Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meizu M6 Note - Вашите предложения относно теми
#1

Тук напишете какви трикове и модове ви интересуват относно вашия М6 нот и изобщо за Флайм ос като цяло.
Аз перфектно разбирам руски,а донякъде и английски,а и обичам да се ровя за интересни трикове и модове.
Пишете какво ще ви е полезно,а аз ще ви направя тема за него,ако го има или го намеря.
Бих се радвал да стане интересно място тази тема.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз си чакам още моя телефон. Пътува някъде по света в посока България. Единственото което би ме заинтригувало по-сериозно е как да си махна на гугъл половината глупости, като Дуо, Букс и още 1-2 от тях.
Цитирай
#3

(2018-07-07, 22:57:53)shotokanarai написа:  Аз си чакам още моя телефон. Пътува някъде по света в посока България. Единственото което би ме заинтригувало по-сериозно е как да си махна на гугъл половината глупости, като Дуо, Букс и още 1-2 от тях.
Ако нямат деинсталиране,то включваш рута и ще махнеш каквото те кефи. Твоя телефон европеец ли ще е или китаец със сменен ID?

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#4

Няма ли да чакаме М7 ноут вече ? Страшен е този иначе, много добра машинка. Върви както от първия ден, макар че има над 100 приложения и 20гб снимки, много съм доволен и не се сещам сега освен за Инстаграм - качените клипове на стори излизат много размазани и тагването е трудно, ако си на закрито, друг проблем не се сещам да има телефона, все има още някой бъг, но не се сещам. Ако някой е успял да оправи това с инстаграма да сподели как, понеже видях в една фейсбук група, че не съм само аз.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#5

Поръчах си европейската версия. Би трябвало до края на месеца да е при мен. Там е проблема, че ще трябва ми помагаш по скайп или друг начин. Че не съм на Ти снтия руут и т.н. Но нека първо дойде и пак ще го изкоментираме.
Цитирай
#6

(2018-07-08, 05:02:47)shotokanarai написа:  Поръчах си европейската версия. Би трябвало до края на месеца да е при мен. Там е проблема, че ще трябва ми помагаш по скайп или друг начин. Че не съм на Ти снтия руут и т.н. Но нека първо дойде и пак ще го изкоментираме.

Пишете на лично фейсбук или вайбър и ще помагам при проблеми. А после ще пишем тук и други да се справят. Идеята е,да сме си полезни. Тук е малко заспало,но ще събудим раздела.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#7

(2018-07-08, 05:02:47)shotokanarai написа:  Поръчах си европейската версия. Би трябвало до края на месеца да е при мен. Там е проблема, че ще трябва ми помагаш по скайп или друг начин. Че не съм на Ти снтия руут и т.н. Но нека първо дойде и пак ще го изкоментираме.

Виж в темата за руута е описано всичкл.Аз като нов ползвател на тая марка даже си помислих че съм го брикнал,ама всичко се оправя супер лесно и бързо.
Цитирай
#8

Читави къстъм ромове дали има Smile

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай
#9

(2018-07-10, 23:52:55)falio написа:  Читави къстъм ромове дали има Smile

Sent from my M6 Note using Tapatalk

Всички които виждам имат гадни бъгове.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#10

Ще бутаме с флайм-а тогава Smile

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай
#11

По темата-темите са си добре,ако някой има да пита неяо,то той ще го направи.Щеше да е хубаво,обаче,да се обособи отделен раздел за модела.
Цитирай
#12

(2018-07-13, 13:32:04)JuliusCaesar написа:  По темата-темите са си добре,ако някой има да пита неяо,то той ще го направи.Щеше да е хубаво,обаче,да се обособи отделен раздел за модела.

Нали затова пускам теми,за да се съберат достатъчно за раздел!

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#13

Да ви се похваля. Днес ми пристигна и моят М6 Ноут от Китай. Утре смятам да го разопаковам и да го мятам с настройки и инсталиране на приложения. Smile
Та искам да попитам тези, които имат телефона, видях че е излязла Флайм 6.1.4.3. Има ли подобрение спрямо 6.1.4.1.? С коя се държи по добре и има по добър живот на батерията? Или няма разлика.
Благодаря и лека вечер!

п.п.може да пуснем тема Актуализация на М6 Ноут
Цитирай
#14

(2018-07-13, 21:24:54)shotokanarai написа:  Да ви се похваля. Днес ми пристигна и моят М6 Ноут от Китай. Утре смятам да го разопаковам и да го мятам с настройки и инсталиране на приложения. Smile
Та искам да попитам тези, които имат телефона, видях че е излязла Флайм 6.1.4.3. Има ли подобрение спрямо 6.1.4.1.? С коя се държи по добре и има по добър живот на батерията? Или няма разлика.
Благодаря и лека вечер!

п.п.може да пуснем тема Актуализация на М6 Ноут

Ей сега се захващам и ще имате темата . Мисля да е плюсове и минуси на двата флайм.От руснаците зависи дали са описали всичко.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#15

Сега четох правилата на.....да не кажа какъв форум. Трябва да имаме 5 активни теми, като едната да е анкета. Защото трябва да има мин.10 потребителя с този модел телефон, че да открият специално за него тема. Може да е актуализация, снимки от телефона и т.н.
Цитирай
#16

(2018-07-13, 21:50:06)shotokanarai написа:  Сега четох правилата на.....да не кажа какъв форум. Трябва да имаме 5 активни теми, като едната да е анкета. Защото трябва да има мин.10 потребителя с този модел телефон, че да открият специално за него тема. Може да е актуализация, снимки от телефона и т.н.

Няма как да направя теми за флайм ,защото нищо няма написано като отзиви от руснаците.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#17

Е може да за официалната актуализация. Не всеки си го рутва. Мен ме притеснява, че няма да имаме 10 човека.
Цитирай
#18

(2018-07-13, 22:28:31)shotokanarai написа:  Е може да за официалната актуализация. Не всеки си го рутва. Мен ме притеснява, че няма да имаме 10 човека.

При вграден Рут и никакъв начин да объркаш нещо,99процента,да не кажа 99,9 процента си рутват Мейзу. Просто е,а отваря врати без да загубим гаранция. Без Рут нямаше да имам такъв готин звук в слушалки и толкова наситено цветен дисплей. Нямаше да мога да разкарам приложения които не ползвам и да си видя харченето на батерията. С програмата Gsam виждам всичко,но без Рут не се вижда точна информация. Та при толкова ползи и никаква вреда,защо да не си ритнеш телефона и да му се кефиш на макс?

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#19

Щото още не съм го подкаралSmile))
Нека го пусна днес вечерта, поразуча и тогава пак ще говоримSmile))
Цитирай
#20

(2018-07-13, 19:35:21)sunmaster написа:  Нали затова пускам теми,за да се съберат достатъчно за раздел!

Колко теми трябва да има за един раздел?

(2018-07-13, 21:50:06)shotokanarai написа:  Сега четох правилата на.....да не кажа какъв форум. Трябва да имаме 5 активни теми, като едната да е анкета. Защото трябва да има мин.10 потребителя с този модел телефон, че да открият специално за него тема. Може да е актуализация, снимки от телефона и т.н.

Да се преброим тогава в отделна тема.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)