Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Приложение за Времето
#1

Здравейте, не мога да намеря приложение за Времето, което да ми показва градусите в лентата най-горе, както това се получава на другите ми телефони. Или нищо не показва, или ми показав иконата на приложението.
Също така искам да се показва и на заключен екран.

Моля за съвети и идеи. Благодаря!

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
Аксесоари
#2

Weather m8 - прилича много на стоковото, но с повече настройки
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • hapi6
Цитирай
#3

(2018-07-03, 19:42:35)suffer написа:  Weather m8 - прилича много на стоковото, но с повече настройки

Сложих го, след като прочетох тази тема, но няма никакъв ефект. Нито горе, нито на заключен екран. Гледах и видеото, давах всякакви разрешения, резултат никакъв.

Редактирано на другия ден: По неизвестни причини, нещата се оправиха, т.е. температурата започна да се показва горе в статус бара. Благодаря.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#4

И аз го сложих . Верно прилича много на стоковото да не кажа , че е направо същото , но пък е много по подробно и определено има повече настройки .
Единсвеното което мен лично ме дразни е това че излиза лента в падащато меню , която аз лично не намерих как да махна . Махна ли лентата маха се и цифричката с градусите в статус бара иначе е добро.

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#5

И мен така ме дразнеше, но му намерих добрата страна - като чукна на съобщението в лентата, отваря цялото приложение и чета всички подробности. Иначе трябва да изведа иконата на приложението на някой от екраните, да ходя да я търси, чукам и т.н.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#6

A няма ли опция в самите нотификации за приложението - при задържане в статусбара, да се даде като uninportant и да се свие до тази "папка" неговата видимост при сваляне на статусбар-а
Цитирай
#7

Виж Palmary Weather, ползвам само него от зората на смартфоните.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#8

(2018-07-05, 08:24:24)suffer написа:  A няма ли опция в самите нотификации за приложението - при задържане в статусбара, да се даде като uninportant и да се свие до тази "папка" неговата видимост при сваляне на статусбар-а

Няма. Пита само дали искаш да е на първо място в списъка или не, но не е да го няма това известие.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#9

при мен има да се маркира като uninmportant и остава в нещо като папка, която е много по-тясна от цялото известие.
както и да е.
Дано да намерите разумно решение.
Последно си спомням beautiful widgets и fancy widgets за по-стари андроиди
Цитирай
#10

(2018-07-05, 08:24:26)nehranimaiko написа:  Виж Palmary Weather, ползвам само него от зората на смартфоните.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

Коя версия ползваш, защото това приложение така и не го "кракнаха" качествено.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)