Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Зарядно за кола бързо зареждане
#1

Здравейте, някой може ли да препоръча хубаво зарядно за кола... сменям 2 както и 2 usb c кабела и телефона се зарежда абсурдно бавно... 1 процент за 10 минути сигурно.. айде не чак толкова но в същите зарядни като се вкара обикновен huawei и се зарежда добре.

Предполагам трябва fast charge зарядно, някой може ли да ми препоръча? благодаря

Samsung Galaxy S8 - Orchid Gray | Samsung Galaxy S6 Edge - Sapphire Black |Samsung Galaxy S III - Sapphire Black | Sony Xperia X8 - Android 4.1.2  
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако не ти е спешно :Това

Lg Optimus One>LG Optimus 3D>LG G2> LG G3 >Galaxy S6>Galaxy S8
Цитирай
#3

Понеже съм международен шофьор и ползвам само такива зарядни, абсолютно всяко китайско менте си го зарежда перфектно и бързо стига да е поне 1 ампер.

Изпратено от моят SM-G950U с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

В Кауфланд имат оригинално car charger USB type C. Цената му е около 30лв.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Panteleimonov за това мнение:
  • divna
Цитирай
#5

Моля да го снимаш - да видя как изглежада. И къде в магазина - при какви продукти го подреждат? Аз ще питам и на информация Smile И SD карти е ставало въпрос, че има там.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#6

Аз съм от Добрич, и при нас е подреден в сектора с домашна и офис техника. Сд дискове, слушалки и подобни.
Цитирай
#7

Мерси, така или иначе ще попитам на информация - да не се лутам. Моля те да го снимаш как изглежда, когато имаш възможност Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#8

Вземаш зарядно AP38C и няма да имаш проблеми с какъвто и телефон да си.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
[-] 1 потребител изказва благодарност на viktor11 за това мнение:
  • divna
Цитирай
#9

Какво е това зарядно - нищо не ми говори  Huh

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#10

На Huawei е:

[Изображение: huawei-avtomobil-super-zaryadnoe-ustroys...e9-500.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на tsvetan24 за това мнение:
  • divna
Цитирай
#11

О, мерси Smile това ли било  Tongue  Аз такава джаджа имам в колата, само, че не зная дали подава достатъчно ток за бързо зареждане, но ще проверя. 5 А ли трябва да е?  Преди имах един кабел с два извода - да се зареждат едновременно 2 устройства, така, че може би ще стане, сега съм си взела и кабел с USB C. За летните приключение ще съм въоръжена и с външна батерия и с преходник (винаги близо до сърцето)  Big Grin  Tongue Visslar Изобщо - пълна зарядна/енергийна готовност  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#12

За да работи бързото зареждане освен 5-те волта трябва да осигурява и 9 волта. Спецификацията на това от Huawei:
Input: 12-24V / 3.5A Max
Output 1: 5V/1A
Output 2: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/2A, 5V/2A
Бързото зареждане ще работи на изход 2.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tsvetan24 за това мнение:
  • divna
Цитирай
#13

Мерси много Smile 5V и 3A ...значи може да взема и Huawei-ското Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#14

Дали има бързо зарядно с два бързи порта?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)