Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

http://nixanbal.com/xiaomi-mi-mix-3-shte...akvi-ramki
Камерата ще излиза отгоре, като модела на Vivo. :Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#2

добрата новина е че можеш изобщо да не я вадиш и телефонът ще е красив
Лошата новина е, че вместо да измислят нещо уникално тръгнаха да правят конкурент на Виво-то.
То не че има много избор при целоекранния дисплей, ама ЗТЕ с втория дисплей са по-добра алтернатива.
Ползваш задната камера за селфи и имаш дисплей колкото да видиш какво снимаш, а вероятно и малко повече Smile

Чакаме да видим, но не съм доволен
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • velqn
Цитирай
#3

Дано да е такъв, чакам телефон само екран от 10 годиниSmile
Цитирай
#4

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_3...-32562.php
Евентуална премиера 15.09. Следя този телефон с голямо внимание....
Цитирай
#5

Надявах се MI8 да е такъв, но тоя notch ме отказва тотално.. Вивото и Оппото са заверски скъпи и не сa ориентирани към западния пазар... та надеждата ми е в Xiaomi да пуснат нещо добро на прилична цена... Дано чакането да си заслужава...
[Изображение: gsmarena_001.jpg]
Ако и другата половина изглежда така определено ще е един от най-красивите телефони на пазара...
Цитирай
#6

Като се сетя Ми Микс 2С каква му е все още цената, не очаквай никак пеилична цена. В момента твлвфон с по-голямо валю от Ми8 няма, няма и да има скоро. Според мен нормалната цена на Ми Микс 3 няма да е под 900-950лв

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#7

Нека. Важното е да е със свестен дизайн и да е ъпгрейд спрямо предишния, защото ако е снапдрагон 845 ще е малко странно
Цитирай
#8

Най-вероятно ще е Снап 845. Няма кой друг да е, Снап 855 ще е  готов края на годината.

Напълно съм съгласен, че най-добрата сделка си остава MI 8. Mi MIx 2s например и в момента си остава по-скъп, което въобще ме отказва от идеята да го купя. Същевременно цената на MI 8 ще продължи да пълзи бавно надолу и към ноември месец очаквам да е зверски изгодна   Smile


Цитирай
#9

Е тя и в момента е зверски изгодна. Черен 6/128 за 433.99$ повече от страхотна цена.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#10

Реално до септември няма какво повече да предложат в технологично отношение спрямо NEX и FIND X дори мисля някъде бяха изтекли параметрите... Но точно за тва се надявам на по-прилична цена и още по-добър дизайн... ако е под 1000 определено ще си заслужава... Ако дотогава Mi8 не падне до към 300€ де щото за тея пари определено бих го прежалил тоя notch..

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Вероятно така ще изглежда новият MI Mix 3 след като Донован Сънг днес пусна това тиизърче:
Идеята за слайд ми звучки ОК но поне от картинката изглежда, че говорителя е вграден в слайд частта което явно ще значи slide up to hang up което ще е адски тъпо...


[Изображение: xiaomi-mi-mix-3-teaser.jpg]

https://www.xda-developers.com/xiaomi-mi...up-camera/
[-] 1 потребител изказва благодарност на Stormrage за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#12

https://www.youtube.com/watch?v=n7qlLOyXAoQ
Носи се слух, че и това ще е първият 5G Ready телефон
[-] 1 потребител изказва благодарност на Stormrage за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#13

Нова предполагаема дата 15 октомври... https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_3...-33572.php

И всичко изглежда че предният говорител ще е в slide механизма което продължава да ми изглежда доста неудобно...
[Изображение: Xiaomi-Slider-Phone-patent.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на Stormrage за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#14

Вече официално датата на представяне е 25.10.18[Изображение: 03852cda90608f55b1ece7d58593d771.jpg][Изображение: 826b1d8ac478db0a2f275aada7558170.jpg]

Sent from my Kenzo using Tapatalk
Цитирай
#15

Това е дата на пускане в продажба, представянето най-вериятно ще е предния ден.
Цитирай
#16

Точно на 25 ще го покажат, а пускането в продажба обикновено е по-късно
Цитирай
#17

Е на картинките пише "products launch", което означава, че стартират с продажбите, а не представяне. Ако беше представяне трябваше да пише announced или arrived.
Може да съчетаят в един ден представянето и пускането в продажба, но така рискуват някой от магазините да пусне снимки и видео преди представянето.
Цитирай
#18

Announced e предтавенИ
Announce e представянЕ
LaunchED би означавало, че вече са пуснати ако датата беше в миналото.
Products launch e Представяне(стартиране, пускане) на продукти

Постер с бъдеща дата и незнаен продукт(като характеристики и като брой устройства, които ще се представят) означава само, че ще бъде показан на съответната дата.

Нека не интерпретираме повече. Постерът е с достатъчно ясно послание. Ако не са го написали по нечии стандарти или критерии.. Китайци са. Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Stormrage
Цитирай
#19

Някой чел ли е някъде дали телефона ще бъде с amoled или ips екран?

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#20

(2018-10-17, 08:56:58)Friz написа:  Някой чел ли е някъде дали телефона ще бъде с amoled или ips екран?
Тези, които четат тази информация ще я споделят на 25 - ти. Всичко останало е гадаене и спекулации

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай
#21

10GB RAM е добре Smile

(ако е верен тийзъра)


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Friz
Цитирай
#22

Верен е + 5G поддръжка. Smile


   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#23

Да 5G също е 100% потвърдено, точно тук е и най-интересното защото SD850 ще е процесора който ще поддържа 5G. Говори се и , че куалкомци ще се опитат да го пуснат декември тази година за да отговорят подобаващо на 7nm-вите A12 и Kirin 980... та лично аз тая надежда именно Mix3 да е първият телефон с този чипсет макар да е доста малко вероятно...
Скъпата версия съм почти сигурен, че ще е с AMOLED и не виждам вариант в който high end флагманите да се връщат към IPS
Цитирай
#24

То 20 е още по-добре, ама за какво ти е? Smile

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#25

(2018-10-17, 15:35:15)bullyboy написа:  То 20 е още по-добре, ама за какво ти е? Smile

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Да оправдае цената, как за какво... Big Grin

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)