Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Има Андроид 10 за Микс3 от месец-два.

[Изображение: 21693249.jpg]
[-] 3 потребители изказват благодарност на dp4u4umi6ev за това мнение:
  • fanscape, ronnie72, suffer
Цитирай
Аксесоари

Не става въпрос тези, които са със седмичните ъпдейти или еу ром.

 
Цитирай

Седмични нямам но съм с miui 11.0.4 от два месеца

Изпратено от моят Mi MIX 3 с помощта на Tapatalk

Meizu MX Quad-Core(FlyMe 2.4.1)/Meizu MX3(FlyMe 4.1.3.5A)
Цитирай

(2019-12-25, 20:56:42)fanscape написа:  Седмични нямам но съм с miui 11.0.4 от два месеца
За нова версия на Android става въпрос, а не за новата версия на MIUI.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • fanscape
Цитирай

Прав си не прочетох правилно.Ще кажа само,че очаквах по-чести ъпдейти но защо да променяш нещо което работи добре.

Изпратено от моят Mi MIX 3 с помощта на Tapatalk

Meizu MX Quad-Core(FlyMe 2.4.1)/Meizu MX3(FlyMe 4.1.3.5A)
Цитирай

Най-малкото, за да е по-защитено (security patch)
Цитирай

Ще помоля колеги, позлващи Mi Mix 3, да дадат малко мнение за телефона, относно слайдъра и неговото износване. Интересуваме конкретно лекото "пукане" между двете отделни части на телефона, когато се натиска горната част, както и процепа между тях, има ли възможност за навлизане на прахоляци в тази част на телефона.
Обмислям да купувам 5G варианта на модела, изгледах доста клипове и ревюта, но не намерих мнения от първа ръка конкретно в тази област.  Visslar Мерси предварително.
[-] 1 потребител изказва благодарност на didkobanditko за това мнение:
  • emilqn
Цитирай

Xiaomi Mi Mix 3 получи стабилна версия MIUI 11 на основата на Android 10: https://www.igeekphone.com/xiaomi-mi-mix...ce=ixbtcom

 
Цитирай

Слайдера рядко го ползвам,но не съм забелязал никакви скърцания или други странни звуци от него.

Изпратено от моят Mi MIX 3 с помощта на Tapatalk

Meizu MX Quad-Core(FlyMe 2.4.1)/Meizu MX3(FlyMe 4.1.3.5A)
[-] 1 потребител изказва благодарност на fanscape за това мнение:
  • didkobanditko
Цитирай

(2019-12-29, 17:26:18)didkobanditko написа:  Ще помоля колеги, позлващи Mi Mix 3, да дадат малко мнение за телефона, относно слайдъра и неговото износване. Интересуваме конкретно лекото "пукане" между двете отделни части на телефона, когато се натиска горната част, както и процепа между тях, има ли възможност за навлизане на прахоляци в тази част на телефона.
Обмислям да купувам 5G варианта на модела, изгледах доста клипове и ревюта, но не намерих мнения от първа ръка конкретно в тази област.  Visslar Мерси предварително.
Имам го само от 2 седмици, но съм супер доволен - батерия, изработка, камера, скорост. Единствен минус че все още няма андроид 10(няма и къстом ромове) за 5g версията - някаква екзотика е явно. Тежък, стои стабилно в ръка мъжки флагман.
Действително ако чукнеш горе в дясно има леко пукане (място между дисплея и телефона) но това не прави впечатление и не дразни(а и аз го изпуснах без калъф, падна на страни, но е здрав Smile ). Прах се събира около говортителя махаш го с пръст или клечка за уши и готово.

Tелефона е брутален за цената+дхл доставка  от 600 лв за 128GB....
Определено е интересен модел, няколко човека ме питаха какъв е тоя телефон и си го снимаха дори Big Grin
camera2api level3, fullHD netflix out of the box Smile

HTC 10 / iphone 12
[-] 2 потребители изказват благодарност на zviara за това мнение:
  • didkobanditko, iwan33
Цитирай

Мерси за отзивите, закупих си телефона от mi global store, от където дойде за 8 календарни дни Smile
За момента трупам впечатления от телефона.
Цитирай

Как е пространството между слайдера? Събира ли много прах и боклуци, понеже го изтъкват това общо взето като най-големия му недостатък?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

(2020-01-19, 08:50:44)nowhere написа:  Как е пространството между слайдера? Събира ли много прах и боклуци, понеже го изтъкват това общо взето като най-големия му недостатък?

Прах се събира, но не бих казал, че е много. Чистя го 1-2 пъти в месеца. Телефона го нося само по джобовете. Нека някой който го носи в чанта да каже при него как е.

1916 
Цитирай

Android 10 Global Stable - MIUI 11.0.3.0 (QEEMIXM).
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_3...-41877.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2020-03-07, 14:59:58)Снощи ми пристигна ъпдейта!

ronnie72 написа:  
Android 10 Global Stable - MIUI 11.0.3.0 (QEEMIXM).
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_3...-41877.php

Xiaomi Note 3 Pro SD->XIAOMI MI MIX 3->Xiaomi Redmi Note 13 Pro+
Цитирай

Не знам дали във форума има хора с 5G версията на Mi mix 3, но нека споделя, че от няколко дни съм с Miui 11 Android 10. 
Засега от  Xiaomi няма никаква информация за официален ъпдейт до андрпид 10/miui 11. Телефона е забравен откъм ъпдейти за момента.
Има група в телеграм (mimix3_5G ) за телефона, където има доста неща, и който желае дс заповяда. 
Това е бекъп на рома, който беше споделен в групата и си е доста стабилен, с изключение на една малка визуална бъгня при отваряне на приложенията, като цяло всичко др си работи.


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 2 потребители изказват благодарност на didkobanditko за това мнение:
  • Be6i4, suffer
Цитирай

(2020-04-16, 17:10:26)didkobanditko написа:  Не знам дали във форума има хора с 5G версията на Mi mix 3, но нека споделя, че от няколко дни съм с Miui 11 Android 10. 
Засега от  Xiaomi няма никаква информация за официален ъпдейт до андрпид 10/miui 11. Телефона е забравен откъм ъпдейти за момента...
5G версията има друг фърмуер на модема и за който трябва да се оптимизира актуализацията по специален начин, освен това и малко продадени бройки, с една дума нямат интерес да се занимават с въпросния модел, но за сметка на това е пусната петиция с молба да бъде пуснат ъпдейт до MIUI 11, както и устройството да бъде добавено към списъка с бъдещи актуализации до MIUI 12, Android 10 и 11. Стискам палци, дано стане и успех!

 
Цитирай

Описаното от теб го знам, понеже всичко тръгва от групата в телеграм. Само ще допълня, че вече има статии в доста сайтове, касаещи ъпдейтите на този телефон. Мен ме съмнява да има следващ ъпдейт за този телефон. Ж
Цитирай

MIUI 12 за Mi MIX 3.
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_3...-44975.php

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

MIUI 12 за Mi Mix 3 5g вече се разпространява. Само европейска:
https://www.google.com/amp/s/www.rprna.c...-link/amp/


Още един линк:

https://www.notebookcheck.net/MIUI-12-up...147.0.html

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай

Здравейте, китайците се объркаха преди време и ми пратиха кейс за mi mix3. Ако някой ще го ползва и няма да го продава е негов, само трябва да дойде са си го вземе от София. Поздрави!



[Изображение: mi3.png]
[-] 1 потребител изказва благодарност на user32 за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)