Е купи си го като колегата от ибей, G7+ е модела. Шипват от Ирландия, иначе идват от Сингапур.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#45

Притеснява ме гаранцията, а и цената все още ми е непосилна, по-скоро с вариант на изплащане от БГ.
Цитирай
#46

@donscot Сглобката наистина е солидна, мога да потвърдя. Иначе, както каза и колегата @stenlius от ebay.co.uk съм го взел. Ето и конкретният линк:

https://www.ebay.co.uk/itm/LG-G7-ThinQ-G...3179566957

 Естествено от там, гаранция Франция, но при положение, че не намирам online 6GB версия в момента някой да я продава в БГ, като единствените които за кратко я имаха, бяха ситител и струваше 1600 лв., а пък от ebay 1200 лв., не виждам друг вариант.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobi1024 за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#47

Не е проблем да споделиш линка към Ebay. Все пак е полезна информация за хората, които искат да се сдобият с телефона.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#48

Гледам пейпал някакъв лизинг предлагат, така че колегата може да пробва.
Цитирай
#49

(2018-07-31, 21:49:14)bobi1024 написа:  @donscot Сглобката наистина е солидна, мога да потвърдя. Иначе, както каза и колегата @stenlius от ebay.co.uk съм го взел. Ето и конкретният линк:

https://www.ebay.co.uk/itm/LG-G7-ThinQ-G...3179566957

 Естествено от там, гаранция Франция, но при положение, че не намирам online 6GB версия в момента някой да я продава в БГ, като единствените които за кратко я имаха, бяха ситител и струваше 1600 лв., а пък от ebay 1200 лв., не виждам друг вариант.

Специално този продавач си дава гаранция 1 година, обслужва се в Манчестър. При проблем му се изпраща телефона, това е единствената особеност - плащате си за транспорта до там.

(2018-08-01, 11:21:56)Dowper написа:  Гледам пейпал някакъв лизинг предлагат, така че колегата може да пробва.

Е какъв е проблемът да се плати с кредитна карта през Paypal - изплащане който както може после.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • donscot
Цитирай
#50

Е не съм гадател и не знам човека има ли кредитна карта, щом търси на лизинг явно така иска.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)