Анкета: Купувате ли мобилни приложения ? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Често
8.11%
15
8.11%
Рядко
17.30%
32
17.30%
Когато си заслужава
55.14%
102
55.14%
Защо да купувам като мога да прецакам системата
19.46%
36
19.46%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Купувате ли мобилни приложения ?
#51

Ако за теб няма, това не значи, че и за другите е така! Всеки си има някаква необходимост. М/у другото, ако не се лъжа и програмите за настолен и лаптоп също се наричат приложения. Значи ли, че кракваш всичко което можеш на устройствата с Уиндоус?

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай
Аксесоари
#52

Естествено,че не ангажирам никой с моето мнение.За това съм споменал "за мен".Не виждам смисъл да плащам за неща,които не ползвам.А и както по-нагоре споменаха,неща,които им спират поддръжката.А относно лаптопа или настолния компютър,ако нещо е супер важно се купува.Но тук говорим за андроид приложения.И ако си от хората,които ползват телефона като гейм конзола,да,тогава трябва да купуваш.

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#53

Купил съм си само "Find My Car" и "Da Player".

Samsung Galaxy S9+ ;  Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
 







Цитирай
#54

(2018-10-03, 07:58:56)eksoldier написа:  Аз за последните 5 години нямам нито един проблем с плащанията! Програми които съм купувал и не са ми харесвали след плащането Гугъл ми възстановява парите без грижи.
Отделно от години плащам всичко през мобилния си телефон.  Всъщност има много по-голям шанс да ти гепят парите от банкомат от колкото някой да ти източи по интернет сметките. Последното важи за наистина неграмотни хора с пароли от сорта pass1234 и т. н.

Не е баш така, много зависи къде плащаш тая карта в интернет, знаеш ли по колко карти се блокират месечно от банките в България.. много са, не случайно има и виртуални карти и тн. Smile

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#55

Със сигурност са по малко от регистрираните телефонни измамници.
Цитирай
#56

Имам 3-4 платени приложения и то закупени много отдавна.

 
Цитирай
#57

Нямам нито едно платено, защото не съм имал нужда... Но принципно - бих си закупил.

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#58

Не купувам, но не заради парите. Трудно се намират читави приложения, на които да се разчита дългосрочно, много често с един ъпдейт заличават градена с години популярност. Ще купя нещо, ще го развалят (имам чувството, че нарочно го правят понякога) и ще трябва пак да губя време с часове, за да намеря ново подходящо; ще платя и него, ще го развалят при следващия ъпдейт и така ... до края на света.

Пресен пример от тия дни - предпочитаното от мен приложение за футболни резултати, което ползвам от години (безплатно, но с "приемливи" реклами) след последния ъпдейт ми поиска лични данни и не ме пуска по-нататък без тях. Защо са им? Делнах го на мига и си намерих друго, което се оказа още по-добро и (засега) никой нищо не ми иска.

Моите разбирания са, че масовия случай ако нещо може да се свърши през браузър, защо да инсталирам излишна програма (платена или безплатна, все тая), която не знам какво прави във фонов режим. Ползвам банковите, защото са ми много удобни. Навигации - гугълската (с офлайн карти на таблет) и Here, макар че последната доста я развалиха напоследък. Музика/клипове не слушам/гледам, щото съм цял ден и вечер на лаптоп, та ми е още по-лесно.

Всеки с разбиранията си, няма лошо - един приятел пък "колекционира" приложения, последната ми информация е за 114, но се съмнявам да ползва и 4 от тях, ама се кефи да превърта екрана...
Цитирай
#59

Нищо развалено нямам до сега.
Цитирай
#60

Не купувам и не мисля да го правя. Всички платени не са по-функционални от безплатните само в повечето случаи безплатните показват реклами който чрез руут лесно се скриват.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#61

Имам абонамент към Youtube premium, ако това се счита, за мен си заслужава цената е по-малко от кутия цигари на месец, а си слушам музика на воля без реклами и пречки.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#62

Интересно как хора, дето казват че не купуват, обясняват как щяла да се обезмисли покупката, шото бла бла. Е как, бе колеги, оценявате нещо, дето го нямате, или поне го нямате пълноценно?!
То гроздето кисело май май

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#63

Не само, че купувам, ами имам цели абонаменти на услуги, няма такова удоволствие нещата просто да вървят.
Иначе за приложение, каквото ми трябва купувам, особено, ако е нещо което ще ми свърши работа, а не просто игра.
На таблета имам и абонамент за приложение на децата не му помня името, май беше 80лв за 3 месеца, децата играят и се учат.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#64

Имам немско-български речник на телефона, който ми е необходим. Безплатните не са лоши, но този обхваща повече думи, а и не ми се мъкнат двете тухли ха Gaberoff.
Цитирай
#65

Последното закупено от мен приложение е Tapatalk. Просто се наложи - заради рекламите.

 
Цитирай
#66

Всички приложения, които не са безплатни съм ги купил. Единствено изпиратствах Дизър за музика, но не съм го ползвал нито веднъж реално. Карам с ютуб НюПайп.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)