Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

redmi 4x 3/32. Приложенията сами се затварят
#1

Здравейте.Проблема е че както съм влязъл в някое приложение,като игра,olx,интернет радио... и изведнъж то само се затваря и отива на начален екран или ме връща в началото на приложението. Не го прави постоянно,но се случва понякога. Връщах заводски настройки,но проблема остана. Някакви идеи от какво може да е.
Цитирай
Аксесоари
#2

Нещо като самонатискане на home или back ми изглежда.
За проследяване може би трябва да се пусне някоя настройка от developer Options. Само че не виждам нещо, което да показва кой бутон е натиснат, а само къде по дисплея е натиснато...

Тествай бутоните в *#*#6484#*#* като за начало
Цитирай
#3

Ако е самонатискане, пробвай да пуснеш точката която показва визуално къде натискаш по екрана, глупаво но все пак ще е някаква проба.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#4

Точно тя няма да му покаже, ако бутоните си правят каквото си искат, защото са хардуерни
Цитирай
#5

Не е самонатискане,защото когато съм пуснал радиото да си свири на заден фон и съм влязал в играта например,ме изхвърля от играта и радиото също спира да свири
Мислех си да не би да не му стига рамта,но все пак е 3GB и ми показва,винаги че имам 1.5-1.8GB свободна
Цитирай
#6

да не си направил да чисти кеша на всеки десет минути?
Цитирай
#7

Това от къде се настройва.А и някой път съм се ровил по повече от половин час в някое приложение,без да ми го затваря.

Дали ако отключа телефона и му сложа андроид 8.1 ще се оправят нещата или едва ли.Наскоро имаше актуализация на системата и се надявах да се оправи,но уви.
Цитирай
#8

oт настройки на батерията
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • forka22
Цитирай
#9

Настроено е да не чисти кеша

Някакви други идеи?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)