Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Аз от тези пичове си поръчах Г6. Тел. Идва за няколко дни с ДХЛ. Имах 1г. Гаранция която изтече и за радост не ми се е налагало да ползвам. Мога да кажа че са точни. Май Китайци стояр зад този магазин в Ирландия

Samsung S23+
Цитирай
Аксесоари
#52

Е и моят G6 беше от там, имат 2 акаунта. От Сингапур са, влизат в Ирландия с врътки с ДДС вероятно и шипват в EU. Бях си го заплюл този G7+ там, седи ми в наблюдавани откакто излезе и беше 570 GBP, но не ми харесаха видяните резултати от камерата и батерията и се метнах в друг лагер. Четейки тук се радвам, че реалните резултати с батерията са по-добри.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • donscot
Цитирай
#53

1100лв в емаг на промоция, мисля че е добра цена за флагман последно поколение.
Цитирай
#54

LG G7 пристига в още 2 варианта.Моделът LG G7 One пристига с Android One и чипсет SD835,докато LG G7 Fit пристига със чипсет SD821 и не е включен в Android One,което ще доведе до по-бавно обновяване до Android 9 Pie.Изглежда и двата телефона са лишени от втора широкоъгълна камера.
https://www.gsmarena.com/lg_g7_one_lg_g7...-32965.php

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesoisthebest за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#55

Струвами се, че G7 One е с 2 камери отзад?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#56

Това е снимката от GSMarena,като споменават в статията само по една камера.Това под камерата ми прилича на лазерен фокус.


Прикачени файлове
.jpg gsmarena_003.jpg Размер: 45.09 KB  Сваляния: 59

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesoisthebest за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#57

Да, точно си е лазерен фокус + датчик за цветовете. На авточатична яркост бях и не съм го видял.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#58

Някой с G7 за споделяне на снимки?Тоя апарат се оказа по-малко популярен дори от G6.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#59

(2018-08-30, 09:46:55)vesoisthebest написа:  Някой с G7 за споделяне на снимки?Тоя апарат се оказа по-малко популярен дори от G6.

Как ще е популярен като само един от операторите го предлага, все пак 80% от хората си купуват телефоните само от там. И тази батерия в сравнение с huawei p20(който е по-евтин и по-рекламиран)... 
LG са тръгнали по пътя на Sony и това е.
Цитирай
#60

Мда, ще се окаже в категорията "good phone, bad deal"
Цитирай
#61

(2018-08-31, 03:06:10)mrjackal написа:  Как ще е популярен като само един от операторите го предлага...

Предлага на хартия. В каталога им го има, но като ида и в трите офиса в Асеновград - няма го, само с поръчка.
Е да, ама как да го поръчам като не съм го видял на живо...
Племенника си го поръча миналия вторник - сряда и му казали, че в понеделник ще получи отговор дали го има.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#62

Бих казал, че телефона е супер. От няколко дена съм с него и просто няма абсолютно никакъв минуси. Притежавам 4GB версия. Няма никакво забавяне и всичко се отваря мигновено. И които си мисли, че батерията не държи изобщо не е вярно това. Вижте снимката за доказателство. Имам 2ч на 4G, другото е на Wi-Fi с всичко пуснато. И не ми казвайте, че не съм го ползвал или че имам Нокия с Фенерче. [Изображение: dd3dec97dd232577d2f96353f91c23e2.jpg]

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 3 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • bobi1024, mrjackal, vargala81
Цитирай
#63
Big Grin 

Колеги да попитам,предстои ми покупка на LG G7 ThinQ към него съм се насочил,в момента съм си още със lg g2 но е време да го сменя,работи си телефончето ама ми омръзна,та дайте някакво мнение заслужава ли си скока... Big Grin

LG G7 ThinQ Cludy[b]CloudyG2 3.2G2 3.2[/b]
Цитирай
#64

Заслужава си според мен, особено като идваш от Г2. Нямам абсолютно никакви проблеми с телефона след вече около месец ползване. Взимай смело и съм сигурен, че няма да съжеляваш.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#65

(2018-10-11, 19:29:38)teriminator3 написа:  Колеги да попитам,предстои ми покупка на LG G7 ThinQ към него съм се насочил,в момента съм си още със lg g2 но е време да го сменя,работи си телефончето ама ми омръзна,та дайте някакво мнение заслужава ли си скока... Big Grin

Ами заслужава си. G2 просто му мина времето, въпреки че все още го ползвам.

Sent from my LM-G710
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#66

(2018-10-11, 19:29:38)teriminator3 написа:  Колеги да попитам,предстои ми покупка на LG G7 ThinQ към него съм се насочил,в момента съм си още със lg g2 но е време да го сменя,работи си телефончето ама ми омръзна,та дайте някакво мнение заслужава ли си скока... Big Grin

От човек който идва от 5 години ползване на G2 на G7, повярвай ми, заслужава си.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobi1024 за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#67

От скоро трябва да е, G7 се предлага и от Технополис на цена 1149 лв. https://www.technopolis.bg/bg/Mobile-pho...Q/p/570802

В Теленор с най-евтиния план - 14.99 на месец цената е 1090 лв.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#68

Много са тези пари но ако сравняваме със самсунг S9 и P20 Pro направо си е евтин Big Grin

Sent from my LM-G710
Цитирай
#69

Ами преди 2 год. купих Мейт 9 от технополис за 1349 лв. 4-5 месеца след старта. Преди 3 год. пак 4-5 месеца след старта купих V10 за 1199 лв. 2016 г. по това време G5 е струвал 1139 лв. а през ноември е намален на 1099 лв. За след това няма информация за LG в технополис, май от тогава изчезнаха телефоните на LG от каталога им. G6 в теленор по това време м.г. е струвал 1130 лв. с план от 14.99, G7 със същия план в момента е 1090 лв. Тъй, че цените на LG падат за разлика от цените на други, което за нас е много добре.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • Dowper, ganchev
Цитирай
#70

LG нещо ретейлърите спряха да ги продават, не знам какво се получава. Сигурно търсят по-голяма печалба от "китайците". В Пловдив има един магазин Вега 2002, аз оттам съм си купувал всички телефони, преди предлагаха LG, но днес вече нямат никакви техни модели.
Цитирай
#71

В Емаг (не от партньор) ми се вижда най-оферта за LG-та досега, моят оттам го взех.
Цитирай
#72

Аз го взех за 900 лева от онлайн магазин. В емаг цената му беше 1000 на промоция.

Sent from my LG-D802
Цитирай
#73

Аз гледам и фактора евентуално гаранционно обслужване, което при тези сайтове с ниските цени ми е много съмнително, иначе да по-евтини са.
Цитирай
#74

Точно от емаг не знам какво очакваш. На нивото на някои от тези магазинчета са.

Sent from my LG-D802
Цитирай
#75

Каквото съм върнал за гаранция са ми върнали парите, проблеми не съм имал. Но вече се отклоняваме от темата, всеки сам избира откъде да пазарува в крайна сметка.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)