Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi band 3 - настройка за скриване на нотификацията
#1

Здравейте, от заглавието може да не става ясно, затова ще обясня тук:

Това е нещо като петиция, за пускане на допълнителна настройка в менюто на ми фит, независимо дали в Поверителност или в самите Настройки.

Тази опция би позволила да скриете текста на съобщението и да получите известие само с иконата на съответното приложение и изпращача, ако има такъв, в зависимост дали получавате нотификация от някой чат, И-мейл или друго приложение, от което излиза информация на гривната.
Обособена е тема в официалния MIUI форум с анкета към нея.

Моля ви само да ударите едно рамо в анкетата. С нищо не се ангажираме. В най-лошия случай няма да имаме такава функционалност, но е добре да можем да контролираме кой и кога да вижда нашите известия

http://en.miui.com/thread-3094754-1-1.html - това е линкът към темата. Благодаря предварително на отзовалите се.


Иначе можем да си обсъждаме и тук по темата и да предложим и други функционалности. Все пак все някога ще има и банд 4 Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • dp4u4umi6ev, texasvalden
Цитирай
Аксесоари
#2

Гласувах и добавих коментар в подкрепа на предложението  Tummenupp


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#3

Само да отбележа, че има 3-ти програми които имат много голяма функционалност в това отношение - настройки на показване съобщенията на гривната. Кое как да се показва, как да вибрира и т.н. Аз съм деактивирал нотификациите в ми-фит и съм си настроил нотификациите с Tools & Mi Band.

Наскоро видях, че има и нов тул за тая цел - Mi Bandage, но нямам наблюдения върху него.
[-] 1 потребител изказва благодарност на jivkojj за това мнение:
  • texasvalden
Цитирай
#4

Аз пробвах всички платени, до 2 часа след закупуването може да поискаш refund и най-много ми допадна mi bandage, но това си е строго индивидуално.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)