Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

На слайдера се вижда нещо като говорител/микрофон. Ще трябва ли да се слайдва за да се водят разговори, че така и не разбрах? И тази батерия, ужас. Говореше се за 3850-4000, а тя 3200.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
Аксесоари
#52

@airbus

Цитат:Същата камера боза IMX 363, с лоукостерска предна.

Ще коментираш ли, че Pixel 3 изполсва същия сензор? Господин разбирач? Big Grin Bu

HTC 10 / iphone 12
[-] 1 потребител изказва благодарност на zviara за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#53

(2018-10-25, 16:40:10)MapTo_D написа:  На слайдера се вижда нещо като говорител/микрофон. Ще трябва ли да се слайдва за да се водят разговори, че така и не разбрах? И тази батерия, ужас. Говореше се за 3850-4000, а тя 3200.


Не, виж това клипче вижда се прорез в горната част и на екрана който е точно на позицията на говорителя.
Виж обаче не ми е ясно със сензорите за близост как стоят нещата...



[video=youtube] http://www.youtube.com/watch?v=vZuBbtz5vgk[/video]
Цитирай
#54

Излезе предварителното ревю на GSM Arena: https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_3...w-1844.php

Според него, ще може да се говори и при затворен слайдер, има втори говорител над самия екран. Също така включения предпазен калъф в комплекта опровергава мненията, че нямало да има как да се ползва предпазен калъф  Smile



[Изображение: gsmarena-047.jpg]


Гърба е керамичен и отразява светлината по ефектен начин:


[Изображение: gsmarena-031.jpg]


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • airbus, Victormihov
Цитирай
#55

https://youtu.be/CGXDmaecuI8

Ама хубавейя какъв шим има в горното видео не е истина.
[-] 2 потребители изказват благодарност на joring за това мнение:
  • airbus, milenvn
Цитирай
#56

ШИМ-а на Huawei в горното видео е наистина страшен...


Във  видеото също така от 4.00  до 4.20 минути можете да видите нощния режим на камерата в действие, доста впечатляващ резултат. На 3.30 минути селфи на същата тъмна улица.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#57

Очаквах телефона с огромно нетърпение след разочарованието ми от Mi8. Оглеждах се за достоен наследник на Mi5 Pro, който ползвам в момента, критериите ми за избор бяха голяма батерия, наличие на IR бластер и прилична камера. Към момента единственият телефон от марката, който отговаря на условията е Mi Mix 2S. Колкото и да не ми се иска почвам да се заглеждам по P 20 Pro и Mate 20 Pro.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --> Xiaomi Mi 5 Pro --> ?!?
Цитирай
#58

Очакват се mi note 4/5 или както там го кръстят и 1+6Т, няма смисъл да се отчайваш толкова.
Цитирай
#59

Телефоните ми винаги са били с черен цвят. Но Xiaomi създадоха уникално бижу- не мога да реша кое ми харесва повече, синия или зеления цвят. И двата варианта са разкошни...






MI MIX 3  е също така първия сериен телефон, в комплекта на който е добавено безжично зарядно. Вместо само да вдигат цените както останалите компании, Xiaomi отново избират да доставят повече стойност за своите потребители!


Цитирай
#60

При плъзгането в горната част се виждат камерите и сензорите.Долната част, която също излиза, има ли нещо?
Цитирай
#61

Нищо няма

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на bullyboy за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#62

Предварителните поръчки за модела вече започнаха в Алиекспрес. В темата за покупка ще следим цените и откъде може да се поръча новия флагман на Xiaomi: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=95195


Цитирай
#63

Във видеото от по-горе се вижда разликата между това, апарата ти да е с КОЧ и без.Покъртително грозно нещо. Не мога да повярвам, колко компании залитнаха по това нещо и си загрозиха апаратите, включително и Xiaomi.
Интересно как ще си кръстят модела,който ще поддържа 5G?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#64

(2018-10-26, 22:00:36)MapTo_D написа:  Интересно как ще си кръстят модела,който ще поддържа 5G?

Mi Mix 3s предполагам. Който съм убеден вече, че ще е с SD855 ... И може би си заслужава да се изчака още малко. (Mi Mix 2 -SD835, MI MIX 2S - SD845
Иначе определено телефончето изглежда страшно красиво на фона на всички ноч простотии които се пръкнаха. В слайд частта с екрана от клипчетата които гледах до тук, ми се стори, че освен говорител има и сензор за близост.

За сега само един и то не малък минус виждам и това е батерията 3200 Mah??? По-малко дори от на Mi8 WTF? Явно с този ход са искали да предпазят до някаква степен продажбите на MI8 или просто не са имали достатъчно площ заради слайд механизма...  Bu
Другото което ме притеснява е до колко здрав реално е този механизъм... ако е с някви магнитчета би било напрактика вечно, за разлика от каквото и да било механика ...Спомняте си какво се случваше рано или късно със слайд телефончетата от преди 10-тина години. Надявам се китайските инженери да са взели няки поуки от онези времена... За drop тестовете не очаквам нищо положително...
Цитирай
#65

Плъзгащия механизъм е с неодимови магнити и Xiaomi гарантират живот над 300 000 пъти отваряне. Далеч повече от обикновен не магнитен механизъм с живот около 100 000.


[-] 4 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • milstan, Stormrage, suffer, Victormihov
Цитирай
#66

Ами в такъв случай, аз лично не виждам особен смисъл от този модел. За какво им беше? Той е същия като Mix 2s + безжично зарядно, малко по-голям дисплей, Amoled екран, което за някой е плюс, за други не е и толкова. И тая батерия 3200mAh, направо боде очите.
Можеше да почакат до началото на 2019та и да пуснат 5G модела, с новия чип + тия неща, които съм написал, някак щеше да е оправдано. Сензорите на камерите са еднакви, което предполага, че с ъпдейт и добре написан софт и камерите на Mix2s, Mi8 и т.нат. могат да подобрят крайния резултат.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#67



Цитирай
#68

Малко по-подробно hands-on мини-ревю, нощен режим на снимките от 3.50 минута нататък и slow-motion видео:




Цитирай
#69

https://youtu.be/GCICLjnMut8

Sent from my Kenzo using Tapatalk
Цитирай
#70

Някой има ли го вече, мисля да го поръчамSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#71

И аз обмислям. При избор на доставка с DHL от Али, телефонът ще ходи ли на митница, или пристига до врата?
Цитирай
#72

зависи от кой търговец се поръчва. Гледайте за банер в item descriptiion-a който гарантира изпращането/препращането от англиям италия или франция
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#73

Мерси! Не видях банер. Може би трябва да го питам на лично, какъв начин на доставка е с DHL.
Цитирай
#74

Зависи от продавача. 2ма сигурни са за сега.

Въпреки че Голдуей си е махнал банера, пак пристига от УК без митница. Но за 100% сигурност си пиши с продавача преди да поръчаш


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

[-] 1 потребител изказва благодарност на salai за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#75

Поръчах от Ми глобал- надписа ще ти изкара очите.
Customs Duty and VAT paid for the EU by DHL

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • Friz
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)