Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Емотиконите запълват галерията на телефона
#1

Здравейте! От известно време насам емотиконите от Messenger-а се запаметяват в галерията ми, съответно и в Google photo - всичките, не само тези, които съм използвала, при това всеки имотикон си е в отделна папка. Ежедневно ги изтривах, но те се появяват отново и отново. Досадно, запълват паметта! Деинсталирах Messenger-а и сложих WhatsApp, но май няма да се отърва от проблема, защото само от разглеждането на вградените му гифове, те се бяха намърдали в отделна папка в галерията ми при снимките. С Viber проблем няма. Прегледах всичките настройки и не мога да се справя. Телефонът е Cubot R9, чист от вируси, не е заразен. Работи безотказно месеци наред, така и не разбрах от къде се появи тоя проблем. Моля за помощ!  Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж това решение: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1086537
[-] 1 потребител изказва благодарност на admin за това мнение:
  • miq
Цитирай
#3

Искрено благодаря! Справих се, следвайки съветите на vlaf. Нашествениците сами се прибраха по новосъздадените папки, най-после спокойствие!
Тъй като разбрах, че и други потребители са имали същия проблем, но не знаят от какво се получава, ще им кажа до какъв извод стигнах аз. Всичко си беше наред, преди да инсталирам един прехвален чистач на непотребни файлове. Та именно Cleaner /без значение дали е на Avast или някой друг/ е решил, че въпросните папки ".nomedia" са боклук и ги е изтрил. Те са си били там и проблем нямаше, но след изтриването им стой, та гледай препълнена галерия с какво ли не! Създадох ги отново, където беше необходимо и сега е рай! Благодаря още веднъж! Хубаво е, че ви има! Dance
Цитирай
#4

Не знам дали в случая е от това, но тези чистачи могат да създадат доста проблеми. На една приятелка й се бяха изтрили важни снимки, които просто не беше отваряла от издвестно време...

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)