Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

Ми глобал са сигурни. Голдуей бяха махнали банера, но сега гледам пак се е появил. Разбира се, задължително им пишете преди поръчка и после в самата поръчка в полето за съобщение още един път повторете. Да го има черно на бяло и да имате аргумент да ви върнат парите, ако нещо сгафят  Smile

Ето и офертата на Голдуей за Микс 3 с банера: https://ru.aliexpress.com/store/product/...278fhczFQf


Цитирай
Аксесоари
#77

Незнам телефона дали е наличен вече при търговците или е на preorder, но ми прави впечатление, че се предлага само с китайски ром. Не намерам оферта за global version за момента. Това което се предлага за сега при сигурните търговци е само на китайски и английски език и няма google store.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#78

Има Гугъл Плей.
Инсталира се много лесно.
По-принцип китайската версия е по-добра и стабилна, Глобална до месец (говорих с тях).
Наличен е- не е преордер.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • texasvalden
Цитирай
#79

Вчера поръчах, но нищо не са изпратили до този момент.
Цитирай
#80

Щом има xiaomi.eu няма какво да му мислиш. Дано да си изчакаш времето за отключване
Цитирай
#81

Доста висока е цената все още според мен за телефон с реално същите параметри като Mi8 който е на почти 1/2 от цената на Mix3... Докато не падне до към 400 евро не мисля, че е оправдана покупка. За 11.11 мисля че най-евтината оферта на която попаднах беше 490... Да се надявамe, че на черния ще има нещо по стабилно.

Убеден съм, че в началото на 2019 Mix3 ще излезе със SD855 и цената на този с SD845 ще се срине...
Цитирай
#82

М/у другото, Ксиоми не държат цени. По намаленията Ми 8 ме се мярката по разни сайтове  за по 500-600 кинта. Sad
Цитирай
#83

„Кефа цена няма“.
Това е казал народа Wink
Харесваш нещо, имаш пари - взимаш го.
Има си едно скрито удоволствие в това да си от първите
Цитирай
#84

Ами аз също го харесвам и имам парите, но това което писах по-горе ме спира... Предпочитам да взема Mi8 за 500-600 лв и да го продам когато цената на Mix3 падне до някакви по-приемливи цифри. Не обичам да плащам цената на нещо което реално не струва толкова. Явно мисля прекалено рационално нз...
То това е и причината да съм фен на Xiaomi, че след време винаги получавам нещо на реалната му цена без някаква драстична надценка както е при други производители.

Ако е като скритото удоволствие да съм първия с Xiaomi Hey+ .... то все още е толкова скритооо, че ...не мерси Big Grin Big Grin Big Grin Още чакам firm на английски, а за достъп до APP-а дори не ми се говори...
Цитирай
#85

И аз мисля, долу-горе като теб.
И да, цените на Шиаоми падат, но не ПРЕКАЛЕНО, МИ8 128гб все още си стой долу горе 400$.
Лятото(юни) го купих за 480$, та падат, но падат до цената на която трябва да са и от там надолу са по 1-2$ на седмица.

Mi Mix 3S много ясно, че ще е по-добър и старият ще му падне цената, така работи не само в смартфон пазара, но и целият световен пазар.
Иначе с "търпение" можеш да си купиш много на тънко абсолютно всичко- важното е да стойш мирен да гледаш и да чакаш.... проблема е, че през това време докато чакаш излизат нови модели и този който чакаш да му се срине цената вече не е релевантен или най-малкото интересен.
За това се купува най-новото СЕГА и се плаща съответната ценаSmile
Айди че много се разприказвахме за глупостиSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#86

Някой засичал ли е ревю? Никакви реални снимки и във Фликр.
Цитирай
#87

Ревюта да искаш....

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#88

В тубата  има доста това е от онзи ден:

Цитирай
#89

^  Интересно видео- доста похвалиха живота на батерията и добрите снимки от камерата.

За цената- няма как да го сравняваме с Mi 8, който е в продажба от вече 6 месеца и всъщност достигна реалната си цена, без скандални  надценки и глупости. Всеки който следи продуктите на Xiaomi е наясно. Неведнъж съм писал, най-доброто време за покупка настъпва след 3-тия месец, обикновено към 4-5-ия месец цената вече е убийствено изгодна. Разбира се, тогава вече ще се е появил следващия модел и безкрайния цикъл се завърта отначало  Smile

Избирате си в каква роля искате да бъдете- един от първите и съответно да платите премиум цена за достъп до продукта или след 6 месеца да го вземете на супер изгодна цена, с ясни евентуални недостатъци, но и с вече появил се в продажба следващ модел  Smile


Цитирай
#90

(2018-11-17, 10:11:01)Stormrage написа:  Ами аз също го харесвам и имам парите, но това което писах по-горе ме спира... Предпочитам да взема Mi8 за 500-600 лв и да го продам когато цената на Mix3 падне до някакви по-приемливи цифри. Не обичам да плащам цената на нещо което реално не струва толкова. Явно мисля прекалено рационално нз...
То това е и причината да съм фен на Xiaomi, че след време винаги получавам нещо на реалната му цена без някаква драстична надценка както е при други производители.

Ако е като скритото удоволствие да съм първия с Xiaomi Hey+ .... то все още е толкова скритооо, че ...не мерси Big Grin Big Grin Big Grin Още чакам firm на английски, а за достъп до APP-а дори не ми се говори...
Аз ти писах и ти пратих видео как да направиш така, че гривната да работи. Виж в темата за гривната

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай
#91

Страхотен телефон, но мисля, че малко избързаха. Трябва някакъв скок и при чипсета иначе ъпдейта е безмислен. Абсолютно съм съгласен и с Victormihov за китайския РОМ. Най - добрият!

MI 2S 32 GB > MI 4W 16 GB  > MI 5 4/128 GB > MI MIX 6/256 GB > MI MIX 2S 8/256 GB 
Цитирай
#92

нямаше как да не избързат. Иначе леново и huawei щяха да покажат технологията преди тях.
Не забравяйте, че има голям пазар да борят в китай на първо място, така че някои нелогични за нас модели са запълване на ниша или директна конкуренция с някой от основните им опоненти. За пример веднага давам миналата година mi note 3 със снапдрагон 660 срещу oppo R11 мисля, че беше
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#93

И какво като избързаха, другите поне вградиха сензора в екрана. Xiaomi ше ги чакаме в 3s напролет за тая екстра..

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#94

xioami имат тази екстра в една от модификациите на ми 8
Цитирай
#95

За мен сензор в екрана и лицево разпознаване са пълни маркетингови глупости. Аз чакам водоустойчивост, готини стерео високоговорители и развитие на софтуера в правилна посока, а именно по - голяма възможност за персонификация и свобода за махане на излишни системни приложения.

MI 2S 32 GB > MI 4W 16 GB  > MI 5 4/128 GB > MI MIX 6/256 GB > MI MIX 2S 8/256 GB 
[-] 1 потребител изказва благодарност на texasvalden за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#96

Вчера цената достигна до 465 евро мисля че промото беше в geekbuying.
Цитирай
#97

Някой поръчвал ли е от Geabest с ЕU priority line? Отива ли на митницата с тази доставка?


При избор с DHL доставка, системата изписва задължения към митницата. 
Цитат:The price offered by DHL does not include customs duties. Please cooperate with the customs if so requested. Thanks

.jpg Capturegg.JPG Размер: 20.13 KB  Сваляния: 70


Прикачени файлове
.jpg Capturef.JPG Размер: 12.14 KB  Сваляния: 71
Цитирай
#98

Да, Редми Ноут6 и Ми8 взех с ЕУ Приорити Линия и нямаха митница и 2-те.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#99

Доживяхме да видим ревюто в GSM Arena: https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_3...w-1876.php


Силните страни са доста съществени:
  • Great 6.39" Super AMOLED screen
  • A unique slider, feels secure enough
  • Flagship performance
  • Good battery life given the 3,200 mAh capacity
  • All-round good camera experience
  • MIUI 10 and Android Pie out of the box
  • Rich retail box with fast wireless charger inside

Недостатъците- несериозни и дори леко изсмукани от пръстите, колкото да има нещо в графата Smile
  • Lacks water-proofing
  • Very slippery
  • Single loudspeaker
  • EIS available only for 1080p capturing


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Щеше да е добре, ако имаше някакви съществени разлики с 2S, за почти двойната цена. Явно ще се чака Микс 4.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)