Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Това с 5g ще се окаже някоя версия която ще пуснат за нова година сигурно,иначе и на мен ми се иска да видим Mi с най новия проц.
Цитирай
Аксесоари
#27

първи официален тийзър:

Цитирай
#28

Дано има и пръстов отпечатък, че тоя слайдър не го виждам след 1 година.

        [Изображение: androidbg.png]             
[-] 1 потребител изказва благодарност на Friz за това мнение:
  • Slavchev
Цитирай
#29

говори се, че ще е в екрана отпечатъка.
Също, че ще има двойна 24МР камера:


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Friz
Цитирай
#30

Xiaomi MI MIX 3 ще може да записва 960 fps slow motion видео:



Цитирай
#31

Още малко надежди за: SD855 след този лийк
[Изображение: Xiaomi-Mi-MIX-3-leaked-key-specs.jpg]

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_3...-33850.php

25.10     9:00 българско време Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на Stormrage за това мнение:
  • suffer, Victormihov
Цитирай
#32

Ще ударят яко конкуренцията с този телефон.
Все още нямат нито един телефон който е водоустойчив и според мен това малко дразни.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#33

И познайте кога ще може да се поръча на българска земя Smile Чак 2 месеца след излизането

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#34

Миналогодишните бяха много бързо пуснати.
Mi note 3 беше при мен на 9ти ноември
Цитирай
#35

(2018-10-23, 15:55:05)Stormrage написа:  25.10     9:00 българско време Smile

Мислех да гледам на живо премиерата, но ако наистина е толкова рано.  Нечовешко е... Crazy


Цитирай
#36

(2018-10-23, 15:55:05)Stormrage написа:  Още малко надежди за: SD855 след този лийк

Сега остава някой да преведе какво пише пред 855  Tongue

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#37

Веднага Smile

http://fonow.com/view/214520.html


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#38

Може би ще е процесор само за тоя телефон направен със помоща на Xiaomi за направянето. Както знаете Xiaomi имат техен процесор също.

Може и да е моднст 845 както Asus направиха

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#39

Второто е по-вероятно според мен, а версията с 855 си мисля, че ще е за началото на следващата година.

[Изображение: gsmarena_002.jpg]

Ето и първата реклама:

Цитирай
#40

Представянето започва днес в 9.00 сутринта българско време. Ето стрийм, където може да гледате на живо :



Цитирай
#41

https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-mix-3-camera-review/
3300 Юана за 6GB 128GB
Цитирай
#42

Не мисля, че в този телефон акцента е камерата. По-скоро безрамковия дизайн и перформънса. Слайдъра е механичен, до колкото прочетох, което според мен намалява риска от повреди и си има сензор за отпечатъци на гърба. Т.е. не е нужно да слайдваш за да го отключиш, защото някои хора от това се притесняваха... И 465 долара за 6/128 си е супер цена.

Едит. Сензорът на основната камера е IMX 576.. Грешка, 363 е...

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
Цитирай
#43

За под 500USD бива... Дори обмислям дали да не го взема..
Цитирай
#44

Телефона е трепач на тази цена..дали и кога ще дойде в Европа?Мисълта ми е,да се продава официално?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#45

Апарата си е много добре. Само да беше с 1 инч по-малък, веднага грабвах един.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#46

(2018-10-25, 09:47:23)airbus написа:  Ха-ха, егати смешната презентация, базирана на ДКСО - платена рейнтингова агенция!
Това е повече Mi 8 +. Същата камера боза IMX 363, с лоукостерска предна. Поне са оправили калпавата нощна обработката от Mi8.
Общо взето претоплена манджа от 2016-17г. Dance  
Новост - 10W безжичка за 500$

Момче, е**ти и хейтъра си, честно.... Няма ли да си намериш някаква друга занимавка?
[-] 1 потребител изказва благодарност на tzvetann за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#47

Отличен  е телефонът за цената си, обаче по-скоро ще изчакам да падне цената на Микс2с (след пускането в продажба на Микс 3 ) и ще си го купя него. Наистина не виждам много предимства на новия Микс в сравнение с Микс2с. А очаквам разликата м/у двата да стане повече от 100 долара.
Цитирай
#48

Много добре като цяло. Новия модел моментално оглави класацията на GSM Arena за дневни импресии, показвайки големия интерес на потребителите. Не мога да не отбележа и  чудесното безжично зарядно с 10 W мощност, както и предпазния калъф, включени безплатно в комплекта. За сравнение при Мате 20 про, който струва доста повече, Huawei не пожелаха дори и един предпазен калъф да сложат...

IPS екрана е заменен с AMOLED, въведен е специален нощен режим за снимките, сензорите на камерите са Sony. Ревюто на DXO Mark е отлично- https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-mix-3-camera-review/

Не ни остава нищо друго, освен да започнем да следим цените на телефона Smile


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#49

Това е флагмана и е нормално да му обърнат повече внимание. Почти всичко което трябва е пипнато и само скенера в екрана май липсва. Може би са го оставили за 3s..

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#50

Аре някой вече да го банне този еърбъс, нон-стоп сере в темите за Шаоми. Като не те кефи какво само спамиш. На мен на самсунг телефоните са най-големите кенефи на света и дори и да ми го подаряват не бих го взел. Да ме виждаш да сера в раздела на Самсунг?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 2 потребители изказват благодарност на nowhere за това мнение:
  • gazara74, Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)